Künye İletişim Mobil
Giriş Sayfam Yap Favorilere Ekle Sitene Ekle RSS Üye Ol Üye Giriş
Anasayfa Foto Galeri Video Haber Duyurular Seri İlanlar Halı Saha Muhtarlarımız Kadınlarımız Gazetemiz
SON DAKİKA : Biga’da Yazar Kasa Fişiyle Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mesaj      Gençlerde Ruh Sağlığı       Londra’dan Gelibolu’ya Ziyaret      Biga Belediye Personeli Sağlık Taramasından Geçti      Ayvacık ve Eceabat’ta Göçmen Kaçakçılığı       Adaspor’dan Barış Harekatına Destek      Vefat ve Başsağlığı      Şampiyon 3 Puanla Başladı      Biga TSO Üyesi Sigorta Acenteleri Bölgesel Toplantıya Katıldı      Cezaevi Firarisi Biga’da Yakalandı      Biga TSO Yöneticileri TOBB Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerine Katıldı      ALLAH’A ULAŞMAYI DİLEYİN Huzur içinde yaşamak(45)      Fatih İlkokulunun Tamamlanması İçin 5 Milyon Liralık Ödenek      Söndürmeye Gittiği Ev Kendi Evi Çıktı!      Amatör Lig’lerde Müsabaka Sonuçları ve Puan Durumları      Lidere Yan Bakılmıyor      Eymen ve Kaan Erkekliğe Adım Attı      Dr. Ender Saraç, Sağlıklı Yaşamın Sırlarını Anlattı      Dört Dörtlük Adaspor      Başkan Öz, Sporla İlgilenen Gençlere Yakın İlgi Gösteriyor     
YEREL YAŞAM EKONOMİ SİYASET EĞİTİM BELEDİYE KAYMAKAM MAGAZİN ULUSAL SPOR RÖPORTAJ
» Başkan Erdoğan, Tüm Konulara Açıklık Getirdi
28 Eylül 2019 Cumartesi 15:00
12
14
16
18


Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, ‘Başkan Mahallemizde’ toplantılarını Cumhuriyet Mahallesi’nden başlattı. Yapılan hizmetleri anlatan, vatandaşların isteklerini dinleyen Başkan Erdoğan, asılsız ve abartılı şekilde kamuoyuna lanse ettirilen işçi çıkarma ve gayrimenkul satış haberlerine de açıklık getirdi.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, seçimlerden önce vaat ettiği gibi katılımcı yönetim ve ortak akıl anlayışı çerçevesinde planlanan mahalle toplantılarının ilkini Cumhuriyet Mahallesi sakinleriyle Çiçeklidede Lokali’nde gerçekleştirdi. Toplantıya, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı İsmail Göven, Belediye Başkan Yardımcıları Nazım Hikmet Keskiner ve Sıtkı Keçeci ile belediye meclis üyeleri, birim müdürleri ve mahalle sakinleri katıldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantı aynı zamanda Biga Belediyesi resmi Facebook hesabından da canlı olarak yayınlandı.

BİZİM HER ZAMAN REHBERİMİZ SİZLER OLACAKSINIZ

‘Başkan Mahallemizde’ toplantılarının yaşanan sıkıntıların çözümü konusunda fikir alışverişinde bulunma, talepleri dinleme ve yapılan hizmetleri anlatma amacıyla düzenleneceğini ifade eden Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan “Seçim çalışmalarımıza buradan başlamıştık. Nasip oldu mahalle toplantılarımızı da buradan başlatmış olduk. Bu toplantıların amacı yaptığımız çalışmaları sizlere anlatmak ve mahallemizde eksik olan, yapılmasını istediğiniz konuları görüşmek, hep birlikte çözmektir. Biz seçimden önce de her zaman ‘bizim rehberimiz sizler olacaksınız. Biz size sormadan hiçbir iş yapmayacağız dedik’ Hem hesap verebilirlik hem de şeffaflık anlamında bu toplantıları her mahallemizde gerçekleştireceğiz. Toplantımıza katılımınız için çok teşekkür ederim, hoşgeldiniz” diye konuştu.

HUZURUNUZ, MUTLULUĞUNUZ VE REFAHINIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Göreve geldikleri günden bu yana Biga için yapılan hizmetleri ve Cumhuriyet Mahallesi özelinde gerçekleşen çalışmaları anlatan Başkan Erdoğan, tüm belediye müdürlüklerinin hummalı çalışmasının olduğunu özellikle Fen İşleri, Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün üst yapı çalışmalarından, yenileme, bakım ve onarıma kadar birçok hizmetin Cumhuriyet Mahallesi’ne sağlandığını ifade etti. Başkan Erdoğan, “Mustafa Münip Efendi anma programımız oldu, Ramazan’da aynı sofralarda oruçlarımızı açtık. Muhtarımız aracılığıyla mahallemizde 400’e yakın ihtiyaç sahibi vatandaşımıza gıda yardımında bulunduk. Göreve geldiğimizden bu yana Biga’mızda 12 bin ton sıcak asfaltlama yaptık. 14 bin metrekare parke taşı döşedik. İlçemizde hiçbir vatandaşımızın ayağı çamura, tozmaya değmeyecek Allah’ın izniyle. Sizlerin huzuru, mutluluğu ve refahı için çalışmalara yoğun şekilde devam ediyoruz. Gözlemlerimiz ve sizden gelen şikayet ve taleplere göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Parke taşı döşemesi ve çeşitli çalışmalara ilişkin teşekkürlerini sunan bir vatandaş Biga Belediyesi’nin gayrimenkul satışlarıyla ilgili soru sordu. “Biz satmayacağız kazandıracağız” söylemini kullandıklarını belirten Başkan Erdoğan, cevap olarak şunları söyledi:

BAŞKAN ERDOĞAN, TÜM DEDİKODULARA YANIT VERDİ

“Biz seçimden önce söylediklerimizin her zaman arkasındayız. Biga Belediyesi’nden alacağı olan esnafımızın ve belediyeye iş yapmış olan müteahhitlerin durumunu çok iyi biliyoruz. Bu sıkıntıları aşmak ve belediye hizmetlerini daha hızlı bir şekilde yapmak için daha önce de yapılan bir haksızlığa dur demek için bu adımı attık. Bizim sattığımız katlı otoparkı altındaki yedi tane işyeri ve Biga Ticaret Merkezi’ndeki Çağdaş Tüketim Kooperatifi’nin olduğu yerdir. Yani toplamda sekiz tane dükkan satışımız oldu. İhalemiz de şeffaflık ilkemiz gereği sosyal medyadan canlı olarak yayınlandı. 2017 yılında alınan meclis kararı var. 2019 yılı bütçesinden 10 milyonluk gayrimenkul satışı bulunuyor. Bu mali durumu kimseye sıkıntıya sokmadan, belediyemizin ismini karalamadan sürdürmemiz için daha önceden alınan bu 10 milyonluk gayrimenkul satışını yapmamız gerekiyordu. Kısmi olarak bunu yaptık. Satıştan gelecek olan gelirlerle Biga Belediyesi’nden alacağı olan esnafın borçları ödenecek. 5 yılın sonunda bizim sattığımızı da kazandırdığımızı da tek tek anlatacağız. Eğer kazandırdıklarımız sattıklarımızdan az olursa yetki sizin elinizde. Biz taahhüt ediyoruz ve inanıyoruz. Birlik ve beraberliğimize güveniyoruz. Biz 5 yıl içinde Biga’mıza çok değer katacağız. Tabi bunu sizlerin önerilerinizi dinleyerek gerçekleştireceğiz.”

‘BİGA BELEDİYESİ’NDE İŞÇİ KIYIMI’ YALANLARINA YANIT!

Bir vatandaş “Başkanım belediyeden çok sayıda işçi çıkarıldığı haberleri var basında. Bunun için bir açıklama yapar mısınız?” sorusunu yöneltti. Başkan Erdoğan şöyle yanıt verdi:

“Biga Belediyesi’nden işçi çıkarıldı, işçi kıyımı, mobbing gibi şeyler duyuyoruz. Biz bunları esefle kınıyoruz. Bizler çoçukluktan bu yana emeğin, emekçiliğin ne olduğunu en iyi bilenleriz. Belediye kurumu 55 bin kişinin ve bu emaneti bize siz verdiniz, sizlerin emanetini biz savunuyoruz. Biz işçi çıkarttık doğru. Biz kimi çıkarttık? İki tane direk çıkarttığımız işçi var. Bu arkadaşlar işlerine gelmiyordu ve daha önce haklarında tutanak tutulmuş ama sümen altı yapılmıştı. Biz geldiğimizden itibaren de üç defa tutunaklarını tuttuk ve hukuki olarak çıkışını yaptık. İki kişi kendiliğinden ayrıldı. Önceki dönem kurulan Kent Hizmetleri şirketi var. Bu şirketin başında olan müdür seçimlerin olduğu gün işten çıkartıldı. Dikkat çekiyorum çıkmadı, çıkartıldı ve tazminatı ödendi. Biz bu şirketin başında kimseyi bulamadık. Ayrıca belediyeye yani kamuya ait olan sosyal medya hesapları da verilmedi. WhatsApp ihbar hattımıza önemli şikayetler geliyordu. Baktığımızda bazı birimlerde çalışan sayısı fazla bazılarında eksiklik vardı. Fazla olan yerden az olan yere görevlendirme yaptık. 13 tane personelimiz gitmedi. Haklarında tutanaklar tutularak devletimizin dediği tazminatları ödendi ve işten çıkarıldı. Belediye çalışanı siyasi anlamda başta olan yöneticinin askeri değildir. Ama zorla ama davetle belediye personeli seçim çalışmalarına katıldı. Biga buna şahittir. Biz geldiğimiz zaman önde olan arkadaşlar rahatsız oldu. Biz kendilerine ‘Bu yaptığınız hata ama biz insanız beşeriz şaşarız. Belediye şirketinin personelisiniz. Çalıştığınız, ekmek yediğiniz kuruma sadakatinizi gösterin sonuçta orada da çalışanımızsınız, burada da çalışanımızsınız. İşinizi düzgün yapın, çalışın ekmeğinizi kazanın. Sadakatinizi ispat edin, çok verimli olun daha farklı işlerde görev alın’ dedik. Tabi akıl hocaları çok olduğu için, onlar hocalarına uydu ve böyle oldu. Denildiği gibi 50 kişi, 60 kişi, 100 kişi işten çıkartılmadı ve biz kimsenin onurunu, gururunu incitmeden, görüşerek bunların hepsini yaptık. Bu konuda vicdanımız da gönlümüz de çok rahat. Biz kimseye haksızlık yapmadık, Bigalıların ve kamuoyunun hakkını korumakla mükellefiz. Biz kimseye cebimizden maaş vermiyoruz. Kamunun ve sizin paranızı veriyoruz. Bir çalışanın kartı sokup maaşı aldığı zaman ‘ben bunu hakettim’ demesi lazım.”

Cumhuriyet Mahallesi sakinlerini can kulağıyla dinleyen Başkan Erdoğan, Mustafa Münip Efendi kabrinin alt tarafında bulunan duvarların kaldırılması, önceki dönem yönetimin söz verip yapmadığı Çiçeklidede Mezarlığı kapı kemeri, engelli bir vatandaşın kaldırım ile yolun kot farkının sıfırlanması, Eski Çan Caddesi girişindeki merdivenin L şekline getirilmesi, durakların kışlık hale getirilmesi gibi istek ve önerileri not aldırdı. ‘Başkan Mahallemizde’ programına yoğun ilgi gösteren vatandaşlar düzenlenen toplantı için Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’a teşekkür etti.

Bir vatandaş “Başkanım belediyeden çok sayıda işçi çıkarıldığı haberleri var basında. Bunun için bir açıklama yapar mısınız?” sorusunu yöneltti. Başkan Erdoğan şöyle yanıt verdi:

“Biga Belediyesi’nden işçi çıkarıldı, işçi kıyımı, mobbing gibi şeyler duyuyoruz. Biz bunları esefle kınıyoruz. Bizler çoçukluktan bu yana emeğin, emekçiliğin ne olduğunu en iyi bilenleriz. Belediye kurumu 55 bin kişinin ve bu emaneti bize siz verdiniz, sizlerin emanetini biz savunuyoruz. Biz işçi çıkarttık doğru. Biz kimi çıkarttık? İki tane direk çıkarttığımız işçi var. Bu arkadaşlar işlerine gelmiyordu ve daha önce haklarında tutanak tutulmuş ama sümen altı yapılmıştı. Biz geldiğimizden itibaren de üç defa tutunaklarını tuttuk ve hukuki olarak çıkışını yaptık. İki kişi kendiliğinden ayrıldı. Önceki dönem kurulan Kent Hizmetleri şirketi var. Bu şirketin başında olan müdür seçimlerin olduğu gün işten çıkartıldı. Dikkat çekiyorum çıkmadı, çıkartıldı ve tazminatı ödendi. Biz bu şirketin başında kimseyi bulamadık. Ayrıca belediyeye yani kamuya ait olan sosyal medya hesapları da verilmedi. WhatsApp ihbar hattımıza önemli şikayetler geliyordu. Baktığımızda bazı birimlerde çalışan sayısı fazla bazılarında eksiklik vardı. Fazla olan yerden az olan yere görevlendirme yaptık. 13 tane personelimiz gitmedi. Haklarında tutanaklar tutularak devletimizin dediği tazminatları ödendi ve işten çıkarıldı. Belediye çalışanı siyasi anlamda başta olan yöneticinin askeri değildir. Ama zorla ama davetle belediye personeli seçim çalışmalarına katıldı. Biga buna şahittir. Biz geldiğimiz zaman önde olan arkadaşlar rahatsız oldu. Biz kendilerine ‘Bu yaptığınız hata ama biz insanız beşeriz şaşarız. Belediye şirketinin personelisiniz. Çalıştığınız, ekmek yediğiniz kuruma sadakatinizi gösterin sonuçta orada da çalışanımızsınız, burada da çalışanımızsınız. İşinizi düzgün yapın, çalışın ekmeğinizi kazanın. Sadakatinizi ispat edin, çok verimli olun daha farklı işlerde görev alın’ dedik. Tabi akıl hocaları çok olduğu için, onlar hocalarına uydu ve böyle oldu. Denildiği gibi 50 kişi, 60 kişi, 100 kişi işten çıkartılmadı ve biz kimsenin onurunu, gururunu incitmeden, görüşerek bunların hepsini yaptık. Bu konuda vicdanımız da gönlümüz de çok rahat. Biz kimseye haksızlık yapmadık, Bigalıların ve kamuoyunun hakkını korumakla mükellefiz. Biz kimseye cebimizden maaş vermiyoruz. Kamunun ve sizin paranızı veriyoruz. Bir çalışanın kartı sokup maaşı aldığı zaman ‘ben bunu hakettim’ demesi lazım.”

Cumhuriyet Mahallesi sakinlerini can kulağıyla dinleyen Başkan Erdoğan, Mustafa Münip Efendi kabrinin alt tarafında bulunan duvarların kaldırılması, önceki dönem yönetimin söz verip yapmadığı Çiçeklidede Mezarlığı kapı kemeri, engelli bir vatandaşın kaldırım ile yolun kot farkının sıfırlanması, Eski Çan Caddesi girişindeki merdivenin L şekline getirilmesi, durakların kışlık hale getirilmesi gibi istek ve önerileri not aldırdı. ‘Başkan Mahallemizde’ programına yoğun ilgi gösteren vatandaşlar düzenlenen toplantı için Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’a teşekkür etti.


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Biga’da Yazar Kasa Fişiyle Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mesaj
    »    
Gençlerde Ruh Sağlığı
    »    
Londra’dan Gelibolu’ya Ziyaret
    »    
Biga Belediye Personeli Sağlık Taramasından Geçti
    »    
Ayvacık ve Eceabat’ta Göçmen Kaçakçılığı
    »    
Adaspor’dan Barış Harekatına Destek
    »    
Vefat ve Başsağlığı
    »    
Şampiyon 3 Puanla Başladı
    »    
Biga TSO Üyesi Sigorta Acenteleri Bölgesel Toplantıya Katıldı
    »    
Cezaevi Firarisi Biga’da Yakalandı
    »    
Biga TSO Yöneticileri TOBB Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerine Katıldı
    »    
ALLAH’A ULAŞMAYI DİLEYİN Huzur içinde yaşamak(45)
    »    
Fatih İlkokulunun Tamamlanması İçin 5 Milyon Liralık Ödenek
    »    
Söndürmeye Gittiği Ev Kendi Evi Çıktı!
    »    
Amatör Lig’lerde Müsabaka Sonuçları ve Puan Durumları
    »    
Lidere Yan Bakılmıyor
    »    
Eymen ve Kaan Erkekliğe Adım Attı
    »    
Dr. Ender Saraç, Sağlıklı Yaşamın Sırlarını Anlattı
    »    
Dört Dörtlük Adaspor
    »    
Başkan Öz, Sporla İlgilenen Gençlere Yakın İlgi Gösteriyor
    »    
Çiçeklidedespor Lige Yenik Başladı
    »    
Özel Biga Can Hastanesinde 43 Günde Yürüdü
    »    
Biga Şişmanlıyor
    »    
Biga’da 115 Kg Uyuşturucu Yakalandı
    »    
Karabiga’da Alkollü Sürücü Dehşeti 3 Ölü
    »    
Ceylan, Buzağı Desteklerini Meclise Taşıdı
    »    
Çanakkale’de Gümrük Kaçağı Materyalleri Bulundu
    »    
Bugün Dünya Kız Çocukları Günü!
    »    
‘’Amatör Spor Haftası" Etkinliği Gerçekleştirildi
    »    
Başkan Doğan’dan Barış Pınarı Harekâtı’na Tam Destek
    »    
Özel Biga Can Hastanesi Muhtarları Ziyaret Etti
    »    
Çinli Tur Operatörleri ÇTSO Yönetim Kurulunu Ziyaret Etti
    »    
Ayvacık ve Ezine’de Göçmen Kaçakçılığı
    »    
Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesine 100 Bin Euro’luk Mali Destek
    »    
Biga’da Sahte İçki Operasyonu
    »    
Çanakkale Barosu Emine Bulut Davasında
    »    
‘’Halkımızın Memnuniyeti İçin Çalışıyoruz’’
    »    
Amatör Liglerde Haftalık Faaliyet Durumu
    »    
Felçli Hasta 6 Ay’da Yürüdü
    »    
Türkiye Lokomotif, Vagon, Tranvay’ını Kendisi Üretecek
    »    
“Atma-Paylaş” Projesi Hayata Geçiyor
    »    
Bayramiç’te Cezaevi Firarisi Yakalandı
    »    
Ceylan, Meclis’te Ekonomiyi Eleştirdi
    »    
Çiçeklidedespor Güçlü Kadrosuyla Lige Hazır
    »    
Amatör Lig’lerde Müsabaka Sonuçları ve Puan Durumları
    »    
Aslında Düşmanımız Amerikadır! Savaşacağımız Ülkede Amerikadır!
    »    
Fuarda Özel Biga Can Hastanesinin Standı İlgi Görüyor
    »    
Yaşlı Çiftçi Çapa Makinesine Bacağını Kaptırdı
    »    
Biga’da İlk Baca Tüttü
    »    
Bu Yıl Fuarın Gözdesi Kaptanlar Un
    »    
Ege’de Dört Gösteri Yaptım
    »    
Bu Hayat Pahalılığında Neler Tükettiğimizin Farkında mıyız?
    »    
Biga FB Biga Fuarında
    »    
Allah’a Ulaşmayı Dileyin Huzur içinde yaşamak(44)
    »    
Sertan Güremen’den Personeline Motivasyon Yemeği
    »    
Bosna İle Biga Arasında Kardeşlik ve İşbirliği Köprüsü
    »    
Dünya Şampiyonu Doğa Biga’nın Gururu
    »    
Başkan Erdoğan, Din Görevlilerinin Haftasını Kutladı
    »    
13. Biga Gıda Tarım Hayvancılık Ve Teknolojileri Fuarı Açıldı
    »    
Biga MYO´da Akademik Yılı Açılış Töreni ve Oryantasyon Sunumu
    »    
Başkan Erdoğan, Topluluk Başkanlarıyla Buluştu
    »    
Biga´da 1,5 Hektarlık Alan Yandı
    »    
AKILLI DİLENCİ - APTAL TOPLUM
    »    
Jandarma’dan Eşzamanlı Fuhuş Operasyonu
    »    
2019 Yılı Yaya Öncelikli Trafik Yılı
    »    
Ayvacık’ta Göçmen Kaçakçılığı
    »    
Başkan Erdoğan’dan Topluluk Tanıtım Stantlarına Ziyaret
    »    
Biga TSO’dan Muhtarlar Derneği’ne Ziyaret
    »    
Biga’da Bunları Biliyor musunuz?
    »    
Çanakkale Tarihi Alanı İngiltere’de Anlatıldı
    »    
“Akif Belgeseli Büyük Ses Getirdi”
    »    
Biga TSO’dan Kaymakam Can’a Ziyaret
    »    
Kirazlı Köyü’nde Hırsızlık
    »    
Özel Biga Can Hastanesi Huzurevini Ziyaret Etti
    »    
Çan Belediyesi’nden Sosyal Belediyecilik Projeler
    »    
Hasta, Memnuniyetini Ev Yapımı Kurabiye İle Gösterdi
    »    
ÇABİP ve PEBİP’ten Şehitlere Saygı Turu
    »    
Allah’a Ulaşmayı Dileyin Huzur İçinde Yaşamak(43)
    »    
Biga İŞKUR Üniversite Öğrencileri İle Buluştu
    »    
Ayvacık ve Ezine’de Göçmen Kaçakçılığı
    »    
Demko 50. Yaşını Kutladı
    »    
Biga TSO Üyelerine KVKK Semineri Düzenlendi
    »    
Hacı Ali Doğan Vefatının 20. Yılında Anıldı
    »    
Biga’da Kaybolan Yaşlı Adam Ölü Olarak Bulundu
    »    
Özgür Ceylan’dan Kızılay İddiaları
    »    
Biga TSO Heyeti Oda-Borsa Müşterek Toplantısı’na Katıldı
    »    
Karabiga’da Kum Şırlanı Avcılığı Yasaklandı
    »    
Bigaspor Liderliği Sevdi
    »    
Biga’da İtfaiye Haftası Kutlandı
    »    
Şadan Doğan’dan Spora Tam Destek
    »    
TOPLANMA YERİNİZ VAR MI?
    »    
Hacı Ali Doğan Anılıyor
    »    
Kasaba’ya Yoğun Rağbet
    »    
Yenice ‘de Yasadışı Ekim
    »    
Başkanlığa Aday Öğrenciler Propaganda Yaptılar
    »    
Biga Belediyesi Kreşlerinde Anne Babalara Seminer
    »    
Kasım Gürsoy İçin Veda Yemeği Düzenlendi
    »    
Biga Ticaret Borsası Ev Sahipliği Yaptı
    »    
Biga Fuarı Öncesi Doluluk %90’a Ulaştı
    »    
Deprem Korkuttu!
    »    


 

YAZARLAR
Ali Galip Akyıldırım
Aslında Düşmanımız Amerikadır! Savaşacağımız Ülkede Amerikadır!
Alaattin Akçal
Hayalim “2 Adet Çikolata”
Davut Doğan (Konuk Yazar)
Hey Siri!
Erdem Karan
ALLAH’A ULAŞMAYI DİLEYİN Huzur içinde yaşamak(45)
Kadir Atay
Çakallarla Dans
Murat Gülcen
-Kafa Yoranlar-
Niyazi Kısacık
Ceviz Kurdu
Uzm. Klinik Psikolog Nevzat Hasdemir
Çocuklarınızın Hayatını Kurtarın !!!
Ozancan Polat
Ucuz Strateji
Sinem Bülbül
Kayropraktik Nedir?
Lütfi Özgünaydın
Ege de Dört Gösteri Yaptım
BİGA'DANÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR bu hafta | bu ay
ÇOK YORUMLANANLAR bu hafta | bu ay
İstatistik
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’ ve sitemizde yorum gönderenlerin şahsına aittir.
Çanakkale'nin Tamamen Renkli İlk Gazetesi
Biga'nın İlk İnternet Televizyonu ve Cep Gazetesi
Biga'nın Evlere, Köylere ve Okullarına, Dağıtılan En Yüksek Tirajlı Gazetesi
Sitemizde Yayınlanan Yazı ve Dökümanların İzinsiz Alınması Çoğaltılması Yasaktır
Biga Çarşamba Gazetesi / Atay Reklam
Tüm Hakları Saklıdır BİGA ÇARŞAMBA GAZETESİ    0