Okullarda Çözüm Odaklı Yaklaşım ve Markalaşma Çalışmaları

14 Eylül 2018 Cuma 10:00

Biga ‘da görev yapan tüm okul müdür yardımcılarına Eğitim Uzmanı Koray Varol tarafından Şehit İbrahim Ateş Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde 12.09.2018 Çarşamba günü "Okullarda Çözüm Odaklı Yaklaşım ve Markalaşma Çalışmaları" semineri verildi.

Eğitim Uzmanı Koray Varol seminerde, öğrencileri ve eğitimcileri başarıya götürecek metotları aktardı. Yöneticilerin öğretmenlere, öğretmenlerin öğrencilere ve velilere olan yaklaşımı ve Biga’da okulların eğitimde niteliğini artırmak ve markalaşmak adına atılacak adımlar tartışıldı.

Eğitime yönelik seminerler 13 eylül Perşembe günü İbrahim Ateş Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde devam etti. Eğitim Uzmanı Koray Varol ve Prof. Dr. Tanıl Kılınç hocanın sunumuyla Biga’daki eğitim yöneticilerine durumsal yönetim becerileri çalıştayı düzenlendi. İnteraktif gerçekleşen seminerde Tanıl Hoca bilgilerinin aktarırken seminere katılanlar merak ettiklerini sordu yaşadıkları deneyimleri paylaştılar.

Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen; “Okulun öğretmenleri, öğrencileri, velileri, çevresi ve bulunduğu şehir ile bir bütün olduğunu ve bütünü oluşturan paydaşların birbirinden etkilendiğini söyledi. Tüm bileşenlerinin birbirini etkilediği süreçlerin iyi planlanabilir ve yönetilebilirse Biga’da Eğitimde Kalitenin ve Başarının daha da artacağını ifade etti.”

 

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Okullarda Çözüm Odaklı Yaklaşım ve Markalaşma Çalışmaları
 


Benzer Haberler