İYİ Parti Çanakkale İl Yönetimi Ticaret Borsasını Ziyaret Etti

03 Mayıs 2018 Perşembe 13:00

İyi Parti Çanakkale İl Başkanı Av.Eşref Bener Varol beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte 1 Mayıs 2018 Salı günü saat:18.30'da Ticaret Borsasını ziyaret etti. 
İyi parti Heyetini Borsa Başkanı S.Kaya Üzen, Başkan yardımcısı C.Cem Demir, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Melih Gündoğdu, Yönetim Kurulu Üyesi Birol Çetin, Cahit Akgül ve Ruhi Badem karşıladı.

İyi Parti Çanakkale İl Başkanı Av.Eşref Bener Varol öncelikle Çanakkale Ticaret Borsası organ seçimlerinde Borsa Başkanlığı Görevine yeniden seçilen S.Kaya Üzen ve Borsa Yönetim Kurulunu tebrik ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. 
Eşref Bener Varol “Seçimlerin açıklandığı günden itibaren Allah’a çok şükür aldık hemen kararlarımızı ve çalışıyoruz. Ziyaretlerimize de yeni başlıyoruz. Çanakkale Ticaret Borsamızı da ziyaret etmek istedik. Sizlerde Çanakkale’miz, ülkemiz için burada en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Bizlerde kendi siyasi görüşümüze göre partimizde ülkemiz için en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Aday adaylarımız olduğu için il başkanlığında bir değişim oldu. Normalde İrfan Dehmen bizim İl Başkanımızdı ama milletvekili aday adaylığı için geçen Perşembe istifa etti. Yine il Yönetiminde eski Kültür Müdürümüz Hüsamettin Yaracı oda istifa etti. Merkez ilçeden İsmet Balkan, Çan’dan Zeki Yılmaz ve Biga’dan Tamer Ergün teşkilatta oldukları için istifa ettiler. En son Cuma günü toplamda kaç aday adayımızın olduğunu öğreneceğiz. Cuma günü aynı zamanda yüz bin imza ile Cumhurbaşkanlığına teklif için ilk günümüz büyük bir kalabalıkla imzamızı atmaya gideceğiz” dedi.

Kişilerin kendi özverileri ile teşkilatlarının gerçekleştirildiğini vurgulayan Başkan Av.Eşref Bener Varol Türkiye’nin her bölgesinde İYİ Partinin iyi bir yapılanma gösterdiğini belirtti.

Başkan S.Kaya Üzen öncelikle ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Üzen İyi Parti Çanakkale’de iyi bir ekip kurdu. Çanakkale’nin tanıdığı, işlerinde başarılı bulduğu kişilerden oluşmuş bir yönetim ekibiniz var. Öncelikle sizi kutluyoruz” dedi.

Başkan Üzen Hepimizin tabi ki bir siyasi görüşü var ama biz Çanakkale Ticaret Borsası olarak tüm siyasi partilerimize her zaman eşit mesafede olmaya çalışıyoruz. Burası da sizin işyeriniz. Ben hepinize başarılar diliyorum. Allah Utandırmasın. Hepimiz aynı gemideyiz. Bu gemiyi en sağlıklı bir şekilde yüzdürüp limana yanaştırmaya çalışıyoruz. Tekrar hepinize başarılar diliyoruz” dedi.

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


İYİ Parti Çanakkale İl Yönetimi Ticaret Borsasını Ziyaret Etti
 


Benzer Haberler