İş Dünyasına Yön Veren 50 İş İnsanı Arasında İki Çanakkaleli

14 Eylül 2018 Cuma 16:00

Türkiye ekonomisi üzerine aylık olarak yayın yapan Business Life dergisi bu ayki sayısında her üç yılda bir yayınlanan “İş Dünyasına Yön Veren 50 İş İnsanı” araştırma sonuçlarını yayınladı. Dergi tarafından yaptırılan araştırmada belirlenen kriterler bazında en yüksek puan toplayan kişiler arasında Çanakkalelilerin çok yakından tanıdığı iki iş insanı yer aldı.

Türk Ekonomisi ve iş dünyasının nabzını tutan ve aylık olarak yayınlanan Business Life dergisi, “İş Dünyasına Yön Veren 50 İş İnsanı” araştırma sonuçlarını yayınladı. Yerelden Küresele ekonomi ve iş dünyasına yön veren Türkiye’nin en güçlü iş insanları arasına Çanakkalelilerin yakından tanıdığı iki iş insanı da yer aldılar.

Aldıkları karar ve eylemlerle sadece Türk İş Dünyasında değil, dünya ticaretine de yön veren Türkiye’nin en etkili ve “İş Dünyasına Yön Veren 50 İş İnsanı” arasında Kale Grubu Başkanı Zeynep Bodur Okyay ve Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan yer aldılar.

Araştırmada; liderlerin liderlik gücü, İş dünyasına yön verme vizyonları ve yaratılan istihdam gibi kriterler yer aldı. Belirlenen kriterlerde oldukça yüksek puanlar toplayan Zeynep Bodur Okyay ve Davut Doğan gerek vizyonerlikleri, gerekse yarattıkları istihdam ve katma değer ile daha birçok ekonomi dergisinde üst sıralarda yer almaya devam edecekler gibi görünüyor.

Kaynak: Aynalı Pazar

 


Benzer Haberler