Adaspor’da Kadrolar Tamam

21 Mayıs 2018 Pazartesi 12:00

Geçtiğimiz sezon Çanakkale Süper Amatör ligde şampiyon olarak BAL ligine yükselen Adaspor 20 Mayıs Pazar günü anlaştığı teknik heyetini basına tanıttı. Takımı şampiyon yapan ekibi bozmayan Adaspor Yönetimi ayrıca profesyonel 2.lig ve 3.ligde forma giymiş Engin Yavuz’u da kadroya dahil etti.

Birçok kulübün henüz yeni sezon hazırlığına başlamadığı dönemde önce Olağan Genel Kurulunu yapan başkan ve yönetimini belirleyen Adaspor şimdide teknik heyetini belirledi. BAL liginde ikinci kez oynayacak Adaspor camiası yeni sezonu heyecanla bekliyor.

Adaspor Kulübü Başkanı Muharrem Korkmaz “Biga Adaspor Kulübümüzü en iyi yerlere getirmek için çalışıyorum. Geçen yıl şampiyon olduk ve BAL ligine yükseldik. Bu yıl bu ligde de Biga’mızı ve Adaspor camiamızı en iyi şekilde temsil edeceğiz. Yönetimimiz ve teknik heyetimiz hazır, istikrar için teknik heyetimizle bu yılda devam ediyoruz. Yakında futbol takımımızı da kuracağız. Takımı şampiyon yapan futbolcularımızla görüşmelere başlıyoruz. İnşallah güzel bir sezon geçireceğiz. Başta Bigaspor’umuz olmak üzere tüm takımlara yeni sezonda başarılar diliyorum” açıklamasını yaptı.

Adaspor’un Yeni Sezon Teknik Heyeti

Teknik Sorumlu : Sedat Tirfilli

Teknik Sorumlu Yrd. : Metin Yavaş

Kaleci Antrenörü : Saffet Çetin

Alt Yapı Koordinatörü: Mehmet Kuşu

Alt Yapı Koordinatörü : Engin Yavuz

 


Benzer Haberler