Leziz Tatların Sunumu Yapıldı

18 Ekim 2018 Perşembe 15:00

Biga'nın Kurtuluşu'nun 96'ncı yıldönümü nedeniyle düzenlenen Çemberimde Gül Oya yemek yarışmasında dereceye giren yemek ve tatlıların sunumu yapıldı.

Biga Belediyesi üst katında gerçekleştirilen sunuma Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Biga Kent Konseyi Başkanı Sedat Şahin, Biga Kadın Meclisi Başkanı Ayfer Çalışkan, CHP Biga Kadın Kolları Başkanı Melek Şahin, Biga Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Suat Sayı katıldılar.

Biga Belediyesi ve Biga Kent Konseyi ortaklığında gerçekleştirilen yemek yarışmasında dereceye giren Fatma Çamsarı, Elif Altındiş, İrem Okur ve tatlı yarışmasında dereceye giren Beyhan Var, Zübeyde Kürkçü, Sabriye Berk da sunuma katıldılar.

Sunumda dereceye giren yemeklerden Kayseri Mantısı, Zeytinyağlı Yaprak Sarma, Hünkarbeğendi ve hamur işi ürünlerden Erzurum helvası, Biga ev baklavası, Medovik pasta tadımı yapıldı.

Sunumda konuşan Biga Belediye Başkanı İsmail Işık; "Sizlere çok teşekkür ediyorum. Kadın Meclisi olarak sizler sayesinde bu yıl yine Yemek ve Oya Yarışması çok başarılı geçti. Bundan sonra da inşallah çok daha başarılı ve daha geniş katılımlı yarışmalar, etkinlikler gerçekleştireceğiz. Emekleriniz için çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

 


Benzer Haberler