Künye İletişim Mobil
Giriş Sayfam Yap Favorilere Ekle Sitene Ekle RSS Üye Ol Üye Giriş
Anasayfa Foto Galeri Video Haber Duyurular Seri İlanlar Halı Saha Muhtarlarımız Kadınlarımız Gazetemiz
SON DAKİKA : Bigaspor Kupaya Hazır      2. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Göreve Başladı      Yavru Köpekler Sütannelerine Kavuştu      Bigaspor Yaz Futbol Okulu Sezonu Kapattı      BİKEM Çalışmalarında Hız Kesmiyor      Otomobil Alev Alev Yandı      “Ölmek İstemiyorum”      Biga TSO Öncülüğünde 0,79 Faizle Konut Kredisi      Barınak Çalışanlarının Dikkati Köpekleri Hayata Bağladı      CHP Milletvekili Ceylan Köyleri Ziyaret Etti      Yazılarıma Bir Süre Ara Veriyorum      60 Yaşındaki Kadın Kendini Denize Attı      Parion Antik Kenti’nde Çalışmalar Devam Ediyor      Ceylan; ‘’Tavsiyem Daha Fazla Gülünç Duruma Düşmesinler’’      Son Dakika! Biga’da Deprem      16 Yaşında Arkadaşını Öldürdü      Çanakkale Siyasetin’de Gerginlik      Biga Kent Konseyi Kent Müzesi ve Arşivi Çalışma Grubu Çanakkale’de      Ayvacık ‘ta Göçmen Kaçakçılığından Yakalandılar       Gümüşçayspor İddialı     
YEREL YAŞAM EKONOMİ SİYASET EĞİTİM BELEDİYE KAYMAKAM MAGAZİN ULUSAL SPOR RÖPORTAJ
» Çavuşköy’den İsmail Işık’a Sevgi Seli
25 Mart 2019 Pazartesi 19:00
12
14
16
18


Biga Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Adayı İsmail Işık, Çavuşköylülerle Birlik ve Beraberlik Mitingi’nde buluştu. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği miting, büyük bir coşkuya sahne oldu.

Çavuşköylülerin sevgi gösterileri ile başlayan Birlik ve Beraberlik Mitingi’nde konuşan Biga Belediye Başkanı İsmail Işık özetle şöyle konuştu:

“ÜRETMEK ZORUNDAYIZ”

“Çavuşköy Mahallemizin çalışkan, dürüst, güler yüzlü, iyi insanları hepinize en derin sevgi ve saygılarımla iyi akşamlar diliyorum. Nasılsınız, iyi misiniz? Bu akşamki güzel karşılama için, misafirperverliğiniz için sonsuz şükranlarımı sunar teşekkür ederiz. Hepinizden Allah razı olsun, sağ olun var olun. Çavuş Köy Mahallemizde bulunmamız nedeniyle ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durumla ilgili bu zamana kadar hiç yapmadım fakat iki kelime söyleyeceğim. Çünkü bunlar Çavuşköy Mahallemizi çok çok yakından ilgilendiren konular. Bugün mazota, gübreye, ilaca destek verilse Çavuşköy Mahallemiz çok daha fazlasını üretecek. Çok daha büyük üretimler yapacak. Bir de şunu yapmasalar o da çok iyi olacak. Bizim çiftçimizden 1 liraya alıyorlar buğdayı, yurt dışındaki çiftçilere 1 buçuk lira veriyorlar. Bizim çiftçimize 1 buçuk lira verseler, emin olun her taraf buğday olur her taraf çeltik olur. Çavuşköylülere bunları hatırlatmak istedim. Sizler zaten bunları yaşıyorsunuz. Tanzim satışlarda satılan pirinçler ne yazık ki Çavuş köy’ün, Gümüşçay’ın, Güleç Köy’ün pirinçleri değil. Yurt dışından ithal edilen pirinçlerdir. Bu seçimleri özellikle üreten insanların olduğu Çavuşköy Mahallemizde hatırlatmak istedim. Takdir sizlerin.”

“15 BİN TON ASFALTI ÇAVUŞKÖY’E DÖKEREK BAŞLADIK”

“Çavuşköy 2014 yılında Biga Belediyesi’ne katıldı. İhtiyaçları, istekleri var mıydı? Vardı. 2014 yılının Haziran ayında göreve geldikten 2 ay sonra Çavuşköyümüze tam 15 bin ton asfalt dökerek alt yapı çalışmalarımıza başladık. Ondan sonra yapmış olduğumuz kanalizasyon çalışması, ardından gelen doğalgaz ile birlikte Allah’a çok şükür kim ne derse desin, aksini söyleyenleri sizlere havale ediyorum. Çavuşköy’ün alt yapı sorunu kalmamıştır. Doğalgaz, kanalizasyon, yağmur suyu hepsi tamamlanmıştır. Siz zaten geçen seçimlerde de Biga’ya Başkan İsmail Işık dediniz. Allah’ın izni sizlerin katkılarıyla bu onurlu göreve beni layık gördünüz. Ben de beş yıldır bana verilen, o şehrin güvenilir insanı Belediye Başkanının eski adı biliyorsunuz şehreminidir. Şehrin güvenilir, emin insanı. Bu sıfata layık olmak için Biga Belediyesinin hizmetlerini her tarafa eşit bir şekilde yaygınlaştırmaya çalıştım. Çavuş köyümüzün altyapı sorunları tamamlandı. Üzerinde durduğumuz meydan daha dün yapılıyordu. Devamında Allah nasip ederse Pazartesi gününden itibaren hava şartları da izin verirse yollarımızı da asfaltlayacağız. Bu kış biraz sıkıntı oldu. Onun içinde baştan özür dilerim. Fakat takdir edersiniz ki kanalizasyon çalışmasından sonra asfalt malzemenin altı olan o pmt denilen malzemeleri serdik. Hava şartları izin verseydi üzeri asfalt ile kaplanacaktı. Ben de buraya daha fazla göğsümü gere gere gelecektim. O anlamda biraz Çavuşköy’e karşı biraz mahcubuz. Affınıza sığınıyorum. Havalar düzeldi çalışmalarımız başladı. Allah’ın izniyle bir hafta sonra çamur falan hiçbir şey kalmayacak. Çavuşköy’de yaşayan akrabalarımız, kardeşlerimiz kadar bende bu konudan rahatsızım. Fakat dediğim gibi yağmur Allah’tan. Bu sene bir yağdı bir yağdı sormayın. Barajlar neredeyse taşacaklar. Bir taraftan çiftçilerimiz için seviniyoruz. Bir taraftan bu dönemde Belediye hizmetlerini tam anlamıyla Çavuşköy Mahallemizde gerçekleştiremediğimiz için üzülüyoruz.”

“BIRAKIN ARTIK AYRIŞTIRMAYI”

“Beş yıl önce bu onurlu görevi bana ve ekip arkadaşlarıma verdiniz. Allah yukarıda hiç kimseyi ayırmadım. Hiç kimsenin partisine oy verip, vermemesine bakmadım. Her mahalleye hak ettiği hizmeti gerçekleştirmek için çalıştık. Allah’a çok şükür. Biga’nın 800’e yakın sokağı var. 9 mahallesi var. Şirintepe Mahallesinde Kırlar Mevki diye bilinen bölgeyi ayıracağız. 10. Mahalle Esentepe olacak. İnşallah seçimlerden sonra 10 mahalle olacağız. 9 mahalleye ne lazımsa onu yaptık. Çavuşköy’e de yaptık, diğer mahallelerimize de yaptık. Hiç birini bir ötekinden daha ön planda tutmadık. Hepsine eşit davrandık. Kim ne derse desin. Bunlarla ilgili onu yapmadın bunu yapmadın diyenleri Allah’a ve sizlere havale ediyorum. Sizler en güzelini, en doğrusunu zaten biliyorsunuz. 15 yıldan beri aktif siyasetin içerisindeyim. Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanlığı, Belediye Meclis üyesi adaylığı, Allah nasip etti ve sizler destek oldunuz. Beş yıldan beri Belediye Başkanlığını yapıyorum. Bugüne kadar rakiplerimizle ilgili benim ağzımdan bir tek kötü laf duymamışsınızdır. Söylemem de. Kimse de söyletemez. Fakat anlatılanlar, konuşulanlar, o sosyal medyada paylaşılanlar şu kürsüden inmek nasip olmasın, şu kadar gerçek olan bir tane bir şey olsun, Belediye Başkanlığını bugün bırakırım. Adaylıktan da çekilirim, bu kadar da iddialı söylüyorum. Yeterin ya! Bırakın bu karalamaları, bu ayrıştırmayı Allah Muhammed aşkına bırakın. Biz bir ve beraber olduğumuz zaman, neler yaptığımız tarihte belli zaten. Bizi kimse bölemez, kimse ayrıştıramaz. Çavuşköy meydanından bütün Türkiye’ye duyuruyorum.”

“BELEDİYECİLİK DENEYİM İSTER”

“Biga Mutlu. Biga’nın Mahallesi Çavuşköy ve Çavuşköylüler mutlu musunuz? Allah sizlerden razı olsun. Sizlerle beraber bu kenti yönetmeye çalışıyoruz. Sizler istiyorsunuz, bizler yapıyoruz. Bugüne kadar Biga Belediyesine gelip de ben şunu istedim yapmadı diyecek bir Allah’ın kulu tanımıyorum. Yasal ve ahlaki olan ne varsa hepsi gerçekleştirilmiştir. Hiçbir kimse Biga Belediyesinden geri döndürülmemiştir. Çavuş köy ile çalışmalarımız devam edecek. Belediyecilik biraz deneyim ister. Bilgi birikim ister. Sadece karşı tarafı karalayarak bir yere varamazsınız. Arapdere Köprüsünden mezarlığa kadar olan alanı bütün Çavuş köylüler biliyorlar. Şu anda orada dolgu çalışması için malzemeler döküyoruz. Niye orasını dolduruyoruz? Orası Biga’nın enkaz döküm alanı değildir. Biz orasını doldurup, Kocabaş Çayının devamında olan peyzaj düzenlememizi Çavuşköy ve altındaki bölgelere de aktaracağız. Fakat o alanın doldurulması gerekiyordu. Oraya dökülenler o bölgenin dolgusu için kullanılacak olan malzemelerdir. Birazcık araştırsa insanlar, birazcık sorsalar en azından yalan konuşmak zorunda kalmazlar. Çavuşköyümüzü önemsiyoruz. İmar planını yaptık. 3 kat bazı yerler, 4 kat güzel bir imar planı yapıldı. Çavuşköy’ün gelişmesine kalkınmasına öncülük yapacak bir imar planı yapıldı. Bu imar planı içerisinde bütün Biga’ya hizmet etmesini planladığımız, bölgenin en büyük spor kompleksini, o kurutma yapılan alanda tam 109 dönüm araziye inşa edeceğiz. İçerisinde yüzme havuzundan, kapalı spor salonuna, halı saha, atletizm pistlerine kadar spor yapmak için ne gerekiyorsa bütün unsurları barındıran bir tesis olacak. Bölgenin en önemli spor tesislerinden biri Çavuşköyümüz’de olacaktır. Biga’da bütün bölgelere örnek tesislerimiz vardır. Bakın Atatürk Kültür Merkezi, Şehir Parkı, Katlı Otopark ve çarşı içi düzenlemeleri biz bunları yaptıktan sonra belediyecilik ve şehircilik literatürüne ‘Biga Gibi!’ bir kavram girdi. Aslı Biga’da. Aslı burada Çavuş Köy’de. Hepimize hayırlı olsun.”

“BİZ ÜRETİCİMİZİN YANINDAYIZ”

“Sözlerimin başında Çavuşköy’ün çalışkan üretken insanlarından bahsettim. Orada kurutma yeri olanları da madur etmeyeceğiz. Onlara da oraya en yakın yerde bu kurutma faaliyetlerine devam etmelerini sağlayacağız. Gerekli alt yapı hizmetleri, betonun dökülmesi, enerji vs bütün ne gerekiyorsa yapacağız. Bu işleri yapan arkadaşlarımız gayet rahat olsunlar, biz her zaman üretenin ve çalışanın yanındayız. Daha fazla kazanması için, daha çok üretmesi için elimizden gelen katkıyı veririz. İşte bakın tarla yollarınız ile bile ilgilendik. Oralara bile yüzlerce kamyon by-pas kist malzemesiyle düzenlemelerini yapmaya çalıştık. Yine çalışacağız yine yapacağız. Bu ilkbaharda çeltik ekimi zamanı geldiğinde oralarda bu çalışmalarımız yine olacak. Sizlerin tarlalarına daha rahat ulaşmasını sağlayacağız.  2014 yılında hatırlıyorum bu meydanda söylemiştim. Otomobil ile tarlaya gideceksiniz diye söylemiştim. Büyük bir kısmına otomobille şu anda ulaşılıyor. Herkesin huzurunda soruyorum. Ulaşılamayan bir tarla var mı? Yapılanlar var, yapılacak olanlar da var. Büyük çoğunluğuna herkes rahat bir şekilde ulaşabiliyor.”

“ALLAH MUHAMMED AŞKINA…”

“Kısa bir sessizlik olduğu sırada ön sırada bulunan Çavuşköy’lü Emine teyze İsmail Işık yakınında iken  ‘’Başkanım hoş geldin’’ diye Başkan İsmail Işık’a seslendi. Başkan İsmail Işık “Emine teyze 15 dakikadır konuşuyorum. Şimdi hoş geldin diyorsun.” şeklinde gelişen diyalog alanda bulunanlar arasında gülüşmeler yaşanmasına sebep oldu. Aslında Emine Teyze naif bir şekilde sormak istediği soru için kendine imkân yaratmıştı. Emine Teyze “Bizim yolları yapmayacak mısın oğlum?” diye sorusuna Başkan İsmail Işık “Başladık Emine Teyze. Pazartesi günü asfalt dökülecek’’ şeklindeki cevabı Emine Teyze tarafından “sağol, tamam o zaman” şeklinde karşılık buldu. 

Başkan İsmail Işık sözlerine şöyle devam etti:

“Siz ayrı muhtarlık istediniz. Hamdibey Mahallesinden burasını ve Şirintepe Mahallesi’nden Yeniceköy’ü ayırdık. Siz ne isterseniz biz yaptık. Düğün salonumuzu düzenledik. İmarımızı verdik ve tarla yollarını da yapıyoruz. Kalkan Dede kabrini düzenledik. Bölgeye bir park yaptık. İnşallah bundan sonra daha fazla geliştireceğiz ve sizlerin kullanımına sunacağız. Çavuşköy’de bizi bütün ulusal kanallara çıkaran arkadaşlara teşekkür ederim. Bir tantana oldu, mezarlık satılıyor diye. Ya Türkiye Cumhuriyetinde Allah Muammed aşkına Müslüman bir ülkede mezarlık satılır mı? Bizim elimizdeki belgelerde Çavuşköy araziler içerisinde bir parsel mezarlık alanı tapuda tarla olarak gözüküyormuş. O günden bugüne muhtarlıktan belediyeye devir olan ne varsa hepsi yerli yerinde duruyor. Hiç biri satılmadı. Bunu da buradan özellikle Çavuşköy de diline pelesenk edenlere duyurmak istedim.”

“10 MİLYON LİRALIK 9 ARAÇ ALDIK”

“Beş yıl önce göreve geldiğimizde Biga Belediyesi’nin bütçesi 40 milyondu. Şu anda 2019 yılı bütçesi tam 120 milyon lira. Yani Biga Belediyesi’ni tam üç kat büyütmüşüz. Büyütmeye devam ediyoruz. Seçimlerden hemen sonra tam 10 milyon liralık 9 adet araç Biga Belediyesi’nin hizmet araçları arasına katılacak. Bütün Biga’ya o hak ettiği hizmeti daha hızlı bir şekilde getirmek için araç filomuza katılacaktır. Beş yılda tam 150 milyon lira elle tutulur gözle görülen somut yatırımlara harcadık. Biga Belediyesi nerede diyenler onlara gidip baksınlar. Onlarla Biga’nın çehresi değişti. Dedim ya çevre ilçelerde bütün siyasi partiler siyasi propaganda yaparken sosyal medyadan arkadaşlarım izliyorlar, bütün belediye başkan adayları Biga’yı örnek gösteriyor. Biga gibi yapacağız diyorlar. İşte sizlerin desteği Allah’ın izniyle bunları gerçekleştirdik. 2018 yılında Panayırımızı yapmak istedik. Fakat pazaryerimiz yetişmediği için yapamadık. 2019 yılında Ramazan bayramına da denk geliyor bizim panayır. Panayır hayırlı uğurlu olsun. Geçtiğimiz seçimlerde göreve geldiğimizde suyu yüzde 30 indireceğimizi söyledik. Görevi teslim aldıktan sonra ilk meclis toplantısında suyu yüzde 30 indirdik. Şimdi de o iki ayda bir okunan su faturalarında 20 ton su ücretsiz olacak. 20 ton su Çavuş Köy’den başlayarak bütün Biga’ya hayırlı uğurlu olsun.”

“750 KİŞİKYE İŞ İMKANI SAĞLAYACAĞIZ”

“Seçim şarkımızda da var. Mutlu Biga tüm Türkiye’ye örnek olacak. Bu bölgeye örnek olmaya başladı. İnşallah bütün Türkiye’ye de örnek olacak. Bizim isteğimiz hani o herkesin bildiği Eskişehir Porsuk Çayı, Kocabaş Çayı ile aynı birbirine benzer yerleşim alanlarıdır. Benim üniversite yıllarım Eskişehir’de geçti. Eski halini de yeni halini de çok iyi biliyorum. Bizim de Kocabaş Çayımızı aynı Porsuk Çayında olduğu gibi düzenleyerek, Biga dışarıdan turistlerin geldiği, ziyaret ettiği bir yer haline gelecektir. Bizim potansiyelimiz Eskişehir’den daha fazladır. Bizim çayımızın kenarında Çavuş Köy ile beraber 100 dönümden fazla Belediyeye ait kullanılabilecek alanlar vardır. Burada yapacağımız çalışmalarla da çok ciddi bir iş potansiyeli sağlayacağız. Ülkemizin o işsizlikten kırıldığı şu günlerde Allah Nasip ederse 1 Nisan’da görevi teslim aldığımızda çayın içerisinde yapacağımız o gerdanlık dediğimiz proje tamamlandığında en az 500 insanımız burada çalışacaktır. 250 insanımızda Şirintepe pancar deposu alanına yapacağımız mola yeri ve tema park projelerimizde yöresel ürün satış yerlerimizle beraber tam 750 insanımıza iş kapısı yaratmış olacağız”.

“ÇAVUŞKÖY’E KREŞ SÖZÜ”

“Biz belediye olarak, kimsesizlerin kimsesi olmaya çalıştık. Özellikle dezavantajlı dediğimiz yaşlılarımız, çocuklarımız, engellilerimizle birlikte hastalarımıza doktor ve hemşire hizmeti, ev temizlikleri, sıcak yemek yardımı neye ihtiyaçları varsa hepsini gerçekleştirmeye çalıştık. Bundan sonra bunları Bigalı bir akademisyen bir arkadaşımız var. Emekli oldu, Biga’ya dönecek. Onunla birlikte uluslararası standartlarda yapacağız. Bu hasta ve yaşlı bakımlarını, engelliler ile ilgili sorunlarımızı çok daha profesyonel yöntemlerle ve dünya çapındaki örnekleriyle beraber ilçemizde gerçekleştireceğiz. Tek amacımız Bigalıların daha mutlu olması, daha huzurlu olmasıdır. Geleceğe daha güvenle bakması için o çocuklarımızı, evlatlarımı çok önemsiyorum.  Birkaç akşamdır anlatıyorum. Ben 4 puanla 1 soru ile Ankara Siyasal Fakültesini kaçırdım. Bir soru! Belki kaymakam olacaktım, Şimdi Belediye Başkanı oldum. Belki bu daha hayırlısı oldu. Allah bilir. Evlatlarım dediğim o çocuklarımıza bir soru eksik yaptım dememeleri için bütün okullarımıza ne ihtiyaçları varsa hepsini gerçekleştirdik. 3 okulun yapılmasına yardımcı olduk. Arsalarını Biga Belediyesi olarak tahsis ettik. 2 kreş yaptık, 180 kapasiteli. Bu yıl 500 müracaat aldık. Şimdi yeni kreşler yapmaya başladık. Çavuş Köy mahallemize de bir kreş olacak. Çavuşköy’lü kadınlarımız bundan sonra çalışma hayatına çok daha fazla ve rahat olarak katılacaktır. Çavuşköy Kreşi inşallah şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Kadınlarımızın bacılarımızın o evlerinde yapmış olduğu çember başörtüsü oya ve dantel işlerini yöresel ürün satış alanı ve kadın emeği pazarı yaparak, aile ekonomisine katkıda bulunmaya çalışacağız. O çember ve oya paralarının ne kadar önemli olduğunu bilen bir kardeşinizim. Annemin o emekleri benim okul hayatımda çok büyük katkısı oldu. Halen birçok aile de bunun geçerli olduğunu zannediyorum. Onların o emeklerini daha yüksek fiyatlarla almak için çalışmalar yapacağız. Biz hesap uzmanıyız derken bunları kast ettik. Şu anda zaten biz bu emekleri kadınlarımızdan satın alıp, toptan ve perakende satışlarını yapıyoruz. Nümüzde ki dönemde yöresel ürün satış alanı ve kadın pazarımızla daha fazla satış yapma imkânı yaratacağız. Çavuşköy mahallemiz Allah’a çok şükür çok önemli bir sıkıntısı kalmadı. Şu yolları da bir ayarlayalım ondan sonra Çavuşköy daha rahat, mutlu ve huzurlu bir mahallemiz haline gelecek.”

“BİR KİŞİYİ DEĞİL, ANLAYIŞI SEÇECEKSİNİZ”

“Sevgili Çavuşköylüler ve bizlerle Biga’dan gelen sevgili dostlar. Bizler biliyorsunuz Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti olarak Millet İttifakı şemsiyesi adı altında bir araya geldik. Millet ittifakının tek derdi bu memlekete hizmet etmektir. Bu memlekete bir çivi çakmaktır. Memleketi ilerletmek, kalkındırmak ve geliştirmektir. Çocuklarımıza ve gençlerimize daha güzel yarınlar sunabilmektir. Onun için biz her iki parti bir araya geldik. Biga’da çok ilkeli, Biga’nın ihtiyaçlarını ve sorunlarını bilen bir yapı ile birlikte yolumuza tam gaz olarak devam ediyoruz. Bu seçimlerin ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde sadece bir belediye Başkanı, sadece İsmail Işık’ı seçmekten ibaret bir seçim değildir. Biga’ya hangi zihniyetin hâkim olacağını, Biga’nın nasıl gelişeceğini ve ne yönde gelişeceğini bu belediye başkan adayları ve sahip oldukları yönetim zihniyetini belirleyecek bir seçimdir. Bizim aydın, çağdaş, mutluluk ve yaşanacak şehir Biga diye diye çıktığımız yolda devam etmemiz çok önemlidir. Bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarla puzzle’ın önemli bir kısmını tamamladık. Ona ilave edeceklerimiz ile birlikte puzzle tamamlandığında, işte o zaman Biga’mız tam bir çekim merkezi haline gelecektir. Ben sizlerin bu akşam başını yastığa koyduğunda bu belediyeciliği kim daha iyi yapar”  sözleri kalabalık arasından ‘İsmail Işık daha iyi yapar’ sesleri ve alkışlar ile kesilen Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı İsmail ışık sözlerine mütevazı bir şekilde şöyle devam etti:

“Ben ve arkadaşlarım beş yıldan bu yana yapmaya çalışıyoruz. İyi yaptığımıza inanıyoruz. İyi yaptığımıza inandığımız ve Bigalılardan aldığımız o enerjiyle, destek sayesinde bir dönem daha aday olmaya karar verdim. Ben yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde karneyi sizlerden almak istiyorum. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Allah sizlerden razı olsun.”

Millet İttifakının Meclis Üyesi Adaylarının tanıtımı akabinde Çavuşköy Mahallesi Birlik ve Beraberlik Mitingi son buldu. Miting sonrası köyün en yaşlısını da evinde ziyaret eden Biga Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Adayı İsmail Işık hayır duası aldı.

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Çavuş Köy’den İsmail Işık’a Sevgi Seli

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Mobbing Yalanını Atanlar Kayıp 600 Bin Tl’nin Hesabını Versin
    »    
Başkan Erdoğan, Basın Mensuplarıyla Buluştu
    »    
İrez, CHP Meclis Grubuna Çalışmalar Hakkında Bilgi Verdi
    »    
Seçim Analizim
    »    
Başkan Ahmet Şahin Gündeme Dair Açıklamalar Yaptı
    »    
Biga Belediyesi’ndeki Mobbing’e CHP’den Sert Tepki
    »    
Biga Belediyesi’nde Stratejik Plan Toplantısı
    »    
“Köylerimizin Sorunlarını En Aza İndirmek İstiyoruz”
    »    
Biga Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
    »    
“Hacılık Mekke’de Başlamaz, Mekke’den Ayrılınca Başlar”
    »    
Çanakkale’ye Turizm Alanında Yeni Bir Pencere Açılıyor
    »    
Biga CHP İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı
    »    
İskenderoğlu, Hayvan Hakları ve Yasaları Çalıştayına Katıldı
    »    
Özgür Ceylandan Ulaştırma Bakanlığına Sorular
    »    
Her Şey Güzel Olmasın Mı?
    »    
Ne Yaparsanız Yapın Ama Milleti Germeden, Yormadan Yapın
    »    
Kömür Diye 31 Bin Ton Taş Almışlar
    »    
İstanbul’da Seçimin Yenilenmesi ve İmamoğlu Analizi
    »    
Mayıs Ayı Meclis Toplantısından Suya İndirim Çıktı
    »    
Bozcaadalı İşletmelerden Rezervasyonlara "Oy Ver" Cevabı!
    »    
Gücünüz Atatürk’ün Ölüsüne Bile Yetmiyor, Ölüsünü Bile Yenemiyorsunuz!
    »    
Kişiye Özel Demokrasi Olmaz
    »    
Ermeni Mezalimine Uğramış Türk Milletinin Acısını Paylaşıyorum!
    »    
Asıl Beka Sorunu Budur
    »    
Ceylan “Kızılay Arpalığa Mı Çevrildi?”
    »    
Başkan Bülent Erdoğan Görevine Resmen Başladı
    »    
Başkan Bülent Erdoğan Mazbatasını Aldı
    »    
Yenilmişlik Duygusu Var Ya İşte Tam Orada Dikkat Etmek Lazım!
    »    
Bu Hayatta En Büyük Kaybedenler, Bekleyenlerdir
    »    
Çanakkale’de Bülent Öz Farkı
    »    
Belde Belediye Başkanları Mazbatalarını Aldı
    »    
Çan’da Öz Dönemi Resmen Başladı
    »    
Pastırmacı Gönülleri Fethetmeye Devam Ediyor
    »    
Çanakkale’de CHP 11, AK Parti 10, İyi Parti 2 Başkanlık Kazandı
    »    
Kazanmak ve Kaybetmek Üzerine
    »    
Çiçeklidede’den Tarihi Birlik ve Beraberlik Mesajları
    »    
Turan “80 Yaşında Adam Buraya Geliyorsa Ben Daha Çok Çalışmalıyım”
    »    
Yeniceköy’den Tüm Biga’ya Sağduyu ve Birliktelik Çağrısı
    »    
Özgür Ceylan’dan Adaylara Tam Destek
    »    
“Güneş Balçıkla Sıvanmaz”
    »    
Adil, Dürüst Belediyeciliğimizin Başlamasına 4 Gün Kaldı
    »    
Şehitlikte İsmail Işık Coşkusu Meydana Sığmadı
    »    
İsmail Işık: “Belediyecilik Deneyim İster O da Bizde Var”
    »    
Kavaklıkta Bülent Erdoğan Coşkusu
    »    
Turan; “Haydi Karabiga, Ahmet Elbi’yle "Değişimi" Yaşamaya…”
    »    
Muharrem İnce: Bu İş Bitmiş Hayırlı Olsun
    »    
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Biga´da
    »    
Siyasette Çıtayı Yükseltin
    »    
‘’Biga Halkı ile Kurduğumuz Gönül Köprüsünü Hiç Kimse Yıkamaz”
    »    
İYİ Parti Kırsal Alanda
    »    
Cumhur İttifakından Görkemli Yürüyüş
    »    
Erdoğan Hatırlarda Kalan Bir Biga İnşa Edeceğiz
    »    
“Bölgenin En Büyük Spor Kompleksi’ni İnşa Edeceğiz”
    »    
Çan’da Seçim Koordinasyon Merkezi Büyük Bir Coşkuyla Açıldı
    »    
Erdoğan Coşkusu Çiçeklidede’de Sokaklara Sığmadı
    »    
“5 Yıllık Deneyimimizle Başaracağız”
    »    
Birlik ve Beraberlik Mitingleri Büyük Bir Coşkuyla Başladı
    »    
Türk Milleti “Tek Nefes, Tek Ses, Tek yürektir”
    »    
Ceylan Yenice’yi Karış Karış Gezdi
    »    
’Satmaya Değil, Yapmaya Talibiz’
    »    
Bigalılar 250 Metrelik Türk Bayrağı ile Birlik Mesajı Verdiler
    »    
AK Parti Çanakkale Zaferi Nedeniyle Şehitliği Ziyaret Etti
    »    
Çanakkale’de Romanlardan CHP’ye Tam Destek
    »    
“Biga’nın Hizmetkarı Olmak, 50 Yıllık Yaşamımın En Büyük Onurudur”
    »    
"Belediye Herkese Eşit Hizmet Etmek Zorundadır"
    »    
CHP Çan Belediye Başkan Adayından Şeffaf Belediyecilik Açıklamaları
    »    
“TOKİ ile Değil, Belediye İmkanlarıyla Sosyal Konut Yapıyoruz”
    »    
Şehitlik Erdoğan’ı Coşkuyla Karşıladı
    »    
CHP’li Erkek: “Eceabat Kararını Vermiş”
    »    
Ahmet Elbi’den Ziyaret
    »    
İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayından Semizoğlu’na Ziyaret
    »    
CHP’li Erkek Bayramiç’te
    »    
Ceylan Çanakkale’yi Karış Karış Geziyor
    »    
Ayhan Gider’den Vaat Değil, Çözüm
    »    
Çan Belediyesi, Hizmet-İş İle Toplu Sözleşme İmzaladı
    »    
Şehitlik’te Yer Gök ’Bizim İsmail’ Sloganıyla İnledi
    »    
Yeniceköy’de Bülent Erdoğan’a Sevgi Seli
    »    
“17 Senede Kaç Otopark Yaptınız?”
    »    
Biga’nın Onuncu Mahallesi: Esentepe Mahallesi
    »    
Cumhur İttifakı Coşkusu Sokaklara Sığmadı
    »    
Ak Partili Kadınlardan Yoğun Katılımlı Eğlence
    »    
“Hep Birlikte 31 Mart’ı Bayrama Çevireceğiz”
    »    
Gönlü Kazanılmadık Bigalı Kalmayana Dek…
    »    
Karataş Meclis Üyelerini Tanıttı
    »    
"Şehir Parkı’nı Ayağınıza Getireceğiz"
    »    
Cumhur İttifakı Adayı Kuzu, Projelerini Tanıttı
    »    
Çan İstikrara Devam Diyecek
    »    
Engin Özalp: "Gümüşçay’da Spora Canlılık Getireceğiz"
    »    
Gümüşçay’a Temiz Aday: Engin Özalp
    »    
"Birlik ve Beraberliğimizi Asla Kaybetmemeliyiz"
    »    
Erdoğan’ın Tanıtım Toplantısında Büyük Coşku
    »    
Cumhur İttifakı Gençleri Bir Arada
    »    
En Güzelini Ak Parti En Güzelini Ayhan Gider Yapar
    »    
Pastırmacı ”Devam Diyerek Geliyoruz”
    »    
Biga Ak Parti Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan’dan Ziyaret
    »    
CHP Biga Belediye Başkan Adayı’ndan Biga TSO’ ya Ziyaret
    »    
Biga CHP Belediye Başkan Adayı İsmail Işık’tan Ziyaret
    »    
Karabiga’ya Beklenenden Daha Fazla Hizmet Getirmek İstiyoruz
    »    
Turan, “90 Yıllık CHP’nin Hikayesi Brezilya Dizilerini Aratmıyor”
    »    
Başkan Işık, Şehir İçi Minibüse Bindi, Vatandaşı Dinledi
    »    


 

YAZARLAR
Ali Galip Akyıldırım
“Ölmek İstemiyorum”
Alaattin Akçal
Hayalim “2 Adet Çikolata”
Davut Doğan (Konuk Yazar)
Hey Siri!
Erdem Karan
Allah’a Ulaşmayı Dileyin Huzur içinde yaşamak(37)
Kadir Atay
Olağanüstü Kongre Moda Oldu
Murat Gülcen
-Kafa Yoranlar-
Niyazi Kısacık
Ceviz Kurdu
Uzm. Klinik Psikolog Nevzat Hasdemir
Çocuklarınızın Hayatını Kurtarın !!!
Ozancan Polat
Ucuz Strateji
Sinem Bülbül
Kayropraktik Nedir?
Lütfi Özgünaydın
Yazılarıma Bir Süre Ara Veriyorum
BİGA'DANÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR bu hafta | bu ay
ÇOK YORUMLANANLAR bu hafta | bu ay
İstatistik
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’ ve sitemizde yorum gönderenlerin şahsına aittir.
Çanakkale'nin Tamamen Renkli İlk Gazetesi
Biga'nın İlk İnternet Televizyonu ve Cep Gazetesi
Biga'nın Evlere, Köylere ve Okullarına, Dağıtılan En Yüksek Tirajlı Gazetesi
Sitemizde Yayınlanan Yazı ve Dökümanların İzinsiz Alınması Çoğaltılması Yasaktır
Biga Çarşamba Gazetesi / Atay Reklam
Tüm Hakları Saklıdır BİGA ÇARŞAMBA GAZETESİ    0