TRAFİK İCRAATLARI

MEYDANA GELEN OLAYLAR:

ANAFARTALAR POLİS MERKEZİ AMİRLİĞİ:

SUÇUN NEV’İ İŞ KAZASI

SUÇUN SAYISI 1236

SUÇUN YERİ FEVZİPAŞA MAH. T…. SOK.

SUÇUN TARİH/SAATİ 16.03.2016 GÜNÜ SAAT 06.45

MÜŞTEKİ 1989 doğ. H.. B. E…

Müşteki Ç… B… T… işlerini yapan firmada işçi olarak çalıştığını 16.03.2016 günü saat 06.45 sıralarında Fevzipaşa Mahallesi talimhane sokak üzerinde çöpleri topladıkları esnada ayağının yolda bulunan park demirlerine takıldığını ve bu neticede yere düşerek yaralandığını daha sonra buradan tedbir amaçlı olarak Çanakkale Devlet Hastanesine gittiğini ve tedavisinin yapıldığını beyanla şikayetçi olmamış, evrak ikmalen gönderilecektir.

SUÇUN NEV’İ HAYVANI TEHLİKE YARATACAK ŞEKİLDE SERBEST BIRAKMA

SUÇUN SAYISI 1239

SUÇUN YERİ İSMETPAŞA MAH. A…. SOK.

SUÇUN TARİH/SAATİ 15.03.2016 GÜNÜ SAAT 12.15

MÜŞTEKİ 1963 doğ. Z… Ş…

ŞÜPHELİ FAİLİ MEÇHUL

Müşteki 15.03.2016 günü saat 12.15 sıraları elinde poşetlerle eve gelirken yukarıda adı geçen sokağa geldiğinde siyah renkli kısa tüylü, dik kulaklı tasma ve yaklaşık 2 m uzunluğunda tasmasına takılı zincir bulunan köpek zincirini sürükleyerek ve kendisine havlayarak üzerine saldırdığını hayvanın üzerine atlamak istediğini poşetleri bırakıp yerden aldığı taşları can havliyle hayvana fırlattığını ve oradan kaçtığını taş atmak için yere eğildiği sırada düştüğünü sağ dizinde ağrı olduğunu dizinin o anda kilitlendiğini eve gelince dizini oynatamadığını hastaneye giderek muayene olduğunu ileri tarihe mr randevusunun verildiğini kendisine saldırarak sakatlanmasına neden olan bu köpek sahibinden şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup tah0kikat devam etmektedir.

SUÇUN NEV’İ BİSİKLET VE MOTOSİKLET HIRSIZLIĞI

SUÇUN SAYISI 1243

SUÇUN YERİ İSMETPAŞA MAH. E… H… SOK.

SUÇUN TARİH/SAATİ 15.03.2016 GÜNÜ SAAT 19.00

MÜŞTEKİ 1985 doğ. B.. U..

ŞÜPHELİ FAİLİ MEÇHUL

Müşteki, işaret dili Tercümanı ile birlikte vermiş olduğu ifadesinde kendisinin işitme engelli olduğunu kendisine ait maddi değeri yaklaşık 500-600 TL civarında olan bisikletinin ikametinin bulunduğu yukarıda adı geçen sokak no:1 önündeki merdiven demirlerinde kilitli şekilde park halinde bulunan bisikletinin yanına gittiğinde yerinde olmadığını görerek çevrede araştırdığını ancak bulamadığını çalınmış olduğunu anladığını beyanla şikayetçi olmuş, tahkikat devam etmektedir.

SUÇUN NEV’İ BİSİKLET VE MOTOSİKLET HIRSIZLIĞI

SUÇUN SAYISI 1244

SUÇUN YERİ BARBAROS MAH. Ç…. SOK.

SUÇUN TARİH/SAATİ 25.02.2016 GÜNÜ SAAT 23.00

MÜŞTEKİ 1975 doğ. K.. Ö..

ŞÜPHELİ FAİLİ MEÇHUL

Müşteki ifadesinde 07.03.2016 günü sabah saatlerinde Çan ilçesinde bulunduğu sırada polis memurlarının kendisini arayarak 17 SB … plakalı motosikletin kendisine ait olup olmadığını sorduklarını, motosikletinin boş arazi içerisinde kazalı ve terk halde olduğunu söylediklerini, polislere motosikletinin evinin karşısında olması gerektiğini söylediğini ve bu şekilde motosikletinin çalınmış olduğunu anladığını, işleri dolayısıyla Çan ilçesinden gelerek müracaat edemediğini,16.03.2016 günü kamyon garajına giderek motosikleti kontrol ettiğini ve tamamen kullanılamaz durumda toplamda tahminen 800TL kadar hasar bulunduğunu gördüğünü şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup tahkikat devam etmektedir.

SUÇUN NEV’İ BİSİKLET VE MOTOSİKLET HIRSIZLIĞI

SUÇUN SAYISI 1245

SUÇUN YERİ KEMALPAŞA MAH. D… SOK.

SUÇUN TARİH/SAATİ 27.02.2016 GÜNÜ SAAT 03.00

MÜŞTEKİ 1990 doğ. H… İ… Ş…

ŞÜPHELİ FAİLİ MEÇHUL

Müşteki ifadesinde ikametinin bulunduğu yukarıda adı geçen sokak no.41 önünde tekerleğinden kilitli olan hediye olduğu için faturası olmayan maddi değeri 350 TL olan bisikletinin yerinde olmadığını ve buradan çalınmış olduğunu fark ettiğini o tarih itibari ile bisikletinin faturası olmadığı için müracaata bulunmadığını, bisikletinin faturasını araştırdığını, fakat temin edemeyince müracaata geldiğini bisikletini buradan kimin çaldığını bilmediğini, şüphelendiği kimsede olmadığını beyanla şikayetçi olmuş, tahkikat devam etmektedir.

SUÇUN NEV’İ MALA ZARAR VERME- TEHDİT- HAKARET

SUÇUN SAYISI 1250

SUÇUN YERİ İSMETPAŞA MAH. M… Ş… B… CAD.

SUÇUN TARİH/SAATİ 16.03.2016 GÜNÜ SAAT 22.30

MÜŞTEKİLER 1966 doğ. D.. K…, , 1992 doğ. G.. K.., 1988 doğ. G… K…

FİRARİ ŞÜPHELİ 1989 doğ. F.. O.. D..

G.. K… ifadesinde firari şüphelinin eski erkek arkadaşı olduğunu ve kendisine düşmanlık beslediğini, şu an erkek arkadaşı olan G.. K.. e yazılı mesaj ile tehdit ve hakaret ettiğini, babası D.. K… in aracının lastiklerini kestiğini, kendisinin korktuğunu tedbir kararı istediğini kendisine karşı herhangi bir suç olmadığından şikayetçi olmadığını beyan etmiş, D.. K.. ifadesinde şüphelinin kendisinin aracının lastiklerini

kestiğini şikayetçi olduğunu beyan etmiş G.. K… ifadesinde G… eski erkek arkadaşı şüphelinin kendisine mesajla tehdit ve hakaret ettiğini şikayetçi olduğunu beyan etmiş, müştekinin talebi üzerine 90 gün süreli önleyici tedbir kararı alınmış olup tahkikat devam etmektedir.

SUÇUN NEV’İ BİSİKLET VE MOTOSİKLET HIRSIZLIĞI

SUÇUN SAYISI 1251

SUÇUN YERİ BARBAROS MAH. H… SOK

SUÇUN TARİH/SAATİ 07.03.2016 GÜNÜ SAAT 08.00

MÜŞTEKİ 1946 doğ. A.. A…

ŞÜPHELİ FAİLİ MEÇHUL

Müşteki ifadesinde kendisine ait 1500 TL değerindeki elektrikli bisikletini apartman boşluğuna park ederek ayrıldığını 07.05.2016 günü saat 05.00 sıralarında sabah namazına gittiğini saat 06.30 sıralarında evine döndüğünde elektrikli bisikletinin yerinde olduğunu aynı gün saat 08.00 sıralarında elektrikli bisikletinin yanına gittiğinde yerinde olmadığını gördüğünü yapmış olduğu araştırmalarda yakındaki işyerinin kameralarını kontrol ettiğinde eşkâlini vermiş olduğu görse tanıyamayacağı bir erkek şahsın bisikletini kullanırken gördüğünü beyanla şikayetçi olmuş, tahkikat devam etmektedir.

SUÇUN NEV’İ BANKA VEYA KREDİ KARTLARININ KÖTÜYE KULLANILMASI

SUÇUN SAYISI 1253

SUÇUN YERİ CEVATPAŞA MAH. A… M.. P… SOK.

SUÇUN TARİH/SAATİ 16.03.2016 GÜNÜ SAAT 11.00

MÜŞTEKİ 1976 doğ. S.. Y..

FİRARİ ŞÜPHELİ Ü.. U..

Müşteki ifadesinde şüpheli şahsa kendi adına tüketici kredisi kullanarak para verdiğini, 16.02.2016 günü saat 11.00 sıraları ikametine geldiğini, ikametine rızası ile aldığını, çektiği kredi taksit borcu ile ilgili konuştuklarını, lavaboya gittiğini geri geldiğinde şahsın ikamette olmadığını gördüğünü 15.03.2016 günü saat 18.30 sıraları kapı girişinde bulunan kendine ait çanta içinde kendi adına çeşitli bankalara ait kartları, kendi sorumluluğunda olan annesi adına düzenlenmiş kredi kartının olmadığını fark ettiğini, ertesi günü kartlar ile ilgili bankaya gittiğini kontrol ettirdiğinde hesaplardaki paraların çekilmiş olduğunu öğrendiğini, toplamda 8000 TL parasını aldığını, şahıs ile geçmişte sohbetleri sırasında kendi rızası ile kartların şifrelerini söylediğini şikayetçi olduğunu beyan etmiş tahkikat devam etmektedir.

İLÇELER:

AYVACIK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ:

SUÇUN NEV’İ GÜVENİ KÖTÜYE KULLANMA

SUÇUN SAYISI 76

SUÇUN YERİ FATİH MAH.

SUÇUN TARİH/SAATİ 16.03.2016 GÜNÜ SAAT 01.30

MÜŞTEKİ 1963 doğ. S… K…

FİRARİ ŞÜPHELİ H… Y..

2.. E… sitesinde ikamet eden aynı zamanda denetçi olarak görev yapmakta olan müşteki şahıs, görevini yerine getirmek için site yöneticisi olan firari şüpheliden sitenin gelir gider defterlerini Ayvacık PTT onaylı iadeli taahhütlü posta ile göndererek yazı ile istemesine rağmen bina yöneticisi olan şüpheli herhangi bir evrak vermediğini, denetleme görevinin 3 aylık periyotlar halinde yapılması gerektiğini, bu görevin ifası nedeni ile yönetici olan bayan şahıstan gelir gider evrakları, kömür teslim fişleri ve aidat fişleri ile birlikte teslim edilmesini istediğini söz konusu evrakların incelenmesi için kendisine verilmesini istediği şeklinde beyanlarda bulunmuş olup tahkikat devam etmektedir.

SUÇUN NEV’İ MALA ZARAR VERME

SUÇUN SAYISI 77

SUÇUN YERİ HAMDİBEY MAH. Ç…. CAD.

SUÇUN TARİH/SAATİ 11.03.2016 GÜNÜ SAAT 10.00

MÜŞTEKİ 1984 doğ. Y.. C…

FİRARİ ŞÜPHELİ 1984 doğ. E.. G..

Müşteki ifadesinde kendisine ait 17 PL .. Plaka sayılı aracını park ederek ikametine çıktığını daha sonra çarpma sesi duyarak baktığında aracının yanında daha önceden aralarında mal yüzünden soğukluk olan teyzesinin oğlu firari şüphelinin aracının olduğunu daha sonra aracın durmayarak gittiğini aracının yanına doğru giderken şahsı gördüğünü neden aracına çarptığını sorduğunda sen kimsin dediğini polis çağırdım demesi üzerine şahsın aracına binerek gittiğini aracında yaptığı kontrollerde aracında yaklaşık 1500 TL hasar olduğunu gördüğünü beyanla şikayetçi olmuş, tahkikat devam etmektedir.

BİGA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ:

SUÇUN NEV’İ TEHDİT

SUÇUN SAYISI 293

SUÇUN YERİ TURAN MAH. Ş.. SOK.

SUÇUN TARİH/SAATİ 16.03.2016 GÜNÜ SAAT 08.45

MÜŞTEKİ 1986 doğ. D… D..

ŞÜPHELİ 1955 doğ. A.. Ş.. K..

Müşteki ifadesinde olay tarih ve saatinde yolda yalnız başına yürüdüğü esnada daha önceden kardeşinin çalışmış olduğu işyerinin sahibi olan şüphelinin park halinde bulunan aracının içerisinden aracının kapısını açarak hayırdır selam vermiyorsun dediğini kendisinin de neden selam vereyim ki diyerek devam ettiğini aracı ile peşinden gelerek yanında duran şüphelinin aracından inmeyerek kendisine bakar mısın dediğini buyur abi dediğini şahsın kardeşini mi koruyorsun size o parayı yedirtmeyeceğim dediğini kendisinin de konunun kendisini ilgilendirmediğini söyleyerek devam ettiğini bahsettiği paranın kardeşi ile aralarında olan mahkeme ile alakalı olduğunu düşündüğünü beyanla şikayetçi olmuş, şüpheli ifadesinde hakkındaki suçlamaları kabul etmediğini şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş olup evrak ikmalen gönderilecektir.

SUÇUN NEV’İ 1072 RULET, TİLT, LANGIRT VE BENZERİ OYUN ALET VE MAKİNALARI HAKKINDA KANUN

SUÇUN SAYISI 295

SUÇUN YERİ İSTİKLAL MAH. S… 8... SOK.

SUÇUN TARİH/SAATİ 16.03.2016 GÜNÜ SAAT 18.30

ŞÜPHELİ 1974 doğ. A.. G…

155 polis imdat hattını arayan erkek bir şahsın sanayi sitesinde bulunan T… isimli tekel büfesinde sigara makinesi olduğunu ihbar etmesi üzerine ekip sevk edilerek başlatılan tahkikatta, şüpheli ifadesinde Sigaramatik makinesini 17-18 ay kadar önce sanayi sitesinde bir kamyonetten 400 TL karşılığında satın aldığını, makineyi 7-8 aydır kullanmaya başladığını ancak içerisine sigara koymadığını sakız koyduğunu, olay tarih ve saatinde polislerin gelerek makinenin yasak olduğunu söylemeleri üzerine makineyi içerisindeki 274 TL para ve 5

adet sakız ile birlikte alarak polis merkezine geldiklerini kendi rızası ile Polislere teslim ettiğini kullanmanın ve kullandırmanın suç olduğunu bilmediğini beyan etmiş evrak ikmalen gönderilecektir.

SUÇUN NEV’İ 6136 SKM

SUÇUN SAYISI 296

SUÇUN YERİ HAMDİBEY MAH. B…. CAD.

SUÇUN TARİH/SAATİ 16.03.2016 GÜNÜ SAAT 21.30

ŞÜPHELİ 1993 doğ. R.. A…

16.03.2016 günü saat 21.30 sıralarında Ç… Ç… yolu üzerinde yapılan uygulama sırasında şüpheli şahsın üzerinde yapılan aramada 6136 S.K.M. kapsamında olan 1 adet Muşta tabir edilen alet bulunduğu tespit edilmesi üzerine şahıs yakalanarak Polis Merkezine intikal ettirilerek alınan ifadesine müteakip talimata istinaden hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

SUÇUN NEV’İ TAKSİRLE YARALAMA

SUÇUN SAYISI 297

SUÇUN YERİ TURAN MAH.

SUÇUN TARİH/SAATİ 16.03.2016 GÜNÜ SAAT 18.30

MÜŞTEKİ 1996 doğ. G…. K…

Müşteki ifadesinde 16.03.2016 günü saat18.30 sıralarında T.. k.. civarında 17 EP .. Plaka sayılı motosikleti ile gezdiği sırada bir anlık dalgınlığı ile motosikletin direksiyon hakimiyetini kaybederek yere düştüğünü ve yaralandığını, sonrasında yerden kalkarak motosiklete binip akrabalarının evine gittiğini gece saatlerinde ağrılarının artması üzerine Biga Devlet Hastanesine gittiğini ve tedavisini yaptırdığını, sağ elinin bilek ve baş parmak kısmından kırılmış olduğunu öğrendiğini beyanla şikayetçi olmamış, evrak ikmalen gönderilecektir.

ÇAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ:

SUÇUN NEV’İ TAKSİRLE YARALAMA

SUÇUN SAYISI 131

SUÇUN YERİ KARŞIYAKA MAH. Y… Ç.. Y… SOK.

SUÇUN TARİH/SAATİ 16.03.2016 GÜNÜ SAAT 08.30

MAĞDURLAR 1999 doğ. G… S.., 2002 doğ. G.. D…

MÜŞTEKİLER 1998 doğ. H.. N.. A…, 1971 doğ. R.. S…, 1970 doğ. S.. S..

ŞÜPHELİ 1951 doğ. M.. E.. A..

16.03.2016 günü saat: 08.30 sıralarında haber merkezinin Ç.. – Ç.. yolu C…. kavşağında yaralamalı trafik kazası olduğunun anons edilmesi üzerine görevli ekipler bahse konu yere intikal etmiş kazanın şüpheli şahsın kullanmış olduğu 17 HV … plaka sayılı Ö… H.. O.. ile S.. S.. isimli şahısın kullanmış olduğu 17 FP .. plaka sayılı aracın C… kavşağında çarpışması neticesinde meydana geldiği kazada ö.. h.. o… içerisinde bulunan yolculardan G… D.., G.. S.., H… N.. A.. ın ayrıca diğer aracın sürücüsü S.. S.. nin ve şahsın eşi R.. S.. nin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı anlaşılmış konu hakkında günün nöbetçi Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanmış taraflar alınan ifadelerinde birbirlerinden şikayetçi olmamışlar, kazada yaralanan G.. D.. ve G.. S.. isimli çocukların avukat huzurunda mağdur olarak ifadeleri alınmış olup evrak ikmalen gönderilecektir.

SUÇUN NEV’İ TAKSİRLE YARALAMA

SUÇUN SAYISI 133

SUÇUN YERİ FATİH MAH. K… CAD.

SUÇUN TARİH/SAATİ 16.03.2016 GÜNÜ SAAT 14.00

MAĞDUR 1978 doğ. O.. A..

ŞÜPHELİ 1956 doğ. Y.. H..

Mağdur ifadesinde şüphelinin taşeronluğunda çalışmakta olduğu Çanakkale Seramik Fabrikasında olay tarih ve saatinde Fortlif ile kırık vagonları götürdüğünde vagon kaynak yerinden koparak yere düştüğünü ve içindeki fayans kırıkları düşünce fayans parçası koparak sol gözüne kaçtığını hemen Fabrikanın revirine gittiğini ve ilk müdahalesinin yapıldıktan sonra tedavi için Çan Devlet Hastanesi Acil Bölümüne gittiğini tedavisinin yapıldığını beyanla şikayetçi olmamış evrak ikmalen gönderilecektir.

SUÇUN NEV’İ TAKSİRLE YARALAMA

SUÇUN SAYISI 134

SUÇUN YERİ İSTİKLAL MAH. Ş… M.. K… CAD.

SUÇUN TARİH/SAATİ 16.03.2016 GÜNÜ SAAT 23.20

MÜŞTEKİLER 1981 doğ. R… K.., 1983 doğ. Y.. K..

ŞÜPHELİ 1980 doğ. Ş.. T..

Şüpheli ifadesinde trafikte kendi adına kayıtlı olan otomobili ile yalnız başına seyir halindeyken bulunduğum cadde kesişimine geldiğinde rengini, marka ve modelini hatırlamadığı bir motosikletin hızla bulunduğu caddeye girdiğini motosikletin ışıkları yanmadığı için geldiğini fark edemediğini aracının ile motosiklete çarptığını ve hemen durduğunu motosikletin yerde sürüklendiğini ve park halinde bulunan plakasını hatırlamadığı Hyundai marka araca çaptığını 155 i arayarak durumu bildirdiğini gelen ambulans ile motosiklet sürücüsü hastaneye kaldırıldığını şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, motosiklet sürücüsü R.. K.. isimli şahsın hastanede tedavisi devam ettiğinden ifadesi alınamamış, 17 ZC … plakalı motosiklet Yakalamalı-Hacizli olduğundan otoparka teslim edilmiş, 17 ZF .. plakalı araç sürücüsü A.. K… ün bilgi alma olarak ifadesi alınmış olup tahkikat devam etmektedir.

EZİNE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ:

SUÇUN NEV’İ KASTEN YARALAMA- TEHDİT

SUÇUN SAYISI 125

SUÇUN YERİ CAMİKEBİR MAH. H.. Ş… CAD.

SUÇUN TARİH/SAATİ 16.03.2016 GÜNÜ SAAT 11.00

MÜŞTEKİ ŞÜPHELİLER 1951 doğ. K.. Y.., 1966 doğ. İ.. E..

K.. Y.. ifadesinde olay tarih ve saatinde ikametinden çıkıp aracına bineceği esnada bisikletle gelen İ.. E.. isimli şahsın kendisine bir dakika beklemesini söylediğini bu esnada kendisinin aracına bindiğini yanına gelen şahıs kendisine hitaben senin pisliğini mi çekeceğim 30 yıldır kiracılarına söyle bahçeme çöp atmasınlar demesi üzerine kendisinin de kiracılarına söylediğini belirttiğini daha sonra şahsın bu duvarı yıkacaksın elimde kalırsın diyerek kendisini ölümle tehdit ettiğini kendisini eliyle ve aracının içindeki sopayla darp ettiğini ve küfür ettiğini araçtan çıkınca şahsın kendisini darp etmeye devam ettiğini kendisinin yere düştüğünü şahsın yanından ayrıldığını ve daha sonra elindeki çapayı kendisine doğru attığını ancak kendisine değmediğini beyanla şikayetçi olmuş, İ.. E.. ifadesinde hakkındaki suçlamaları kabul etmemiş, akrabası olan K… isimli şahsın kendisini darp ettiğini ve küfür ettiğini elindeki çapayı kendisine attığını bisikletine çarparak yere düştüğünü beyanla şikayetçi olmamış, evrak ikmalen gönderilecektir.

GELİBOLU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ:

SUÇUN NEV’İ TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

SUÇUN SAYISI 202

SUÇUN YERİ ALAEDDİN MAH. K… K… CAD.

SUÇUN TARİH/SAATİ 16.03.2016 GÜNÜ SAAT 04.00

DAVACI KAMU HUKUKU

ŞÜPHELİ 1996 doğ. S.. K…

16.03.2016 Günü saat 04.00 sıralarında haber merkezinin alkollü bir şahsın seyir halinde olan araçların önüne geçerek trafik akışını engellediğini bildirmesi üzerine görevli ekip olay yerine sevk edilmiş, otogar önlerinde olay yerine gidildiğinde şüpheli şahsın cadde üzerinde olduğu görülmüş, cadde üzerinde yapılan incelemede cadde üzerinde kırılmış bira şişelerinin olduğu kırılan şişe parçalarının trafiği engellediği ayrıca cadde ortasına trafiği engelleyecek şekilde çöp konteynırının olduğu görülmüş, trafiği engelleyen çöp konteynırı görevliler tarafından cadde kenarına çekilmiş cadde üzerinde kırılan bira şişesi parçalarını itfaiye görevlileri yıkamak suretiyle temizleyerek yol trafiğe açılmış, olayı gerçekleştiren şahıs gerekli adli işlemlerin yapılabilmesi için ekip otosuna davet edilerek polis merkezi amirliğine intikal ettirilmiş, şahıs ifadesinde kasti olarak yapmadığını alkollü olması sebebiyle şuurunun bir ara gittiğini, bazı psikolojik sıkıntıları olduğunu, kendi başına ve ailesiyle bu sıkıntıları halledemediğini, yetkililerin yardım etmesini önemle rica ettiğini beyan etmiş olup evrak ikmalen gönderilecektir.

SUÇUN NEV’İ MALA ZARAR VERME

SUÇUN SAYISI 203

SUÇUN YERİ GAZİ SÜLEYMANPAŞA MAH. Ş… M… Ö… SOK.

SUÇUN TARİH/SAATİ 16.03.2016 GÜNÜ SAAT 12.10

MÜŞTEKİ 1956 doğ. A.. A..

ŞÜPHELİ FAİLİ MEÇHUL

Müşteki ifadesinde kendi adına tescilli 17 RT … Plaka sayılı aracının vergi dairesinin önünde tanımadığı şahıslar tarafından çizilmiş olduğunu oğlunun kendisini telefonla araması neticesi öğrendiğini beyanla şikayetçi olmuş, tahkikat devam etmektedir.