Çanakkale Ticaret Borsası Heyeti Ülgür Gökhan’ı Ziyaret Etti

19 Nisan 2018 Perşembe 10:00

Çanakkale Ticaret Borsası organ seçimlerinde güven tazeleyip mazbatalarını alarak görevlerine başlayan Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen, Başkan yardımcıları C.Cem Demir, Gökhan Uysal, Yönetim Kurulu üyeleri Birol Çetin, Cahit Akgül, Ruhi Badem ve Genel Sekreter Sevcan Elver’den oluşan Borsa heyeti Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Kaya Üzen genç ve dinamik bir ekip olarak göreve talip olduklarını, üyelerin teveccühü ile göreve geldiklerini ifade ettikten sonra, "Yeni dönemde Çanakkale Ticaret Borsası olarak Çanakkale’nin aynı zamanda bir gıda, tarım ve hayvancılık kenti olduğunu da yapacağımız faaliyetlerle ortaya koyacağız. Lisanslı depoculuktan, güvenli gıda konusuna, canlı hayvan borsasına kadar pek çok alanda faaliyetlerde bulunacağız." dedi. 

Çanakkale Belediyemiz ile işbirliği halinde önemli çalışmalara imza atacağımıza inanıyoruz. Marka kent olan Çanakkale’ye yeni değerler kazandırmak istiyoruz." ifadesini kullandı.

Başkan Ülgür Gökhan "Çanakkale Ticaret Borsasın kent için önemli bir kurum olduğunu belirterek Borsamız ile ekonomik ve sosyal alanlarda ortak projeler hazırlayıp kentimize büyük faydalar sağlayabiliriz." dedi. Ticaret Borsası’nın yeni yönetimini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 


Benzer Haberler