Görgülüarslan Köy Ziyaretlerinde

06 Şubat 2016 Cumartesi 11:00

Biga Kaymakamı Gökhan Görgülüaslan önderliğinde protokolün köy ziyaretleri sürüyor.

5 Şubat Cuma günü Biga’ya bağlı Ilıcabaşı, Kaynarca, Yeşilköy,Elmalı  köyleri ziyaret edildi.

Ziyarette köy muhtarları Nazmi Baş, Mehmet Eren, Hasan Mercan Ve Ercan Karakaş hazır bulundu.

Ziyarete Biga Kaymakamı Gökhan Görgülüaslan, Garnizon Komutanı M.Emre Mengi, Sağlık Grup Başkanı Dr. Yahya Kemal Kavrak, İlçe Tarım Müdürü Murat Ceylan Özel İdare Müdürü Hasan Kaya, Sosyal Yardımlaşma Müdürü Filiz Kaçar, Özel İdare Mühendisi İsmail Satılmış ve Sekreter Gülsüm Çıngan katıldılar.

Biga Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan köy muhtarları ve köy halkından köyleri ile ilgili şikayetleri ve yapılması gerekenleri dinledi.

Tüm sorunları not aldıran Görgülüarslan; “Her hafta yaptığımız rutin köy ziyaretlerimize devam ediyoruz. Biga’ya bağlı tüm köylerimizi gezerek eksiklikleri, halkımızın ve muhtarlarımızın şikayetlerini dinliyoruz. Çözümler için neler yapabiliriz onu tartışıyoruz. Her hafta Cuma günleri yaptığımız bu ziyaretlerde halkımıza ve köylerimize nasıl daha yararlı oluruz, neler yapabiliriz konularında fikir alışverişinde bulunuyoruz. Amacımız daha güzel bir Biga. Bizimle birlikte gelen daire amiri arkadaşlarıma, bizleri güzel yüzle karşılayan muhtar ve halkımıza teşekkür ediyor, sorunları için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızı belirtmek istiyorum” açıklamasını yaptı.

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN


Görgülüarslan Köy Ziyaretlerinde
 


Benzer Haberler