AK Parti Merkez İlçe Başkanı, Başkan Kaya Üzen’i Ziyaret Etti

19 Eylül 2018 Çarşamba 15:00

Ak parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve Yönetim Kurulu üyeleri Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı S.Kaya Üzen’i ziyaret etti.

Ak parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek, Yönetim Kurulu üyelerinden Birol Gürken, Cahit İleri, Şener Akçay, Yüksel Sevimli ve Levent Başaran  ile birlikte ziyarete katıldı.  Ziyarette Borsa Başkanı S.Kaya Üzen, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Sayman üyesi Melih Gündoğdu, Yönetim Kurulu Üyesi Ruhi Badem ve Yönetim Kurulu Üyesi Cahit Akgül hazır bulundular.

Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ev sahipliğinden dolayı Başkan S.Kaya Üzen’e teşekkür ederek, Borsa Yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diledi. Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek Ak partinin yapmış olduğu çalışmalar ile ilgili Borsa yönetim kuruluna bilgi aktarımında bulundu.

Ziyarette güncel ekonomik konular ve yaklaşan yerel seçimler ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen “Sayın Ölçek ve ekibinin ziyareti bizleri ziyadesiyle memnun etti.  Bizler iş dünyası olarak ülkemizin kalkınması için var gücümüzle çalışarak, üretmek, istihdam ve ihracatımızı artırmak gayretindeyiz. İlimiz adına yapılacak güzel işlerde, güzel projelerde her zaman işbirliğine açığız.” dedi.

Ziyaretin sonunda Ak parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek Borsa Başkanı Kaya Üzen’e çiçek takdiminde bulundu.  

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


AK Parti Merkez İlçe Başkanı, Başkan Kaya Üzen’i Ziyaret Etti
 


Benzer Haberler