520 Motor Sever Bigalı Mehmet Çavuşu Ziyaret Etti

26 Mart 2019 Salı 10:00

24 Mart 2019 Pazar günü, Biga Motosiklet Kulübü Derneği’nin daveti üzerine yaklaşık 500 motorcu Seddülbahir kahramanı Bigalı Gazi Mehmet Çavuş’u anma programında bir araya geldiler.

Bigalı Gazi Mehmet Çavuş Derneği Başkanı Necdet Özer bu anlamlı organizasyonu düzenleyen Bigmok derneğine teşekkür etti.

Bigmok Derneği’nin daveti üzerine Seddülbahir Kahramanı Bigalı Mehmet Çavuş'u Anma programına katılan motor kulüpleri Çanakkale Çasmak, Lapseki Ata Riders, Bursa Royal Kulüp, Bursa Maxi Scoter, Kocaeli Engelsiz Moto Grubu, Gönen Demiratlılar, Gönen Team, Erdek EMK, Gönen Türk Coper, 10 Riders Motosiklet kulübü ve serbest gruplar dahil toplam 520 motor severe, bu anlamlı davete katılımlarıı için teşekkür eden Bigmok Derneği Başkanı Recep Duran ise;

‘’ Bugün ‘18 Mart Şehitlerine Saygı Sürüşü’ etkinliğine tüm Türkiye’den 3 bin motor sever ile beraber katıldık. Daha önceden davet ettiğimiz ve iştirak edeceklerini belirten, 11 motor kulübü ve yaklaşık 520 motor sever ile bu organizasyonun ilkini gerçekleştirdik. Seneye bu organizasyonu daha fazla bir katılım ile devam ettirmek istiyoruz. Bu anlamda farkındalık çalışmalarımıza devam edeceğiz. Katılan tüm motor severlere ve kulüplerimize teşekkür ederim.’’ dedi.

 


Benzer Haberler