Biga Ak Parti Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan’dan Ziyaret

01 Mart 2019 Cuma 11:00

Cumhur İttifakı Biga Ak Parti Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan, Meclis Üye Adayları ve Ak Parti Gençlik Kolları 26 Şubat 2019 Salı günü Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Ertuğrul Bilgücü’yü ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında Erdoğan, Biga Meslek Yüksekokulu ile işbirliğinin artırılmasına yönelik projelerinden bahsederek, yerelde ortak projelerin gerçekleştirilmesinin önemini belirtmiştir. Erdoğan ayrıca tarım ve hayvancılık ile sanayi sektörlerinde işbirliklerinin güçlendirilmesini vurgulamıştır.

Gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Biga Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Ertuğrul Bilgücü, gerçekleştirilecek olan ortak projeler ile üniversite-sanayi işbirliğinin sağlanmasına katkı sağlanacağını belirterek bölgesel kalkınmaya yönelik tüm çalışmalarda görev alabileceklerini belirtmiştir.

Biga Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Bahaddin Zayim ve Öğr. Gör. Muradiye Özel Ödül’ün de katıldığı ziyaret, Erdoğan ve ekibine çalışmalarında başarı temennileri ile sona erdi.

 


Benzer Haberler