Fatih Karan’ dan Teşekkür

10 Mayıs 2018 Perşembe 10:00

Biga Galatasaray Taraftarlar Derneğinde 08 Mayıs akşamı yapılan Olağan Genel Kurul ile görevini bırakan ve daha önce işlerinin yoğunluğu nedeniyle aday olmadığını açıklayan Biga Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Fatih Karan Genel Kurul sonrası açıklama yaptı. Karan:

“08 Mayıs Salı akşamı yapılan Olağan Genel Kurulumuzda Murat Ulutaş ve Hakan Kar arkadaşlarımız başkan adayı olarak listelerini hazırlayarak seçime katıldılar. Demokratik bir seçim sonunda Hakan Kar ve ekibi seçimleri kazanarak üç yıl için göreve seçildiler.

Ben işlerimin yoğunluğu nedeniyle 2 dönemdir şerefle yürüttüğüm Biga Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanlığını bıraktım. Yapılan Olağan Genel Kurulda başta Biga Protokolümüz, Galatasaray sevdası nedeniyle İstanbul dan gelen eski başkanımız Aydoğan Ünver, Gümüşçay Belediye Başkanımız Adnan Pastırmacı olmak üzere Genel Kurulumuza katılan Biga Fenerbahçeliler Derneği, Biga Beşiktaşlılar Derneği, Bigaspor, Adaspor, Kavaklıkspor, Çiçeklidedespor yönetim kurullarına, Ak Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, İyi Parti yönetimlerine ve üyelerine, eski başkan ve yöneticilerimize, dernek üyelerimize, seçimde yarışan başkan adayı ve yönetimlerine, Olağanüstü katılım gösteren Galatasaraylılara ve tüm misafirlerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Gerçekten son yıllarda Biga’daki derneklerde görülmeyen katılım ile olağanüstü güzellik ve hoşgörülü bir genel kurul yaşadık. Her iki listedeki arkadaşlarıma tekrar teşekkür ederken görev süremizde bize maddi ve manevi destek olanlara da şükranlarımı sunuyor, yeni seçilen başkan ve yönetim kurulu arkadaşlarıma sonsuz başarılar diliyorum. Kamuoyuna Saygılarımla”

açıklamasını yaptı.

 


Benzer Haberler