ÇTSO Söyleşileri-V M. Serdar Kuzuloğlu Katılımı ile Devam Etti

09 Ekim 2018 Salı 10:00

Ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda tecrübesi ve uzmanlığı ile marka olmuş kişilerin katılımı ile düzenlenen “ÇTSO Söyleşileri–V” Gazeteci Yazar, TV Programcısı, Yeni Nesil Yaşam Uzmanı M. Serdar Kuzuloğlu tarafından verilen seminer ile devam etti.

6 Ekim 2018 Cumartesi günü ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen konferansa, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat  Aydoğdu, Yönetim Kurulu Üyeleri, Ahmet Semih Toprak, Akın Yalman, Deniz Tennioğlu, İlbey Berkin Karaca, İsmail Volkan Temiz, Genel Sekreter Sema Sandal, Meclis üyeleri ve STK temsilcileri ile çok sayıda sektör temsilcisi katılım sağladı.

Kendimize Dönüp Karar Vereceğiz”

Konuşmacı Serdar Kuzuloğlu seminerde Yeni Dünya, Yeni Şirket ve Yeni Tüketim trendleri konularında katılımcılarla tecrübelerini paylaştı. Kuzuloğlu konuşmasında; “Makinaların çalıştığı ve ürettiği yeni ekonomi modellerinde yeni istihdam alanları yaratılmak zorunda. Başka türlü mevcut ve uzun vadeli borçlarımızı bireysel olarak kapatmamız mümkün değil.

Para Kazanalım Geleceğe Umutla Bakalım

Kuzuloğlu; “Bugün kendimize rakip gördüğümüz ülkelerin standartlarına ayak uydurabilirsek, hatta bir adım önüne geçmeyi başarabilirsek kazanacağız. Burada istemek, hedefleri doğru belirlemek ve bu hedefler doğrultusunda çalışmak çok önemli. Hayatta hedefi olmayan insanlara dünyanın en gelişmiş sistemini verseniz de paranız ancak pul olur. Mesele şu; aynada kendimize bakarak bir karar vereceğiz.” dedi.

Serdar Kuzuloğlu’na ÇTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu tarafından günün anısına verilen hediyenin ardından seminer sona erdi.

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


ÇTSO Söyleşileri-V M. Serdar Kuzuloğlu Katılımı ile Devam Etti
 


Benzer Haberler