Biga TSO Meclis Toplantısı Yapıldı

10 Ocak 2018 Çarşamba 12:00

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Ocak ayı meclis toplantısı 09 Ocak Salı akşamı TSO toplantı salonunda gerçekleşti.

Toplantıya Jale Kırbaş başkanlık etti. Gündem gereği bir önce ki toplantının değerlendirilmesi yapıldı. 2017 yılı Aralık hesapları incelendi onaylandı. Hesap inceleme komisyonu tarafından teyit edildi.

Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan göreve geldikleri günden itibaren yapılanlar ile 2017 yılında odanın faaliyetlerini meclis üyeleri ile paylaştı.

TSO’nun binasının tamamlandığını ve binanın bir bölümüne Biga ürünlerinin tanıtımı köşesi yapacaklarını, binanın maliyetinin yaklaşık 4.200.000 TL (Dört Milyon İkiyüz) olduğunu, 2017 yılında birçok faaliyet yaptıklarını, odanın kurumsal bir yapıda olduğunu, seçimlerde 1554 üyeden 1176 üyenin oy kullanma hakkı elde ettiğini, Aralık ayında Biga’da alışveriş günlerinin 3.sünün yapıldığını belirtti.

Diğer gündem maddesi bilirkişi ücretlerinin onayıydı. Ücretlerin 2017 yılının aynısı olması zam yapılmaması kararlaştırıldı.

Sair görüşmelerde söz alan Biga TSO Başkanı Şadan Doğan Nisan ayında yapılacak seçimlerde tekrar aday olduğunu açıkladı. Ekibi ile birlikte Biga için daha çok çalışacaklarını belirtti.

Gündemdeki maddeler tamamlandı ve toplantı başkanı Jale Kırbaş tarafından sonlandırıldı. 

 


Benzer Haberler