Ünal ve Ekibi Mazbatasını Aldı

10 Ocak 2018 Çarşamba 11:00

Geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan seçimlerde Biga Kahveciler Odası Başkanlığına tekrar seçilen Ahmet Ünal ile ekibi mazbatalarını alarak resmen göreve başladılar.

09 Ocak Salı akşamı yapılan yönetim Kurulu toplantısında görev dağılımı yapıldı. Ahmet Ünal ve ekibinin 253 oy alarak seçimleri kazandığı belirtildi.

İlçe seçim kurulu yaptığı yazılı açıklamada “ Biga Kahveciler Odasının Olağan Genel Kurul Toplantısı ve organ seçimleri 06 Ocak 2018 tarihinde yapılmış ve alınan sonuçlar aynı gün geçici olarak ilan edilmiş olup sonuçlar üzerinden iki günlük yasal süre geçtiği herhangi bir itiraz vaki olmadığı görülerek sonuçların seçim sandık kurulu’nca geçici olarak ilan edildiği şekilde kesinleştirilmesine karar verildi” denildi.

Biga Kahveciler Odası Yönetim Kurulu toplantısında Başkanlığa Ahmet Ünal, ikinci başkanlığa İlhan Yavuz, Yönetim Kurulu Üyeliklerine ise Ali Akçak, Galip Akbaş, Hasan Gür, Yakup Koca ve Hüseyin Tekin getirildi.

Başkan Ünal tüm üyelere teşekkür ederek seçim bitti artık çalışma zamanıdır. Bizimle seçim yarışına giren arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum açıklamasını yaptı.

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Ünal ve Ekibi Mazbatasını Aldı
 


Benzer Haberler