Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’dan Çanakkale Barosu’na Ziyaret

11 Nisan 2018 Çarşamba 10:00

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan ve Yönetim Kurulu Üyelerini Avukatlar Haftası sebebiyle ziyarette bulundu.

Ziyarette Başkan Av. Bülent Şarlan ve tüm avukatların günü kutlanarak, Çanakkale ve ülke gündemi konuşuldu.

Hukuki Sorunlarınızda Çanakkale Barosu Avukatları Yanınızda

Ülkenin ve Çanakkale’nin sorunlarına duyarlılığının yanısıra etkin ve başarılı çalışmaları ile dikkat çeken Çanakkale Barosu, kent halkının hukuki konularda mağduriyet yaşamaması ve haklarına doğru yoldan ulaşabilmesi amacıyla Çanakkale’nin çeşitli yerlerindeki billboard ve raket adı verilen reklam panolarında halkı bilgilendirici ilanlar verdi.

 “Bilgisayarınıza Değil, Avukatınıza Danışın”

Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, konuya ilişkin değerlendirmesinde, 1136 sayılı kanuna göre avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetlerini sadece avukatların verebildiğini belirterek, Çanakkale Barosuna bağlı olarak ilimizde görev yapan tüm avukatların meslekte yetkin olduğunu belirtti.

Başkan Av. Bülent Şarlan, açıklamasında “Vatandaşlarımızın karşılaşabilecekleri hukuki sorunları bilgisayar ya da yetkin olmayan kişiler üzerinden çözmeye çalışması haklıyken haksız duruma düşmelerine ve ciddi hak kayıplarına sebep olabilmektedir. Bu sorunların giderilmesinde Çanakkale’nin tüm avukatları ve Çanakkale Barosu kendilerine yardımcı olmak için hazırdır.” dedi.  

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’dan Çanakkale Barosu’na Ziyaret
 


Benzer Haberler