Biga Ortaokulu Müdürü Musa Çetin’den Veda

22 Ekim 2018 Pazartesi 15:00

Biga Ortaokulu Müdürü Musa Çetin’in 4 yıllık okul müdürlüğü görevi sona erdi. Biga Ortaokulu Öğretmenleri Musa Çetin’i uğurlamak amaçlı bir program düzenlediler.

Biga Ortaokulu Müdürü Musa Çetin’in Yaptığı Açıklamada: “Biga Ortaokulu’nda 4 yıl boyunca büyük bir gururla sürdürdüğüm okul müdürlüğü görevim sona erdi.
Öğretmenlerimizle birlikte tüm çabamız öğrencilerimiz içindi. 4 yıllık süreçte okulumuzda yapılan her türlü çalışma da ve elde edilen başarılarda aslan payı öğretmenlerimizindir. Onlara beni uğurlama amaçlı düzenledikleri duygusal program için teşekkür ediyorum.
4 yıllık Biga Ortaokulu Müdürlüğü görevim süresinde birlikte çalıştığım tüm öğretmen arkadaşlarıma, Yardımcı hizmet personelimize, 2015 yılında Beyhan Var, 2016 yılında Özlem İmren, 2017 yılında Kadriye Gündoğdu, 2018 yılında Asiye Geyik başkanlığında çalışan okul aile birliği yönetim kurulu üyelerine ve değerli velilerimize,
4 yıllık Biga Ortaokulu Müdürlüğü görevim süresinde İlçemizdeki okullarda görev yapan yönetici arkadaşlarıma, İlçe Milli Eğitim Müdürlerim Sayın Erdal Aslan ve Sayın Erkan Bilen’e, İl Milli Eğitim Müdürlerim Sayın Zülküf Memiş ve sayın Osman Özkan’a, Belediye Başkanımız sayın İsmail Işık’a, Kaymakamlarımız Sayın Fatih Genel, Sayın Gökhan Görgülüarslan ve Sayın Mustafa Can’a şükranlarımız sunarım.
Bundan sonraki süreçte Biga’da eğitim-öğretime özel sektörde katkı yapmaya çalışacağım. Hoşçakalın.” Dedi.

 

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Biga Ortaokulu Müdürü Musa Çetin’den Veda
 


Benzer Haberler