Görgülüaslan Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

22 Şubat 2016 Pazartesi 16:00

Biga Kaymakamı Gökhan Görgülüaslan önderliğinde protokolün köy ziyaretleri sürüyor.

19 Şubat Cuma günü Biga’ya bağlı Yolindi, Sarnıç ve Camialan köyleri ziyaret edildi.

Ziyarette köy muhtarları Nazmi Baş, Mehmet Eren, Hasan Mercan Ve Ercan Karakaş hazır bulundu.

Ziyarete Biga Kaymakamı Gökhan Görgülüaslan, Garnizon Komutanı M.Emre Mengi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Aslan, İlçe Orman Müdürü İhsan Tunç, İlçe Müftüsü Fahri Tüfekçioğlu, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yahya Kemal Kavrak, İlçe Tarım Müdürü Murat Ceylan, İlçe Özel İdare Müdürü Hasan Kaya, İlçe Özel İdare Mühendisi İsmail Satılmış, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Filiz Kaçar, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Gülsüm Çırpan katıldılar.

Biga Kaymakamı Gökhan Görgülüaslan köy muhtarları ve köy halkından köyleri ile ilgili şikayetleri ve yapılması gerekenleri dinledi.

Tüm sorunları not aldıran Görgülüaslan; “Her hafta yaptığımız rutin köy ziyaretlerimize devam ediyoruz. Biga’ya bağlı tüm köylerimizi gezerek eksiklikleri, halkımızın ve muhtarlarımızın şikayetlerini dinliyoruz. Çözümler için neler yapabiliriz onu tartışıyoruz. Her hafta Cuma günleri yaptığımız bu ziyaretlerde halkımıza ve köylerimize nasıl daha yararlı oluruz, neler yapabiliriz konularında fikir alışverişinde bulunuyoruz. Amacımız daha güzel bir Biga. Bizimle birlikte gelen daire amiri arkadaşlarıma, bizleri güzel yüzle karşılayan muhtar ve halkımıza teşekkür ediyor, sorunları için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızı belirtmek istiyorum” açıklamasını yaptı.

 


Benzer Haberler