Cumhur İttifakından Görkemli Yürüyüş

23 Mart 2019 Cumartesi 12:00

Cumhur İttifakı AK Parti Çan Belediye Başkan Adayı Dr. Abdurrahman Kuzu’nun “Gün Birliktelik Günüdür, Kardeşlik Günüdür, Meydanlara İnme Günüdür” sloganı ile sosyal medya çağrısında bulunduğu birlik ve beraberlik yürüyüşüne binlerce Çanlı katıldı.

Cumhur İttifakı AK Parti ve MHP ilçe teşkilatlarının ortaklaşa düzenlediği Birlik ve Beraberlik Yürüyüşüne Cumhur İttifakı AK Parti Çan Belediye Başkan Adayı Dr. Abdurrahman Kuzu’nun yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Orhan Arslan, MHP İlçe Başkanı Fevzi Karakaya ile binlerce vatandaş katıldı.

Atatürk Şehir Meydanında bulunan Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon merkezinden başlayan ve İstiklal, Cumhuriyet ve Seramik Mahalleleri sokaklarında devam eden yaklaşık 10 kilometrelik yürüyüş Karşıyaka Mahallesinde bulunan Emir Sultan Camii önünde gerçekleştirilen miting ile devam etti.

Yürüyüşe katılan binlerce vatandaş Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Abdurrahman Kuzu lehine sloganlar attı. Ellerinde meşaleler ve Türk bayrakları ile yürüyen korteje mahalle sakinleri de ışıklarını yakıp söndürerek, cam ve balkonlardan bayraklarını sallayarak, telefonlarının ışıklarını açarak kafileye destek verdi

Emir Sultan Camii önünde kurulan sahnede konuşmasını gerçekleştiren Cumhur İttifakı AK Parti Çan Belediye Başkan Adayı Dr. Abdurrahman Kuzu, gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine hiç kimseyi atlamadan toplumun tüm kesimiyle buluşmaya çalıştıklarını söyledi.

Cumhur İttifakı Adayı Kuzu, vatandaşların gösterdiği yoğun ilgiden çok memnun olduğunu ifade ederek katılan herkese teşekkürlerini sundu.

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Cumhur İttifakından Görkemli Yürüyüş
 


Benzer Haberler