Biga Ticaret ve Sanayi Odası Heyetinden Ticaret Borsasına Ziyaret

20 Eylül 2018 Perşembe 15:00

Yapılan ziyarete Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Sedat Çakır ve Hüseyin Şahin, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Erdoğan, Cüneyt Oflaz, Tevfik Başarır ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu katıldı.

Ziyarette Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cahit Cem Demir ve Genel Sekreter Sevcan Elver hazır bulundu.

Başkan Doğan, amaçlarının daha çok çalışarak ülke ekonomisine katkı sunmaya devam etmek, daha çok ihracat yapmak olduğunu belirterek, Biga TSO' nun Biga Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknoloji Fuarı'nın hazırlıklarında son aşamaya gelindiğini belirtti. Çanakkale Ticaret Borsası Meclisini, Yönetim Kurulunu ve Borsa üyelerini 05-07 Ekim 2018 tarihlerinde yapılacak Biga Fuarı'na ve Fuar kapsamında düzenlenen etkinliklere davet etti.

Şadan Doğan ayrıca, Biga TSO 'ya ve heyetlerine gösterdikleri yakınlık için Çanakkale Ticaret Borsası Başkan yardımcısı Cem Demir’e teşekkürlerini iletti.

Çanakkale Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Cahit Cem Demir ise Biga TSO’ heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Borsa Başkan Yardımcısı Demir Çanakkale Ticaret Borsası olarak 05-07 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 12. Biga Fuarı’nı önemsediklerini ifade etti. Fuarın son yıllarda büyük gelişme gösterdiğini vurgulayan Başkan yardımcısı Cahit Cem Demir her geçen gün katılımcı sayısının ve ziyaretçi sayısının artış göstermesi bunun en güzel kanıtıdır. Ben şahsınızda sizi ve emeği geçen tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Fuarda misafir olarak değil ev sahibi olarak elimizden geleni yapmaya hazırız” şeklinde konuştu.

 


Benzer Haberler