Çanakkale Güç Birliği Durmak Bilmiyor

11 Ocak 2018 Perşembe 12:00

Çanakkale Güç Birliği Platformu’na bağlı olarak faaliyet gösteren komisyonların başkan ve temsilcileri kahvaltıda buluşup Çanakkale için yaptıkları ve yapacaklarını değerlendirdi. Toplantıda her komisyon ayda bir etkinlikle Çanakkale’ye katkı sunmak kararı aldı.

Her Kesime Destek

Kısa zaman önce kurulmasına rağmen, yetim ve öksüzler, kadınlar ve yaşlılar için anlamlı çalışmalar yapan Çanakkale Güç Birliği Platformu çalışmalarını sürdürüyor. Platform önceki gün Kadın, Çocuk, Tespit, Etkinlik, Yaşlı, Kültür ve Sanat, Gençlik Komisyonlarının Başkanları ve Yöneticileri ile buluştu. Toplantıda yaşlılarla çocukları buluşturma, kadınlara yönelik konuşma eğitimi düzenleme, çocuklarla program yapma, ünlü insanları Çanakkale’de ağırlama, sevgililer günü programı düzenleme gibi kararlar alındı.

800’ü Aşkın İnsana Katkı Sunduk

Toplantıda konuşan Platform Başkanı Gökhan Bayram, geçen zaman içinde 800’ü aşkın hasta, çocuk ve yaşlıya katkı sunduklarını, 1600 öğrenciye aş verildiğini, 15 öğrenciye burs sunulduğunu belirtti. Etkinliklerin daha iyi olması için kısa ve uzun vadede yapılacaklar paylaşıldı. Toplantıda komisyonları temsilen Kadın Komisyonu Başkanı Nadide Altın, Çocuk Komisyonu Temsilcisi İdil Elver, Tespit Komisyonu Başkanı Aygül Ersan, Etkinlik Komisyonu Başkanı Aylin Doğan, Yaşlılar Komisyonu Başkanı Necla Demirutku, Kültür Sanat Komisyonu Başkanı Özgür Üstün ve Gençlik Komisyonu Sözcüsü Batıhan Alay yaptıkları ve yapacakları çalışmalarla ilgi bilgi verdi.  

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Çanakkale Güç Birliği Durmak Bilmiyor
 


Benzer Haberler