Biga Şoförler Odasından İftar Yemeği

28 Mayıs 2019 Salı 10:00

Biga Şoförler ve Otomobilciler Odası, Biga Sağlık ve Eğitim Vakfı (BİSEV) Huzurevi’nde iftar yemeği programı düzenledi. İftar yemeğine Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Belediye Meclis Üyeleri, Biga Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sait Tanur, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan, CHP İlçe Başkanı Atilla Diren,  Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Mutur, BİSEV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Bayram katıldı. Tanur, iftarda yaşlılarla görüşerek sohbet etti.

Biga Şoförler odası yönetim kurulu başkanı Sait Tanur iftar sonrası yaptığı konuşmada: “Bu Akşam Ramazan ayımızın en güzel iftar sofrasında iftar yaptık, iftara katılan herkese teşekkür ediyorum, Bizler her zaman yaşlılarımıza sahip çıkmalıyız insanoğlu yaşadığı zaman içerisinde bir yaşlı adayı olduğunu unutmamalı buradaki yaşlılarımızın sağlıklı, huzurlu yaşamalarını diliyorum Huzurevi personelinde bu güzel hizmetlerinden dolayı kutluyorum” dedi.  Tanur, iftarda yaşlılarla görüşerek sohbet etti.

BİSEV Başkanı Servet Bayram konuşmasında: “Şoförler odası başkanına vermiş olduğu iftardan dolayı teşekkür ediyorum ve bu Akşam bizlerle iftar yapan tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 


Benzer Haberler