Doktor Hemşireyi Darp Etti!

16 Ekim 2018 Salı 09:00

Kamuoyu hasta veya hasta yakınları tarafından darp edilen sağlık çalışanlarını duymaya alışkın iken; bu sefer bambaşka bir olay yaşandı. Çanakkale’de bir sağlık merkezinde görev yapan Doktor, hemşireyi darp etti!

Sağlıkta Şiddet olayların gün geçtikçe arttığı günümüzde Çanakkale’de şok edici bir olay yaşandı. Çanakkale il merkezinde bulunan Yüzüncü Yıl Sağlık Merkezinde görev yapan E.N.O isimli Doktor, aynı merkezde görev yapan bir Hemşireyi darp etti!

Geçtiğimiz Cuma günü yaşandığı belirtilen olayda Yüzüncü Yıl Sağlık Merkezinde haftanın sadece iki günü görev yapan Doktor E.N.O, hemşire E.Y’yi darp etti. İddialara göre; Dr. E.N.O. hemşire E.Y’yi durdurarak mesainin kaçta biteceğini sordu. Hemşire E ise mesainin 17,30’da biteceğini söyledi. Bunun üzerine Dr. E.N.O “17,00’da değil de neden 17.30” diye hemşire E.Y’e bağırarak tokat attı. Çıkan tartışmada Hemşireyi darp eden Dr. E.N.O hakkında Sağlık İl Müdürlüğü soruşturma başlatırken Hemşire E.Y’nin de Doktor E.N.O’dan şikayetçi olduğu öğrenildi.

Kaynak: Aynalı Pazar

 


Benzer Haberler