Engelliler Derneğinden Kaymakam’a Ziyaret

29 Ocak 2014 Çarşamba 16:00

29 Ocak Çarşamba günü Çanakkale Engelliler Derneği Başkanı İbrahim Batdal ve Yönetimi Biga Kaymakam'ı Fatih Genel'i 'i makamında ziyaret etti. Kaymakam Genel ve Başkan Batdal, daha sonra birlikte kapalı Spor Salonunda ok attı.

Fatih Genel, Engelliler Derneği yönetiminin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek, "Çanakkale'den bizzat ziyaretimize gelen başta Engelliler Derneği Başkanı İbrahim Battal ve Yönetimine teşekkür ediyor ve bu vesileyle her zaman her projelerinde yanlarında olduklarını belirtmek isterim" dedi.

Batdal ise " Kaymakamımız bizi Biga'da çok güzel karşıladı. Türkiye Görme Engelliler Derneği Çanakkale Şubesi Başkanı İbrahim Batdal, "Mükemmel bir duygu, görme engelliler de ok atabilirmiş bana bu şansı verdiğiniz teşekkür ederim. Bende bundan sonra bu okçuluk sporuna gönül verebilirim. Çünkü spor kökenim iyi. İyi bir judocuyum, okçulukta ata sporumuz. Görme engelliler de ata biniyorsa iyi bir rehber eşliğinde tıp ki kaymakamımız Fatih Genel gibi rehber eşliğinde şampiyonaya bile katılabilinir. Biga’daki Okçuluklar ile ilgili çalışmaları takip ediyoruz. Kaymakamımız Fatih Genel'i başarılarından dolayı tebrik ediyoruz." dedi.

 Spor Salonunda Engelliler Derneği üyeleri okçulukla ilgili bilgi aldıktan sonra ziyaret son buldu.

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN


Engelliler Derneğinden Kaymakam’a Ziyaret
 


Benzer Haberler