Özel Biga Can Hastanesinde Sağlığına Kavuştu

29 Mayıs 2019 Çarşamba 16:00

Kastamonu’da memur olarak görev yapan Ali K. (34) izne çıkarak Biga’da yaşayan kardeşini ziyaret etmek için yola çıktı. Bursa’da rahatsızlanan Ali K. Ertesi günü Biga Can Hastanesinde tedavi olarak sağlığına kavuştu.

Ali K. yaptığı açıklamada: " Acil servise giderek ağrı kesici iğne oldum. İki saat sonra verilen ilaçlar etki etmedi ertesi gün Bursa´da Özel bir hastaneye giderek ilaçları gösterdim. Doktor, verilen ilaçları komple değiştirdi. Başka ilaçları alarak yoluma devam ettim. İlaçların hiç bir faydasını göremedim. Sabah, Biga´da aile hekimine uğradım. İğne tedavisi ile geçmeyeceğini söyledi. Bu arada Aile hekimine kan tahlili verdim. Akşam ağrılarım daha şiddetlenince Özel Biga Can Hastanesine gelerek Dahiliye Uzmanı Dr. Cengiz Ünüvar´a çıktım. Ağlayarak ağrılar içinde geldiğim hastanede sağlığıma kavuştum. Doktorum ve hastane personeline çok teşekkür ederim. Her biri son derece tecrübeliler. Hiç bir hastanede böyle ilgi görmedim" diye konuştu.

Özel Biga Can Hastanesi Başhekimi ve Dahiliye Uzmanı Dr. Cengiz Ünüvar ise “Hastanın ağır bir enfeksiyon geçirdiği sırada hastaneye geldiğini tüm vücuda saran akut bronşit veya bademcik iltihabı teşhisi tedavisi uygulanarak bir gece misafir edildikten sonra taburcu olacağını söyledi”.

 


Benzer Haberler