MEYDANA GELEN OLAYLAR:

ANAFARTALAR POLİS MERKEZİ AMİRLİĞİ:

SUÇUN NEV’İ

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

SUÇUN SAYISI

897

SUÇUN YERİ

KEMALPAŞA MAH. İ….C…..D.

SUÇUN TARİH/SAATİ

28.02.2017 GÜNÜ SAAT 11.13

MÜŞTEKİ

1943 doğ. Y……U.

ŞÜPHELİ

FAİLİ MEÇHUL

Müşteki ifadesinde; İ…..Caddesi üzerinde bulunan P….’nin önüne adına kayıtlı olan ………. 656 plakalı aracını park edip ayrıldığını, aynı gün saat …….. sıralarında aracının yanına geldiğinde aracının sol aynasının kırık olduğunu gördüğünü, çevreden aracına üzerinde ………… yazan servis otobüsünün çarptığını ve durmadığını, aracına zarar veren aracın olay anındaki sürücüsünden şikayetçi olduğunu beyan etmiştir.

SUÇUN NEV’İ

KAYIP EŞYA

SUÇUN SAYISI

901

SUÇUN YERİ

NAMIK KEMAL MAH.

SUÇUN TARİH/SAATİ

28.02.2017 GÜNÜ SAAT 11.00

MÜŞTEKİ

1951 doğ. F……G

Müşteki, pazar içerisinde sebze bölümünde içerisinde …….Türk lirası olan bez cüzdanını kaybettiğini, şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, tamamlanan evrak ikmalen gönderilecektir.

SUÇUN NEV’İ

DİĞER KAZALAR

SUÇUN SAYISI

906

SUÇUN YERİ

BARBAROS MAH D…..S

SUÇUN TARİH/SAATİ

28.02.2017 GÜNÜ SAAT 10:53

MÜŞTEKİ

1983 doğ. C……E

Müşteki hayati tehlike kaydı olmaksızın ……..Hastanesinde tedavisi devam ettiğinden ifadesi alınamamış, olay ile ilgili müştekinin kardeşi ifadesinde olay günü …..’nin el arabası ile inşatta kum taşırken üçüncü kattan yere düştüğünü ve yaralandığını beyan etmiştir tamamlanan evrak ikmalen gönderilecektir

SUÇUN NEV’İ

TEHDİT-HAKARET

SUÇUN SAYISI

907

SUÇUN YERİ

KEMALPAŞA MAH. L…. C

SUÇUN TARİH/SAATİ

28.02.2017 GÜNÜ SAAT 16:20

MÜŞTEKİ

1958 doğ. R….. K

FİRARİ ŞÜPHELİ

1965 doğ İ…….Ç

Müşteki ifadesinde; eski kiracısının kayınpederi olan şüphelinin ….. TL alacağı yüzünden kendisine tehdit ve hakarette bulunan şüpheliden şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup, firari şüphelinin yakalanmışı çalışmalarına devam edilmektedir.

İLÇELER:

BİGA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ: 

SUÇUN NEV’İ

TAKSİRLE YARALAMA

SUÇUN SAYISI

182

SUÇUN YERİ

HAMDİBEY MAH.

SUÇUN TARİH/SAATİ

28.02.2016 GÜNÜ SAAT 11.30

MAĞDUR

2013 doğ. M.S.G

MÜŞTEKİ

1976 doğ. A G

ŞÜPHELİ

FAİLİ MEÇHUL

                Müşteki ifadesinde; oğlu ile birlikte yaya olarak yürüdükleri sırada ……Sokağın karşı kaldırımına geçmek üzere yolun üzerine indiklerini, bu sırada oğlu M….S'in kendisinin elini bıraktığını, yolun sağ tarafından gelen motosikletin çocuğuna çarptığını, çocuğunun yere düştüğünü, motosikletin çocuğunun ayaklarının ve göğsünün üzerinden geçtiğini, Motosiklet sürücüsünün kısa bir süre durakladığını ancak sonrasında kaçarak uzaklaştığını, çocuğunu hastaneye götürerek tedavisini yaptırdığını, çocuğunun iyi olduğunu, davacı olmadığını beyan etmiş, tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

GELİBOLU İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ:      

SUÇUN NEV’İ

MALA ZARAR VERME

SUÇUN SAYISI

153

SUÇUN YERİ

CAMİİKEBİR MAH. Z….C

SUÇUN TARİH/SAATİ

28.02.2017 GÜNÜ SAAT 09.00

MÜŞTEKİ

1970 doğ. M…. E

FİRARİ ŞÜPHELİ

………..7631 Plakalı Oto Sürücüsü

                Müşteki ifadesinde; kullanmakta olduğu …….169 plakalı otosunu olay yerine park edip kapılarını kilitleyip yanından ayrıldığını, aynı gün saat ……sıralarında aracının yanına geldiğinde aracının sol arka tarafının hasarlı olduğunu gördüğünü, olayla ilgili olarak etrafa sorduğunda aracına ……7631 plakalı aracın çarptığını öğrendiğini, bahse konu araç sürücüsünden şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Olayla ilgili olarak ……..7631 plakalı aracın yapılan sorgusunda ………. Ltd. Şti. adına kayıtlı olduğu, şirket adresinin ……….. olduğu görülmüş, araçla ilgili olarak şüpheli bir şahsa ulaşılamamış, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

SUÇUN NEV’İ

TEHDİT-HAKARET

SUÇUN SAYISI

154

SUÇUN YERİ

CAMİİKEBİR MAH.

SUÇUN TARİH/SAATİ

28.02.2017 GÜNÜ SAAT 11.45

MÜŞTEKİ

1957 doğ. H……Y

ŞÜPHELİ

1963 doğ. B……K

                Müşteki ifadesinde; Oturmakta olduğu ikamet adresinde apartman yöneticisi olduğunu, ayın ….inde yönetim olarak apartmanda bir toplantı yaptıklarını, toplantıda apartmanın kalorifer kazanının arızalı olmasından dolayı yeni kazan taktırma konusundan dolayı yönetim ve apartman sakinleri tarafından karar alındığını, bu karara apartmanda oturmakta olan ……. isimli şahsın da imza attığını, ……..günü B…..K… isimli şahsı telefondan payına düşen parayı ve daha önceden vermediği aidat borçlarını ne zaman vereceğini sormak için aradığını, B…..K….isimli şahsın para veremeyeceğini söylediğini, şahsa o zaman yönetim olarak yasal yollara başvuracağını söylediğinde şahsın hakaret ederek tehdit ettiğini, B….K isimli şahıstan şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Şüpheli alınan ifadesinde; üzerine atılı suçlamaları kabul etmemiş, tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

GÖKÇEADA İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ:                   

SUÇUN NEV’İ

TEHDİT-HAKARET-MALA ZARAR VERME

SUÇUN SAYISI

24

SUÇUN YERİ

YENİ MAH.

SUÇUN TARİH/SAATİ

26.02.2017 GÜNÜ SAAT 22.00

MÜŞTEKİ

1970 doğ. C…. A…..

ŞÜPHELİ

1965 doğ. A…..Ç…

Müşteki ifadesinde; olay saatinde eşinin bakkala gittiğini bunun üzerine küçük oğlunun annesinin arkasından ağladığını, üst komşusu A….Ç…. isimli şahsın "geri zekalılar" seklinde bağırdığını, daha sonra şahsın evinin kapısına geldiğini kapıya agresif şekilde vurarak tekmelediğini, kapı üzerinde bulunan kapı süsüne zarar verdiğini, A….Ç isimli şahıstan  şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. A…..Ç… alınan şüpheli ifadesinde; Üzerine atılı suçlamaları kabul etmediğini, çocuğun bağırışlarını duyarak ne oldu şeklinde sorduğunu, şahsın evinin kapısına gitmediğini ve kapı süsüne zarar vermediğini beyan etmiştir.

EK VUKUATLAR:

ÇOCUK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ:

2017/….BİSİKLET VE MOTOSİKLET HIRSIZLIĞI

2017/….İŞYERİNDEN VE KURUMDAN HIRSIZLIK

İlgi sayılı vukuat raporlarının SÇÇ’si olan U….D….. 27.02.2017 günü mevcutlu olarak sevk edildiği Adli Merciler tarafından alınan ifadesi sonrası serbest bırakılmıştır.