Çanakkale İl Başkanından Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti’ne Ziyaret

12 Ocak 2018 Cuma 13:00

10 Kasım’da piyasaya sürülen ‘Hoş Geldin Atatürk’ isimli kitap hakkında bilgi veren partinin Çanakkale İl Başkanı Şehabettin Kısa: "İlk önce 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutlarım. Bu eser, Atatürk’ün, çok özel bir soya sahip olduğunu, soyunun hem anne tarafından hem baba tarafından Ehl-i Beyt'e  dayandığını söyledi. Prof. Dr. Haydar Baş’ın kaleme aldığı bu kitabın; Ulu Önder’in maneviyatını ve dindar kimliğini ortaya koyduğunu, Atatürk'e ve mübarek annesine atılan iftiralara cevap verdiğini, Atatürk'ün 10 Kasımda  ölüm yıldönümünde, yeniden doğduğunu ifade etti. Atatürk'ü en iyi anlatan, günümüze taşıyan ve milletimizle buluşturan eserin, ülkemizin birlik ve beraberliğini sağlayacak bir harç olduğunu, onun için milletimizin bu eseri alıp başucu kitabı yapması gerektiğini dile getirdi.

Basın ve Propaganda Sorumlusu Erkan Altın, " Kitapta beni etkileyen en güzel cümle ise; Prof. Dr. Haydar Baş'ın beyin sözüdür; "Atatürk vatandır, Atatürk tam bağımsızlıktır, Atatürk bayraktır, Atatürk birleştirici harçtır..." Cümlesidir. Her Atatürkçünün alıp okuması gereken bir kitaptır." dedi.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hafize Akıncı"Mustafa Kemal Atatürk' e çok büyük saldırılar oluyor. Okuyoruz ve görüyoruz. Atatürk'e sahip çıkmalıyız. Kitabı almaktan ve bizi ziyaret ettiğiniz için çok memnunum. Çok teşekkür ederim." dedi.

Bağımsız Türkiye Partisi Çanakkale İl Başkanı Şehabettin Kısa ile Bağımsız Türkiye PartisiBasın ve Propaganda Sorumlusu Erkan Altın, Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hafize Akıncı'ya BağımsızTürkiyePartisiGenelBaşkanıProf.Dr.HaydarBaş'ınkalemealdığı" Hoşgeldin Atatürk" kitabını takdim etti.

 

 


Benzer Haberler