Emin Vinç’te Hizmette Sınır Yok

13 Ağustos 2018 Pazartesi 13:00

Biga’nın yükselen değeri Emin Vinç hafriyat ve ağır nakliyat hizmette sınır tanımıyor.

Biga Merkez olmak kaydıyla Çanakkale, Çan, Lapseki ve Gelibolu şubelerini açarak tüm Marmara bölgesine hizmet eden Emin Vinç yeni hizmete sunduğu ağır nakliyat hizmetine de hayata geçirerek bu sektörde de söz sahibi oldu.

80 araç ve 90 personel ile vinç, hafriyat ve ağır nakliyat sektöründe tüm Marmara bölgesinde kusursuz çalışma ve profesyonel ekibi ile hizmetlerini sunuyor.

Emin Vinç şimdide hayata geçirdiği makine kiralama sistemini gerçekleştirerek sürdürüyor. Emin Vinç’ten istediğiniz aracı kiralayabiliyorsunuz.

Firma yetkilisi Emin Altın “Sektörümüzde Biga merkez, Çanakkale ve Çan şubelerimiz ile olağan üstü atılım yaparak tüm Marmara bölgesine hizmet veriyoruz. 80 araçlık filomuz ve 90 profesyonel çalışanımız ile Emin vinç olarak bir telefon ile anında her türlü ihtiyacı çözüyoruz. Şimdi de araç kiralama sistemimizi hayata geçirdik. Her türlü işinizde bizden araç kiralayabilirisiniz. Tüm Marmara bölgesine hitap ediyoruz. Tüm Müslüman aleminin ve halkımızın mübarek kurban bayramını kutluyorum” açıklamasını yaptı. 

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Emin Vinç’te Hizmette Sınır Yok
 


Benzer Haberler