Çanakkale Rotary Kulübü Devir Teslim Töreni

11 Temmuz 2018 Çarşamba 17:00

Fark yaratan bir dönemi geride bırakarak 03 Temmuz 2018 gecesi Tusan otel de Çanakkale Rotary kulübünün devir teslim töreni gerçekleşti. Eren Günal başkan Çanakkale Rotaract Kulübü kurucu üyesi aynı zamanda Çanakkale Rotaract Kulübün de başkanlıkta dahil olmak üzere bir çok görevlerde yer alan daha sonra 2009 yılında Çanakkale Rotary Kulübüne geçen kulüp içinde değişik görevler yapan Sevgili Soykan Özer 'e  başkanlığı devretmişti.

 Çanakkale Rotary Kulübümüzün bu sene ki yönetim kurulu: Başkan: Soykan Özer , Asbaşkan: Erdal Gezen , Genel Sekreter: Sevil Ural , Sayman: Selçuk Aslan , Üye: Eren Günal 'dır. Uzun yıllardır başarılı bir şekilde her sene büyüyerek devam eden ve bu sene  yapılacak olan 32.Çanakkale Rotary Kulübü Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışması ile projelere başlayacak olan yönetim kurulu daha sonrasında Temiz Su Hijyen, Meme Kanseri, daha önce tespit edilen bir köyümüz ile irtibata geçerek "Köyümüze Rotary geldi" projesi kapsamında bir takım faaliyetler de bulunacakları projeler gerçekleştirecekler. Ayrıca geçmiş dönem başkanlarından Erdal Gezen'in fikri ile "Kordon da dans" projesini düzenleyerek 2018-2019 dönemine ilham kaynağı olmayı hedefliyorlar.

Bu projelerinin dışında tanışıklığı ve samimiyeti arttırmak aynı zamanda önümüzdeki aylarda aralarına katılacak ve katılmasını arzu ettikleri yeni üyelerle ile yurt içi ve yurt dışı geziler düzenlemeyi planlıyorlar.

 

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Çanakkale Rotary Kulübü Devir Teslim Töreni
 


Benzer Haberler