Biga Veteranlar: 3 Bandırma Masterlar: 1

25 Mart 2019 Pazartesi 09:00

Biga Veteranlar Futbol takımı hafta sonu ağırladığı Bandırma Masterlardan Güney Marmara Veteranlar Futbol ligindeki hem liderliği hem de rövanşı geri aldı.

Oldukça zevkli ve çekişmeli geçen maçta, maça iyi başlayan Biga Veteranlar maçın 6 dk. sında Tayfun Sölüm ile golü buldu. İlk yarı bu golle Biga Veteranların 1-0 üstünlüğü ile sona erdi. İkinci yarıda gol bulmak için baskıya başlayan Bandırma takımı beraberliği bulsa da ardından gelen Biga Veteranların Hüseyin Sağnak ve Tayfun Sölüm’ün gollerine engel olamadı ve maç Biga Veteranların 3-1 üstünlüğü ile sona erdi.

Bu galibiyet ile bitime iki hafta kala Biga Veteranlar Güney Marmara Liginde liderlik koltuğuna oturdu ve şampiyonluk için büyük bir avantaj sağladı.

Bigaspor kulübü eski başkanı İrfan Filiz yaptığı açıklamada: “Biga Veteranlar Futbol takımına, 40 yaş üstü organizasyonlarda Biga’yı en iyi şekilde temsil ettikleri için teşekkür ediyoruz. Antalya’daki Türkiye’nin 6 bölgesinden gelecek takımlarla 11-14 Nisan’da yapacakları Türkiye Konfederasyon kupası maçlarında başarılar dileriz.”

 


Benzer Haberler