Çanakkaleli Esnaf İçin Alkışlanacak Girişim

20 Nisan 2018 Cuma 12:00

Çanakkale Güç Birliği Platformu, Çanakkale merkezdeki esnaflar için İngilizce eğitimi düzenliyor. Kısa süreli ve ücretsiz eğitim için platform üyeleri önceki gün esnafları bilgilendirdi.

Çanakkale Güç Birliği Platformu Kültür Sanat Komisyonu ve American Life işbirliğinde, esnaflara yönelik olarak, ücretsiz düzenlenecek eğitimde karşılama, ürün tanıtma, alışveriş, rakamlar/fiyatlar, pazarlık, diyalog ve uğurlama konularında bilgiler verilecek.  Başlangıç düzeyinde ve farkındalık yaratma amacıyla düzenlenen program esnaflarımızın tursitlerle iletişimini güçlendirmek için düzenleniyor.

Çanakkale Güç Birliği Platformu Başkanı Gökhan Bayram, konuyla ilgili değerlendirmesinde Çanakkale’nin bir turizm kenti olduğunu belirterek, esnafların turistlerle etkileşim ve alışverişine katkı sunmak istediklerini belirtti. Güç Birliği Başkanı Bayram, “Turistlerden daha fazla faydalanmalıyız. Bunun için dialog şart, eğitim şart, İngilizce şart. Konukların lisanıyla bir merhaba bile demek onları cezbedecek. Ticarete de turizme de bir küçük katkımız olmasından mutluluk duyarız.” dedi.

Platform Kültür Sanat Komisyonu Başkanı Özgür Üstün ise çarşının hemen hemen tüm esnaflarını ziyaret ettiklerini belirterek katkılarından dolayı AmericanLife’a teşekkür etti. Komisyon Başkanı Üstün ise değerlendirmesinde “Eğitimimiz kısa süreli ve giriş düzeyinde. Çünkü esnaflardan özellikle gelen talep bu yönde. 25 Nisan Çarşamba günü 19.00-21.00 saatleri arasında American Life sınıflarında eğitimi vereceğiz. Programda eğitim materyalleri de sunulacak. Detaylar Çanakkale Güç Birliği Platformu facebook sayfasından ulaşılabilir.” dedi.

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Çanakkaleli Esnaf İçin Alkışlanacak Girişim
 


Benzer Haberler