İskenderoğlu Gençlerle Buluştu

16 Ağustos 2018 Perşembe 11:00

AK Partili gençlerden bir proje daha hayata geçirildi. Çanakkale’nin gençlerine yönelik çalışmalar sürdüren AK Parti İl Gençlik Kolları ‘Benim Şehrim Çanakkale’ projesiyle gençlere ulaşıyor.

AK Parti Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Balık’ın önderliğinde gerçekleştirilen projede gençler kenttin en gözde mekanları arasında yer alan Duvar Dibinde bir araya geldi. Gençleri  Çanakkale’nin sevilen ablası  AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’da yalnız bırakmadı. İskenderoğlu gençlerle yakından ilgilenirken gündemi değerlendirdi. Projede yer alan Gençler AK Parti  Çanakkale Milletvekili  Jülide İskenderoğlu için karşılarında bir vekilden çok abla gördüklerini ifade etti.

Proje kapsamında AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Balık yaptığı açıklamada “ Bugün şehrimizi konuşmak için kenttin gençleri olarak bir araya geldik. Salt ideolojilerinden bağımsız ortak derdimiz Çanakkale için bir aradayız. Birbirimizi anlamak için buradayız. Hayata geçirdiğimiz proje şehrimizde gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

 


Benzer Haberler