ÇOSKK Yılın En Başarılı Kaymakam Ödülü Verildi

22 Kasım 2012 Perşembe 16:29

     Çocuk Oyunları ve Spor Kulüpleri Konfederasyonu'nun (ÇOSKK) 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günün de yılın enleri seçildi. Kaymakamımız sayın Fatih GENEL ‘ Yılın En Başarılı Kaymakamı’ ödülüne layık görüldü.

            Kaymakamımız sayın Fatih GENEL Kayseri Tekden Kolejinde düzenlenen törende ödülünü Çocuk Oyunları ve Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkanı sayın Oktay YERLİKAYA’ nın elinden aldı.  

            Programda yapmış olduğu konuşmada Kaymakamımız sayın Fatih GENEL; 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Gününde, çocuklarımızın zihinsel ve bedensel gelişimlerine büyük katkısının olduğuna inandığım,bir Konfederasyondan böylesine güzel bir ödüle layık görülmem beni çok duygulandırdı.ÇOSKK grubunun çalışmalarının çocuklarımızı obezlikten.asosyallikten,kişilik bozukluklarından koruduğunu, bunu sağlayacak  daha  güzel bir proje olduğuna inanmıyorum.Böylesine önemli bir misyona sahip tüm ÇOSKK çalışma grupları adına başkanımız Sayın Oktay YERLİKAYA’ya ve tüm çalışma arkadaşlarına sonsuz şükranlarımı sunar, başarılarının devamını dilerim.Dedi.

            Program ÇOSKK’ a bağlı Federasyonunun yıl boyunca düzenlenen müsabakalara ait Fotoğrafların yer aldığı serginin açılışı töreni ile son buldu.

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN


ÇOSKK Yılın En Başarılı Kaymakam Ödülü Verildi
 


Benzer Haberler