Şehir Çan Belediyesi Ekipleri Tarafından Kuşatıldı

10 Temmuz 2018 Salı 15:00

Başkan ‘’kuzu’’; Yıllanmış Sorunları Çözmeye Devam Ediyor

Kaynakların doğrudan halka hizmet olarak yansıtıldığı Çan, adeta şantiyeye dönüşürken, hayata geçirilen, vatandaşların yaşam standartlarını artıran projeler göz kamaştırmaya başladı. Göreve geldiği günden günümüze yaptığı hamleler ile kısa sürede ilçemizin prestijini arttıran Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, kentin daha bir modern hala gelmesi için, günümüz şartlarına uygun modern bir yapıya kavuşması yönünde var gücüyle çalışıyor.

25 Yıllık Kültür Sarayı ve Alt Yapı Sorunu Çözüldü

Halkın büyük bir teveccühü ile seçilen ve her daim halkı yanında hissettiren Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, Alt yapı sorunu çözdükten sonra, yılların derdi olan kültür sarayını da bitirdi.

İlçenin Her Yerinde Bir Belediye Çalışması Var

Şehrin tamamını kuşatan Belediye ekipleri, sokak ve caddelerde ki yol çalışmalarının yanı sıra, Mahallelerdeki aktivite alanları içinde çalışmalarını devam ettiriyor. Cumhuriyet mahallesinde SGK binasının arka tarafında bulunan alan, Çan Belediyesi tarafından güzel bir aktivite alanına dönüştürülecek.

Yollar ile Birlikte Park Sorunu da Ortadan Kalkıyor

Yolların tamamen bitmesi ile birlikte araç park sorunlarıda bitmiş olacak. Şehir merkezinde park sorunu yerinde çözülecek. Yaklaşık olarak bin araç için dizayn edilen şehir merkezinde trafik sorunu ortadan kalkıyor.

Fatih Mahallesi ve Atatürk Mahallesi Sağlık Ocağına Kavuşuyor

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu’nun girişimleriyle hayata geçirilen bir diğer proje ise Fatih Mahallesi ve Atatürk Mahallesi sakinlerinin kullanacağı bir Sağlık Ocağı idi. Yapılan girişimler sonucu Mahalle sakinleri kısa süre içerisinde sağlık ocaklarına kavuşuyor.

Fatih Gençlik Parkı İçin Güzel Bir Proje Geliyor

Fatih mahallesi sınırları içerisinde bulunan ‘’Fatih Gençlik Parkı’’ yeni bir mimari çalışma ile mahalle sakinlerine hizmet edecek. Mahalle sakinlerini şimdiden heyecan bastı.

Kaynak: Yerel 17

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Şehir Çan Belediyesi Ekipleri Tarafından Kuşatıldı
 


Benzer Haberler