Künye İletişim Mobil
Giriş Sayfam Yap Favorilere Ekle Sitene Ekle RSS Üye Ol Üye Giriş
Anasayfa Foto Galeri Video Haber Seri İlanlar Muhtarlarımız Kadınlarımız İletişim
SON DAKİKA : Vefat ve Başsağlığı      Biga Belediyesi Sokak Hayvanlarına Çatı Oluyor      Başkan Bülent Öz Şeffaf Belediyecilik Taahhüdünü Yerine Getirdi      “Çanakkale/Ankara Uçak Seferleri Artıyor”      Türkiye’de Her Sabah Diplomalı Bir İşsiz Uyanır…      MR Cihazı Artık Biga Devlet Hastanesinde      Uyuşturucu Operasyonu      Allah’a Yönelin! Şeytanın Adımları Nedir?      Biga Kent Konseyinden Güvenli Sürüşe Dair İlk Adım      Başvurular 8 Haziran’da Başlıyor!      “Şehrimizin Önemli Bir Sorunu Çözüme Kavuşuyor”      Vefat ve Başsağlığı      Yılın Taraftarı Bigaspor      Her Biri Sanat Eseri Gibi      Biga İlçesi Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararları      Maskesiz Müşteri Alınmayacak      Gölete, Sazan Yavruları Bırakıldı      Başkan Ali Gavaz Arnavut İşadamlarını Ağırladı      Teşekkürler Biga Belediyesi      Bitmek Üzere.. Çanakkale’nin Simgelerinden Olacak!     
YEREL YAŞAM EKONOMİ SİYASET EĞİTİM BELEDİYE KAYMAKAM MAGAZİN ULUSAL SPOR RÖPORTAJ
» CHP’den Basın Açıklaması
19 Eylül 2019 Perşembe 23:00
12
14
16
18


BİGA CHP İlçe Başkanı Atilla Diren 19 Eylül Perşembe günü Biga Belediye Meydanında işten çıkarılan belediye çalışanları ile ilgili basın açıklaması yaptı.

Açıklamada; “Uzun yıllardır Biga Belediyesi’nde çalışan işçiler; AK Partili Belediye Başkanı Bülent Erdoğan'ın talimatıyla işten çıkartılmaya başlandı. Baskı ve mobbing ile bunaltılan işçileri istifa ettiremeyen Bülent Erdoğan, işçilerin görev yerlerini değiştirdi. Buna rağmen seslerini çıkartmadan çalışan işçiler daha sonra da işten çıkartıldılar. Biga belediyesince işten çıkartmalar devam ederken bugün işten çıkartılan 23 işçi Biga Belediyesi önünde eylem gerçekleştirerek işlerini geri istiyorlar.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN; "HİÇBİR İŞÇİNİN EKMEĞİYLE OYNAMADIM" DEMİŞTİ!

31 Mart ve 23 Haziran tarihlerinde yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim dönemleri arasında binlerce kişinin işe sokulduğu ortaya çıkmıştı. Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu göreve başlar başlamaz bu kişilere ihtiyaç olmadığı gerekçesi ile işten çıkartmıştı. İşten çıkartılan işçiler İstanbul Büyükşehir Belediye binası önünde geceli gündüzlü nöbete başlamış, hükümete yakınlığı ile bilinen medya kanallarında propaganda haline gelmişti. En son Büyükşehir Belediye Başkanları ile buluşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendi İBB Başkanlığı döneminde kimsenin ekmeğiyle oynamadığını belirterek; "Kapının önüne konan, canları yanan, yuvaları başlarına yıkılan insanların ahı üzerine ne siyaset ne adalet ne de hizmet bina edilemez. Son aylarda bazı belediyelerimizde yaşanan hadiseleri üzüntü ile takip ediyoruz" demişti.

 

BAŞKAN DEĞİŞTİ.. İŞÇİ KIYIMI BAŞLADI!

AK Partili Bülent Erdoğan'ın belediye başkanı seçilmesi ile birlikte Biga Belediyesinde işçi kıyımı başladı. 5 yıldır Biga Belediyesinde çalışan işçilere önce istifa etmeleri konusunda baskı yapıldığı iddia edildi. İstifa etmeyi kabul etmeyen işçiler ise daha sonra görevli olmadıkları alanlara sürgün olarak gönderildi. SGK’dan işçilerin bilgisi dışında görev alanları değiştirilirken; mobbing ve baskılara rağmen işlerine devam eden işçiler daha sonra işten çıkartıldılar. Hali hazırda 23 işçi işten çıkartılırken; birçok işçinin daha işten çıkartılacağı iddiası nedeniyle Biga Belediyesinde çalışanlar büyük tedirginlik yaşıyorlar. İşten çıkartılan 23 kişi bugün Biga Belediyesi önüne gelerek basın açıklamasında bulundu. İşçilere destek vermek için CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, CHP Biga İlçe Başkanı Atilla Diren, belediye meclis üyeleri, işçi aileleri ve vatandaşlar katıldılar.

 

"HİZMET ETTİK.. EMEK VERDİK.. ALIN TERİ DÖKTÜK.. İŞTEN ÇIKARTTILAR.."

İşçiler adına konuşma yapan Ercan Tulnay; "Bugün burada 31 Mart 2019 yerel seçimleri sonrası Biga Belediyesinde görevi devralan yeni yönetimin, bugüne kadar işten çıkarılmamıza  kadar geçen süreçte bize yaşattıklarından bahsetmek için toplandık. Şöyle ki, görevi devralan yeni yönetim tarafından, işten çıkarıldığımız güne kadar defalarca görev yeri ve işkolu  değişiklikleri  gibi, anlamsız ve sebepsiz tutanaklar  tutmaya çalışmak gibi baskıcı davranışlarla ve zulümle karşı karşıya bırakıldık. Farklı sürelerde ve görevlerde  hizmet ettiğimiz, emeğimizle, alın terimizle  hayatımızı kazandığımız, ailelerimizi  geçindirdiğimiz Biga Belediyesindeki  işlerimizden  toplam 23 arkadaşımızla birlikte 6 aylık süreç içerisinde çıkarıldık.

 

"ZULÜM VE BASKILARA RAĞMEN ÇALIŞMAKTAN HİÇ BİR ZAMAN VAZGEÇMEDİK"

İşten çıkarılmamızın  asıl sebepleri ise, önceki dönem tarafından işe alınmış olmamız  ile Anayasanın, ilgili kanunların ve İş Kanunun bizlere sağladığı hakları kullanarak işimize, ekmeğimize  sahip çıkma mücadelesi vermemizdir. Bizler yaşadığımız bütün zulüm ve baskılara rağmen, görev yerlerimizde ve görev tanımlarımıza  uygun olarak çalışmalarımızı  sürdürmeye devam etmekten hiçbir zaman vazgeçmedik.

 

"İHTARNAME İLE İŞTEN ÇIKARTTILAR.. TAMAMİYLE SİYASİ SEBEPLERDEN"

Bu durumu da defalarca ihtarnameler ile  'Görevimizin başında’ olduğumuzu  bildirdik, bizleri mobbing yolu ile  yıldıramayacaklarını  anlayınca da direkt işten çıkarmayı tercih ettiler. Söz konusu  işten çıkarmaların  örnek yargı kararları ile açık olduğu üzere hukuki olmadığı,  tamamen siyasi olduğu ortadadır. Bütün  kanuni haklarımızı kullanarak yargı kararları ile işlerimize iade olacağımıza dair inancımız tamdır. Bizler Şunu açıkça belirtmek isteriz ki ; Her ne koşulda ve sebeple olursa olsun, emeğimizin  ve ekmeğimizin hak mücadelesini sonuna kadar taşıyacağız ve biz kazanacağız, biz kazanacağız, biz kazanacağız" dedi.

 

"İKTİDAR PARTİSİNİN SESSİZ KALDIĞINI GÖRÜYORUZ"

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan'ın talimatı ile işten çıkartılan işçilere destek olmak amacıyla eyleme katılan CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan; "Emekçi arkadaşlarımız burada çok haklı bir isteklerini gündeme getiriyorlar. İstedikleri şey işlerini kaybetmemek, namuslu dürüst bir şekilde çalışmaktır. Evlerine ekmek götürmek için çalışmak istiyor arkadaşlar. Bunların işten çıkartılması tamamıyla siyasi bir karardır. Bu karardan bir an önce geri adım atmalarını bekliyoruz Biga Belediye başkanlığının. İşten çıkartılan arkadaşlarımız görevlerini en iyi şekilde yerine getirmek için çalışmaya devam etmek istiyorlar" dedi.

 

"ORTALIĞI YIKANLAR, AYAĞA KALDIRANLAR BU MAĞDURİYET KARŞISINDA SESSİZLER"

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan; İstanbul'da gerçekleşen iki seçim arasında binlerce AKP'linin işe alındığını, bunların işten çıkartılmasına tepki gösteren AKP'lilerin yıllardır çalışan işçilerin işten çıkartılmasına sessiz kalmakla suçladı. Ceylan; "İktidar partisinin bu işçilerin haklarını arama çabası karşısında sessiz kaldığını görüyoruz. İstanbul'da 31 Mart ve 23 Haziran tarihleri arasında binlerce kişi işe yerleştirilen işçilerin işten çıkartıldığında ortalığı yıkanlar, ortalığı ayağa kaldıranlar şu anda burada yaşanan mağduriyet karşısında sessiz kalıyorlar. Bu da kamuoyu vicdanında büyük yaralar açıyor. Bu çocuklar kendi işlerine geri dönmek; evlerine ekmek götürmek istiyorlar. Bu mücadele de tüm Biga kamuoyunun bu işçi kardeşlerimize sahip çıkması, destek olmaları en büyük arzumuzdur" dedi.

 

"YENİ HUKUKSUZLUK VE İŞTEN ÇIKARTMALARIN OLACAĞININ BİLİNCİNDEYİZ"

Biga Belediyesinden 23 işçinin atılma eylemine katılarak işçilerle birlik mesajı veren CHP Biga İlçe Başkanı Atilla Diren, AKP'li Bülent Erdoğan'ın Biga Belediyesinden birçok işçiyi daha işten çıkartma hazırlığında olduğunu bildiklerini söyledi. Diren; "31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından geçen sürede göreve gelen yeni yönetimi dikkatli bir şekilde izlemeye devam ediyoruz. Yapılan çalışmalar, verilen kararları ve açıklamaları takip ediyoruz. Biga halkı adına bu süreçleri takip etmeyi sürdüreceğiz. Yeni yönetimdeki arkadaşlara sesleniyorum, Biga Belediyesi’nde yaşanan tüm hukuksuzlukların takipçisi olacağımızı kimse aklından çıkarmasın. Daha önce yaptığımız  basın açıklamalarında  da belirttiğimiz  üzere yeni hukuksuzluk ve işten çıkarmaların  olacağının bilincindeyiz. Nasıl ki şuan yapılan zulme sessiz kalmayıp bu alanda isek yarın da yaşatılacak zulümler  karşısında mağdur olan herkesin yanında olmaya devam edeceğiz . Bu yönde Birlikteliğimizi dayanışarak büyütmeye devam ettireceğimizden herkes emin olsun" dedi.

 

"BİGA'DA 6 AYDIR NE İŞ, NE DE HİZMET ÜRETİLMİYOR!"

AK Partili Biga Belediyesinin 6 aydan bu yana hiçbir projeyi ortaya koymadığını, Belediyenin çalışmadığı gibi mevcut işlerini de yapmaktan aciz olduğunu tüm Biga halkının bildiğini belirten İlçe Başkanı Atilla Diren; "Biga Belediyesi’nin  ve Biga'nın 6 ay sonundaki durumunun herkes farkında. 6 aydır Biga da ne yapılan iş, ne de üretilen hizmet söz konusudur. Ortaya konulan tek şey çalışanların yerlerini değiştirerek çalışma azimlerini kırmak, belediyede çalışanların huzursuz olmasına sebebiyete vererek kaliteli iş üretilmesine  psikolojik baskı ile engel olmak ve hukuksuz olarak işten çıkarmalar yapmaktır. Bildiğiniz  üzere yeni yönetim göreve geldiğinden beri sayısız görev değişikliğine ve yaklaşık olarak da 23 kişinin işten çıkarılmasına sebebiyet verdi" dedi.

 

"KİNDAR NİYETLE HAREKET ETTİKLERİ AÇIKÇA ORTADADIR"

23 işçinin ekmekleriyle oynayan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan'ın tamamıyla siyasi hareket ettiğini söyleyen Diren; "Bu konu ile ilgili  örnek yargı kararları ortada iken  siyasi karar almaya devam etmek Belediyeyi zarara uğratma kastıyla hareket etmek anlamına gelmektedir. Bu yaşanan hukuksuzlukların bundan sonra da  devam edeceğini kendini bilmez şekilde dillendirmeye  devam etmek "Kindar" niyetle  hareket edildiğini açıkça ortaya koymaktadır. Bizler bu hukuksuzlukların sonuna kadar mahkemelerde ve meclis toplantılarında  takipçisi olacağız . Bunu herkes böyle bilsin" dedi.

 

"BİZLER 'BİGALIYIZ' DİYENLER BİGALILARA BASKI UYGULAMAKTAN VAZGEÇSİNLER"

CHP Biga İlçe Başkanı Atilla Diren açıklamalarına şu sözlerle son verdi; "Artık yeni yönetimin, çalışanlara  siyasi görüşleri nedeniyle  işten çıkarma ve görev yeri değişikliği yönünde baskı uygulamaktan vazgeçilmesi gerekiyor. Her durumda ‘Bizler Bigalıyız’ diyenlerin, Bigalı arkadaşlarımıza baskı uygulamaktan vazgeçmeleri gerekiyor. AKP Biga İlçe Başkanı’nın kendi ofisine dönmesi, siyasi gücünü kullanarak iş toplamaktan vazgeçmesi, belediye başkanı arkadaşımızın ve ekibinin Biga Belediyesi’ni siyasetten uzak tutmaları gerekiyor. Biga Belediyesi tarihinde hiç bu kadar siyasileşmemişti. En azından bundan sonra yapılan yanlışlardan dönülmesi, dillendirilen  amaçlardan vazgeçilmesi ,hukuksuzca işten çıkarılanların işlerine iade edilmesi  Biga’nın yararına olacaktır. Bigalıları germeye, huzursuz etmeye kimsenin hakkı yoktur. Bizler Cumhuriyet Halk Partisi Biga İlçe Başkanlığı olarak tüm hukuksuzluklardan kamuoyunun haberdar olmasını sağlayacağız. Gerekli hukuki mücadelelerin verilmesinde üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz."


  Yorumlar

1 Leyla 23/09/2019 09:07
Bu yoruma ve böyle düsünenlere yazıklar olsun.sizin gibi beyinler bizi aşağıya çekiyor işte.amaç hangi görüşte olursa olsun bunların yasanmaması.allah sana da yaşatsın da sende anla bu insanları inşallah.

2 Mustafa 20/09/2019 08:32
Sizin ışık. Naptı acaba işten cıkarmadımı işiniz hep show.. Gidin chplı beledıyelre bakın kaç kişiyi işinden etti


  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Vefat ve Başsağlığı
    »    
Biga Belediyesi Sokak Hayvanlarına Çatı Oluyor
    »    
Başkan Bülent Öz Şeffaf Belediyecilik Taahhüdünü Yerine Getirdi
    »    
“Çanakkale/Ankara Uçak Seferleri Artıyor”
    »    
Türkiye’de Her Sabah Diplomalı Bir İşsiz Uyanır…
    »    
MR Cihazı Artık Biga Devlet Hastanesinde
    »    
Uyuşturucu Operasyonu
    »    
Allah’a Yönelin! Şeytanın Adımları Nedir?
    »    
Biga Kent Konseyinden Güvenli Sürüşe Dair İlk Adım
    »    
Başvurular 8 Haziran’da Başlıyor!
    »    
“Şehrimizin Önemli Bir Sorunu Çözüme Kavuşuyor”
    »    
Vefat ve Başsağlığı
    »    
Yılın Taraftarı Bigaspor
    »    
Her Biri Sanat Eseri Gibi
    »    
Biga İlçesi Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararları
    »    
Maskesiz Müşteri Alınmayacak
    »    
Gölete, Sazan Yavruları Bırakıldı
    »    
Başkan Ali Gavaz Arnavut İşadamlarını Ağırladı
    »    
Teşekkürler Biga Belediyesi
    »    
Bitmek Üzere.. Çanakkale’nin Simgelerinden Olacak!
    »    
Roket İş Başında
    »    
Lapseki’de Yasadışı Kenevir Ekimi
    »    
İstanbul’un Fethi’nin 567. Yılı Törenle Kutlandı
    »    
Aksaz Sosyal Tesisleri Yeni Sezona Hazırlanıyor
    »    
Biga İlçesi Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararları
    »    
Biga Belediyesi, Kıraathaneleri Dezenfekte Etti
    »    
Başkan Erdoğan’dan Önemli Açıklamalar
    »    
Biga TSO Mayıs Ayı Meclis Toplantısını Yaptı
    »    
İşverenler Bu Dönemde İşçi Çıkarmamalıdır’’
    »    
“Çanakkale’miz Tarihine Yakışır Bir Vefa Sergiledi”
    »    
Çan Belediyesi Vatandaşa Bir Telefon Kadar Yakındı
    »    
Müdür Fevzi Atmaca Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor
    »    
Yıllardır Hep Aynı Hikâye…
    »    
Büyükler 1.Amatör Lig İle İlgili Spor Kulüplerine Önemli Bilgilendirme
    »    
Genç Yazardan Başkan Erdoğan’a Ziyaret
    »    
Allah’a Yönelin! Zekat Ve Haram İlişkisi Nedir?
    »    
Ve Kapılarını Açıyor
    »    
Yassıada, Demokrasi ve Özgürlükler Adası Olarak Yeniden Açıldı
    »    
Bayramiç Belediyesi Hizmete Ara Vermedi
    »    
Başkan Bülent Öz Sağlık Personelini Bayramda da Unutmadı
    »    
Kaval İçin Altı Kitap Yazdı
    »    
Bayramda Aldığınız Kilolardan Kurtulmak İçin Günde 2 Bardak Süt
    »    
Başkan Erdoğan’dan Bayram Ziyaretleri
    »    
Borudan Çıkanlar Şoke Etti
    »    
Bu mudur Siyaset?
    »    
BİGA YASTA
    »    
Biga Sokakları İhtiyar Delikanlılara Emanet
    »    
Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun
    »    
Av. Bülent Şarlan’dan Ramazan Bayramı Mesajı
    »    
Altınkaya’dan Bayram Mesajı
    »    
Bayramlar Güzeldir Ama..
    »    
Biga İlçesi Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararları
    »    
Akyıldırım’dan Ramazan Bayramı Mesajı
    »    
ÇTSO Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Video Konferans İle Yapıldı
    »    
Ceylan’dan, CHP’li Belediyelere Destek Ziyareti
    »    
Ağaköy Çiftçi ve Hayvan Yetiştiricilerine İzin Belgeleri Dağıtıldı
    »    
Erdoğan İle Can Bayramlaştı
    »    
Kaymakam İle Bayramlaşma Ziyaretleri
    »    
Başkan Erdoğan’dan Ramazan Bayramı Mesajı
    »    
“Tüm Tedbirleri, Uyarıları Dikkate Alarak Bayramı Geçirelim”
    »    
Çan Belediye Başkanı Bülent Öz’den Ramazan Bayramı Mesajı
    »    
Kelebek Mobilya ile Bayram Evlere Geliyor
    »    
CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan Biga Devlet Hastanesini Ziyaret Etti
    »    
DOĞTAŞ’tan Özel Bayram Kampanyası
    »    
Biga’da 21 Mayıs 1864 Çerkes Sürgünü Anıldı
    »    
Şirintepe’deki Kafeterya Açık Teklifle Canlı Yayında İhale Edildi
    »    
CHP Biga Kadın Kollarından Sessiz Eylem
    »    
Kazdağları İçin Yeni Kampanya: Alamos Gold Tahliye Edilsin!
    »    
Gelibolu’da Uyuşturucudan 2 Kişi Gözaltına Alındı
    »    
Biga İlçesi Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararları
    »    
Drone ile Kayıp Büyükbaş Hayvan Bulundu
    »    
Başkan Uygun’dan Bayram Kutlaması
    »    
Ayvacık’ta Hırsızlık
    »    
“Başkan Evimizde, Harçlık Cebimizde”
    »    
Ali Coşkun; TOBB Başkanlığı, Sanayi Bakanlığından Sonra 80 Şiiri Bestelendi
    »    
Biga Bugün Yıkılıyor
    »    
Özgür Ceylan 19 Mayıs’ta Gençlerle Esnafa Bayrak Dağıttı
    »    
Türk Gençliğine, Cumhuriyetin Önsöz’ü
    »    
Şahin Ayrıldı, Bayrağı Kim Devralıyor?
    »    
Sade Bir Törenle 101. Yılı Kutlandı
    »    
19 Mayıs’ta Başladı Bağımsız Demokratik Türkiye Yolculuğumuz
    »    
“İnsanlığın Kur’an-ı Kerim’le Şereflendiği Kadir Gecemiz Mübarek Olsun”
    »    
Can Hastanesi Personeli Merve Özbey Klibinde
    »    
“19 Mayıs 1919’da Yakılan Direniş Meşalesi Geleceğe Işık Tutmaya Devam Ediyor”
    »    
Başkan Erdoğan: ‘’Kadir Gecemiz Mübarek Olsun’’
    »    
Vefat ve Başsağlığı
    »    
Uygun: “Gençlere İnancımız Tam”
    »    
CHP’li Erkek: “Aynı Coşkuyla 19 Mayıs’ı Kutluyoruz!”
    »    
ALLAH’A YÖNELİN! Zekat Nedir?
    »    
Çanakkale Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan’ın 19 Mayıs Kutlaması
    »    
Bozcaada ve Gelibolu’da Maskesiz Sokağa Çıkmak Yasak
    »    
Biga Belediyesi Tedbiri Elden Bırakmıyor
    »    
Biga ve Gerçek Babalar
    »    
Biga İlçesi Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararları
    »    
Çerkes Sürgünü ve Soykırımı’nın 156. Yıldönümü
    »    
1915 Çanakkale Köprüsü’nün Ayakları Tamamlandı
    »    
Tübitak Bilim Fuarları Destekleme Programı Başvuru Sonuçları Açıklandı
    »    
Vefat ve Başsağlığı
    »    
Özel Biga Can Hastanesi 19 Mayıs’ta Hizmet Vermeye Devam Edecek
    »    
Orman Ekibi Tatbikatta
    »    
YAZARLAR
Ali Galip Akyıldırım
Türkiye’de Her Sabah Diplomalı Bir İşsiz Uyanır…
Alaattin Akçal
Çerkes Sürgünü ve Soykırımı’nın 156. Yıldönümü
Davut Doğan (Konuk Yazar)
Hey Siri!
Erdem Karan
Allah’a Yönelin! Şeytanın Adımları Nedir?
Kadir Atay
Biga ve Gerçek Babalar
Murat Gülcen
-Kafa Yoranlar-
Niyazi Kısacık
Ceviz Kurdu
Uzm. Klinik Psikolog Nevzat Hasdemir
Çocuklarınızın Hayatını Kurtarın !!!
Ozancan Polat
Ucuz Strateji
Sinem Bülbül
Kayropraktik Nedir?
Lütfi Özgünaydın
Kaval İçin Altı Kitap Yazdı
BİGA'DANÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR bu hafta | bu ay
ÇOK YORUMLANANLAR bu hafta | bu ay
İstatistik
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’ ve sitemizde yorum gönderenlerin şahsına aittir.
Çanakkale'nin Tamamen Renkli İlk Gazetesi
Biga'nın İlk İnternet Televizyonu ve Cep Gazetesi
Biga'nın Evlere, Köylere ve Okullarına, Dağıtılan En Yüksek Tirajlı Gazetesi
Sitemizde Yayınlanan Yazı ve Dökümanların İzinsiz Alınması Çoğaltılması Yasaktır
Biga Çarşamba Gazetesi / Atay Reklam
Tüm Hakları Saklıdır BİGA ÇARŞAMBA GAZETESİ    0