Künye İletişim Mobil
Giriş Sayfam Yap Favorilere Ekle Sitene Ekle RSS Üye Ol Üye Giriş
Anasayfa Foto Galeri Video Haber Seri İlanlar Muhtarlarımız Kadınlarımız İletişim
SON DAKİKA : BİGA YASTA      Biga Sokakları İhtiyar Delikanlılara Emanet       Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun      Av. Bülent Şarlan’dan Ramazan Bayramı Mesajı       Altınkaya’dan Bayram Mesajı      Bayramlar Güzeldir Ama..      Biga İlçesi Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararları      Akyıldırım’dan Ramazan Bayramı Mesajı      ÇTSO Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Video Konferans İle Yapıldı      Ceylan’dan, CHP’li Belediyelere Destek Ziyareti       Ağaköy Çiftçi ve Hayvan Yetiştiricilerine İzin Belgeleri Dağıtıldı      Erdoğan İle Can Bayramlaştı      Kaymakam İle Bayramlaşma Ziyaretleri      Başkan Erdoğan’dan Ramazan Bayramı Mesajı      “Tüm Tedbirleri, Uyarıları Dikkate Alarak Bayramı Geçirelim”      Çan Belediye Başkanı Bülent Öz’den Ramazan Bayramı Mesajı      Kelebek Mobilya ile Bayram Evlere Geliyor      CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan Biga Devlet Hastanesini Ziyaret Etti       DOĞTAŞ’tan Özel Bayram Kampanyası      Biga’da 21 Mayıs 1864 Çerkes Sürgünü Anıldı     
YEREL YAŞAM EKONOMİ SİYASET EĞİTİM BELEDİYE KAYMAKAM MAGAZİN ULUSAL SPOR RÖPORTAJ
» Başkan Akyıldırım’dan Basın Açıklaması
24 Nisan 2020 Cuma 19:00
12
14
16
18


İyi Parti Yenice İlçe Başkanı Ali Galip Akyıldırım gündeme dair yazılı basın açıklaması gerçekleştirdi. Açıklamada, ‘’Değerli arkadaşlarım ve evimden sesimi duyurmaya çalıştığım değerli basın mensubu arkadaşlarım. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

 Açıklamama Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener ve cesurlarla birlikte çıktığımız bu kutlu yolculukta, her geçen gün daha da güçlenerek cennet vatan Türkiye’miz için çalışmaya devam edeceğimizi belirterek başlamak istiyorum.

Bu kutlu yolculukta önümüze çıkarılan engeller ve zorluklar bizleri yıldıramadı, yıldıramayacak. Çünkü bizler cesurlar harekâtının neferleriyiz.

 Sayın Genel Başkanımız; “İYİ Parti cesurlar hareketidir” diyerek bu zorlu süreci bu kutsal davayı başlatmıştı.  Bize düşende çıktığımız yolun engellerini ve üzerimizde ki baskıları aşarak mücadelemize devam etmektir.

Değerli arkadaşlarım;

Bu kornavirüslü günlerde eve kapanmamızdan dolayı sessimizi de kapatacağız anlamı çıkarılmamalıdır.

Sokağa çıkmak zorunda değiliz. Evde kalıp sosyal mesafemizi koruyarak bu süreci milletimizle birlikte inşallah atlatacağız. Ama İYİ’lerin sesini de sürekli olarak el birliğiyle duyurmalıyız. Bunu da sosyal medyayı en etkili şekilde yaparak başaracağız. Ülkemiz için partimiz adına yapılan her türlü açıklamaları ve Genel Başkanımızın açıklamalarını iyi tahlil edip sosyal medya aracılığıyla herkese, her kesime duyurmalıyız. Sessizlik her şeyi kabullenmektir. Muhalefet olarak üzerimize düşen ne varsa hep beraber yapmalıyız.

 

Biz İYİ’lerin Türk Milletine karşı çok büyük sorumlulukları bulunmaktadır. Genel Başkanımız nezdinde partimizin ülkemiz için geliştirdiği politikaları mutlaka milletimizle paylaşmalıyız. Bunun da yolu ülkemiz gündemini ve partimizin çalışmalarını takip etmekten geçmektedir.

 

Vatandaşlarımız AKP’nin politikalarından ve ülkemizi getirdiği bu son noktadan memnun değildir. İçinde bulunduğumuz bu zor günlerde özellikle ekonomideki durgunluk ve çözümsüzlük ileri derecede rahatsızlık yaratmaktadır. İktidar çözüm üretme yerine muhalefet partilerinin belediyeleriyle ve başkanlarıyla uğraşmakta, vatandaşa uzanacak yardım elini engellemektedir.

 

Ülkemizin ve vatandaşlarımızın bunca sorunu varken iktidarın muhalefete muhalefet etmesini kimse anlayamamaktadır. Biz bu anlayıştan şunu çıkarmalıyız, demek ki bizler muhalefet olarak doğru politikalar üretmekteyiz, iktidara yürüyoruz, bundan dolayı da iktidar bizlere muhalefet yapmaktadır. Bundan dolayı da gücümüzün farkına varın derim.  Her gün biraz daha iktidara yaklaşmaktayız. Genel Başkanımızın ürettiği akılcı politikalar meyvelerini vermeye başlamıştır. Bu kriz döneminde önerdiği çözüm önerileri iktidar tarafından kendi politikaları gibi uygulanmaktadır. Bu bizim için memnuniyet vericidir.

 

Vatandaşlarımızın partimize olan teveccühü bize göstermektedir ki sorumluluğumuz büyük, vazifemiz ise kutsaldır. Kısacası AKP iktidarı ile memleket her alanda, ekonomide, eğitimde, sağlıkta, hukuk ve adaletin tesisinde, temel hak ve özgürlüklerde ciddi sorunlar yaşamakta ve her gecen gün insanlarımızı bira daha mutsuz etmektedirler.

 

İşte biz İYİ Parti Yenice Teşkilatı olarak diyoruz ki; Korkma Türkiye’m! İçinde bulunduğumuz bu olumsuzluklardan İYİ’lerin mücadelesiyle çıkacağız. Biz devletimizin güçlü olduğuna inanıyoruz. Eğer insanlarımız umutsuz ise, devlet nerede soruyorsa bu iktidarın kendi beceriksizliğidir.

 

 Ben İYİ Parti Yenice Teşkilatının ilçe başkanı olarak;  iktidara geldiğimizde AKP tarafından altüst edilen devlet mekanizmasını yerli yerine oturtulup bozulmuş tüm sistemi olması gereken seviyeye getireceğimize inanmaktayım.

 

Bizim iktidarımızda güçlü parlamenter sisteme geçilecek Gazi Mustafa Kemal ve arkadaşlarının omuz omuza inşa ettiği TBMM’si hak ettiği güce yeniden kavuşturulacak ve halkın iradesi orada yeniden tecelli edecektir. 1920’de saraydan alınan yetkiler yeniden milletin meclisine verilecektir

Değerli arkadaşlarım;

Ekonomideki ciddi sorunlar zengin ile fakir arasında ki gelir makasını neredeyse kısılmayacak derecede büyütmüştür. Zengin daha zengin olurken fakir fakirliğini iliklerine kadar hissetmektedir. AKP iktidarı döneminde parası olan sağlık hizmetini de, eğitim hizmetini de istediği gibi satın alabilmekte fakir vatandaş hasbel kader yaşamaya çalışmakta okula gönderdiği çocuğunun cebine bir lira harçlık dahi koyamamaktadır. Vatandaşlarımız her gün yandaş televizyon kanallarında boş kaşıkla beslenmektedir. Gündemi değiştirmek için yandaş kalemşorlar Atatürk’e hakaretler etmekte, cumhuriyetimize alçakça saldırmaktadırlar. Nereden tutsan tutarsızlık, nereden tutsan ahmakça politikalarla milletin her günü kahır ile geçmektedir.

 

“Taşıma su ile değirmen dönmez” demiş atalarımız. Ama iktidar taşıma su ile değirmeni döndürmeye çalışmaktadır. Yani bağışlarla fakir halkı susturmaya çalışmaktadır. Bu nereye kadar sürebilir. İnsanlara iş vermedikten sonra hazır yardımlarla bu değirmen dönmez. İşsizlik çığ gibi milletin üzerine düşmüştür. Bu çığın altında milyonlarca üniversite mezunu ve işine son verilmiş vatandaşlarımız çırpınmaktadır.

 

Kısmen bahsettiğim ve her geçen gün daha da geliştirilerek devam edecek olan parti politikalarımız sizlerle daha güçlü hale gelecek, ayaklarımız yere daha sağlam basacaktır.

Bize düşen bu sessiz ortamda sesimiz duyurarak İYİ’lik harekâtının hep görünür olmasını sağlamaktır.

 

Biz iktidara bu sorunları çözmek için geliyoruz. Bu ülkenin ve devletin imkânlarıyla çözülmeyecek hiçbir sorun yoktur. Biz vatandaşımıza, kendimize ve programlarımıza inanıyoruz. İnşallah İYİ’lerin iktidarında her vatandaşımızın yüzü gülecek. Vatandaşlarımızın yüzünün gülmesi için tüm İYİ’lerin vatandaşlarımıza ulaşmaları gerekmektedir.

Cesurlar hareketinin her üyesi cesaretini göstermeli ve sosyal medya aracılığıyla sesimizi vatandaşlarımıza duyurmalıdır. Kesinlikle şuna inanıyoruz ki zafer İYİ’liğe inan herkesin olacaktır. Bu vesileyle Yüce Türk Milletinin, İslam âleminin, değerli Yeniceli hemşerilerimin ve değerli basın mensubu arkadaşlarımın Ramazanı Şerifini tebrik ediyor hayırlara vesile olmasını diliyorum. 

Saygılarımla.’’ dedi.


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
BİGA YASTA
    »    
Biga Sokakları İhtiyar Delikanlılara Emanet
    »    
Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun
    »    
Av. Bülent Şarlan’dan Ramazan Bayramı Mesajı
    »    
Altınkaya’dan Bayram Mesajı
    »    
Bayramlar Güzeldir Ama..
    »    
Biga İlçesi Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararları
    »    
Akyıldırım’dan Ramazan Bayramı Mesajı
    »    
ÇTSO Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Video Konferans İle Yapıldı
    »    
Ceylan’dan, CHP’li Belediyelere Destek Ziyareti
    »    
Ağaköy Çiftçi ve Hayvan Yetiştiricilerine İzin Belgeleri Dağıtıldı
    »    
Erdoğan İle Can Bayramlaştı
    »    
Kaymakam İle Bayramlaşma Ziyaretleri
    »    
Başkan Erdoğan’dan Ramazan Bayramı Mesajı
    »    
“Tüm Tedbirleri, Uyarıları Dikkate Alarak Bayramı Geçirelim”
    »    
Çan Belediye Başkanı Bülent Öz’den Ramazan Bayramı Mesajı
    »    
Kelebek Mobilya ile Bayram Evlere Geliyor
    »    
CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan Biga Devlet Hastanesini Ziyaret Etti
    »    
DOĞTAŞ’tan Özel Bayram Kampanyası
    »    
Biga’da 21 Mayıs 1864 Çerkes Sürgünü Anıldı
    »    
Şirintepe’deki Kafeterya Açık Teklifle Canlı Yayında İhale Edildi
    »    
CHP Biga Kadın Kollarından Sessiz Eylem
    »    
Kazdağları İçin Yeni Kampanya: Alamos Gold Tahliye Edilsin!
    »    
Gelibolu’da Uyuşturucudan 2 Kişi Gözaltına Alındı
    »    
Biga İlçesi Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararları
    »    
Drone ile Kayıp Büyükbaş Hayvan Bulundu
    »    
Başkan Uygun’dan Bayram Kutlaması
    »    
Ayvacık’ta Hırsızlık
    »    
“Başkan Evimizde, Harçlık Cebimizde”
    »    
Ali Coşkun; TOBB Başkanlığı, Sanayi Bakanlığından Sonra 80 Şiiri Bestelendi
    »    
Biga Bugün Yıkılıyor
    »    
Özgür Ceylan 19 Mayıs’ta Gençlerle Esnafa Bayrak Dağıttı
    »    
Türk Gençliğine, Cumhuriyetin Önsöz’ü
    »    
Şahin Ayrıldı, Bayrağı Kim Devralıyor?
    »    
Sade Bir Törenle 101. Yılı Kutlandı
    »    
19 Mayıs’ta Başladı Bağımsız Demokratik Türkiye Yolculuğumuz
    »    
“İnsanlığın Kur’an-ı Kerim’le Şereflendiği Kadir Gecemiz Mübarek Olsun”
    »    
Can Hastanesi Personeli Merve Özbey Klibinde
    »    
“19 Mayıs 1919’da Yakılan Direniş Meşalesi Geleceğe Işık Tutmaya Devam Ediyor”
    »    
Başkan Erdoğan: ‘’Kadir Gecemiz Mübarek Olsun’’
    »    
Vefat ve Başsağlığı
    »    
Uygun: “Gençlere İnancımız Tam”
    »    
CHP’li Erkek: “Aynı Coşkuyla 19 Mayıs’ı Kutluyoruz!”
    »    
ALLAH’A YÖNELİN! Zekat Nedir?
    »    
Çanakkale Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan’ın 19 Mayıs Kutlaması
    »    
Bozcaada ve Gelibolu’da Maskesiz Sokağa Çıkmak Yasak
    »    
Biga Belediyesi Tedbiri Elden Bırakmıyor
    »    
Biga ve Gerçek Babalar
    »    
Biga İlçesi Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararları
    »    
Çerkes Sürgünü ve Soykırımı’nın 156. Yıldönümü
    »    
1915 Çanakkale Köprüsü’nün Ayakları Tamamlandı
    »    
Tübitak Bilim Fuarları Destekleme Programı Başvuru Sonuçları Açıklandı
    »    
Vefat ve Başsağlığı
    »    
Özel Biga Can Hastanesi 19 Mayıs’ta Hizmet Vermeye Devam Edecek
    »    
Orman Ekibi Tatbikatta
    »    
“Adım Adım Büyük Proje Tamamlanıyor”
    »    
Dünyada Robin Hood Varsa Biga’da Babalar Var
    »    
Uzun Zaman Sonra Bu Hafta Sırayla Dışarıya Çıktılar
    »    
Çiftçilerin Bütün Borçlarını Silelim, Çiftçi Rahat Bir Nefes Alsın
    »    
Gelecek Partisi’nden Çocuklara Şeker İkramı
    »    
Organ Bağışıyla Hayat Kurtardı
    »    
Biga İlçe Müftülüğü 5 Günde Tüm Camileri Dezenfekte Etti
    »    
Başkan Bülent Öz’den Dışarı Çıkan Çocuklara Sürpriz Hediyeler
    »    
Başkan Erdoğan’dan Çiftçiler Günü Ziyareti
    »    
Kelebek, Bayram Öncesi Yüzleri Güldürüyor
    »    
Başkan Altınkaya Hemşireler Gününü Kutladı
    »    
Doğtaş Kelebek CEO’su Doğan: Mobilyada Yılı Yüzde 20 Büyüme ile Kapatabiliriz
    »    
“Devlet ve Millet Uyumuyla Üstesinden Gelemeyeceğimiz Hiçbir Sorun Yok”
    »    
‘’Çiftçilerimiz Baş Tacımız’’
    »    
“ Tüm Çiftçilerimizin Dünya Çiftçiler Günü Kutlu Olsun”
    »    
Çanakkale’de İlk Plazma Tedavisi Başladı
    »    
Savaştepe Köyü’ne Biga 3 No’lu Sanayi Sitesi Ziyareti
    »    
Doğtaş Müşterilerinin Yüzünü Güldürüyor
    »    
Çanakkale Oda ve Borsaları İstişare Toplantısı Yapıldı
    »    
Süha Derbent’in Vahşi Dünyası
    »    
Başkan Uygun’dan Sağlıkçılara Hediye
    »    
Kara Ölümün 6.Yılında Soma Maden Şehitlerimizi Anarken..
    »    
Genç Yazardan İlk Şiir Kitabı
    »    
AVM’lerde Uyulması Gereken Esaslar Belirlendi
    »    
Kaza Yaptı Yakayı Ele Verdi
    »    
“Salgınla Mücadele Sürecinin Kahramanlarından Olan Hemşirelerimize Müteşekkiriz”
    »    
Jandarma’dan Çan ve Biga’da Operasyon
    »    
Başkan Erdoğan Hemşirelerin Gününü Kutladı
    »    
Başkan Bülent Öz, DSİ Bölge Müdürlüğünden Müjdeli Haberle Döndü
    »    
Helikopter Ambulans İle 5 Ayda 94 Hasta Taşındı
    »    
Şahin’den Önemli Açıklama
    »    
RES Projesi Meclisten Geçti
    »    
Köyün Tabelasını Gören Soyunup Fotoğraf Çektiriyor!
    »    
Allah’a Yönelin! Hasenat ve Seyyiat Nedir?
    »    
‘’Engellilerin Sorunu Tüm Toplumun Sorunudur’’
    »    
“İnanınca Tüm Engeller Ortadan Kalkar”
    »    
‘’Engellilerin Hakları Kağıt Üzerinde Kalmamalıdır’’
    »    
Ey İnsanoğlu!
    »    
CHP Biga Kadın Kolları Anneler Gününü Kutladı
    »    
Avukatlar Adaletin İlk Dersini Annelerden Almıştır
    »    
Şadan Doğan: “Annelerimiz Toplumun Temel Direğidir”
    »    
Biga Belediyesi Berber ve Kuaförleri Dezenfekte Etti
    »    
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Anneler Günü Mesajı
    »    
Çanakkale Valisi Gümüşçay’da İncelemelerde Bulundu
    »    
Siz Yönetenler…
    »    
YAZARLAR
Ali Galip Akyıldırım
Bayramlar Güzeldir Ama..
Alaattin Akçal
Çerkes Sürgünü ve Soykırımı’nın 156. Yıldönümü
Davut Doğan (Konuk Yazar)
Hey Siri!
Erdem Karan
ALLAH’A YÖNELİN! Zekat Nedir?
Kadir Atay
Biga ve Gerçek Babalar
Murat Gülcen
-Kafa Yoranlar-
Niyazi Kısacık
Ceviz Kurdu
Uzm. Klinik Psikolog Nevzat Hasdemir
Çocuklarınızın Hayatını Kurtarın !!!
Ozancan Polat
Ucuz Strateji
Sinem Bülbül
Kayropraktik Nedir?
Lütfi Özgünaydın
Ali Coşkun; TOBB Başkanlığı, Sanayi Bakanlığından Sonra 80 Şiiri Bestelendi
BİGA'DANÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR bu hafta | bu ay
ÇOK YORUMLANANLAR bu hafta | bu ay
İstatistik
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’ ve sitemizde yorum gönderenlerin şahsına aittir.
Çanakkale'nin Tamamen Renkli İlk Gazetesi
Biga'nın İlk İnternet Televizyonu ve Cep Gazetesi
Biga'nın Evlere, Köylere ve Okullarına, Dağıtılan En Yüksek Tirajlı Gazetesi
Sitemizde Yayınlanan Yazı ve Dökümanların İzinsiz Alınması Çoğaltılması Yasaktır
Biga Çarşamba Gazetesi / Atay Reklam
Tüm Hakları Saklıdır BİGA ÇARŞAMBA GAZETESİ    0