Künye İletişim Mobil
Giriş Sayfam Yap Favorilere Ekle Sitene Ekle RSS Üye Ol Üye Giriş
Anasayfa Foto Galeri Video Haber Duyurular Seri İlanlar Halı Saha Muhtarlarımız Kadınlarımız Gazetemiz
SON DAKİKA : Bigaspor Kupaya Hazır      2. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Göreve Başladı      Yavru Köpekler Sütannelerine Kavuştu      Bigaspor Yaz Futbol Okulu Sezonu Kapattı      BİKEM Çalışmalarında Hız Kesmiyor      Otomobil Alev Alev Yandı      “Ölmek İstemiyorum”      Biga TSO Öncülüğünde 0,79 Faizle Konut Kredisi      Barınak Çalışanlarının Dikkati Köpekleri Hayata Bağladı      CHP Milletvekili Ceylan Köyleri Ziyaret Etti      Yazılarıma Bir Süre Ara Veriyorum      60 Yaşındaki Kadın Kendini Denize Attı      Parion Antik Kenti’nde Çalışmalar Devam Ediyor      Ceylan; ‘’Tavsiyem Daha Fazla Gülünç Duruma Düşmesinler’’      Son Dakika! Biga’da Deprem      16 Yaşında Arkadaşını Öldürdü      Çanakkale Siyasetin’de Gerginlik      Biga Kent Konseyi Kent Müzesi ve Arşivi Çalışma Grubu Çanakkale’de      Ayvacık ‘ta Göçmen Kaçakçılığından Yakalandılar       Gümüşçayspor İddialı     
YEREL YAŞAM EKONOMİ SİYASET EĞİTİM BELEDİYE KAYMAKAM MAGAZİN ULUSAL SPOR RÖPORTAJ
» ’Satmaya Değil, Yapmaya Talibiz’
19 Mart 2019 Salı 13:00
12
14
16
18


'Satmaya Değil, Yapmaya Talibiz'

Cumhur İttifakı Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan, hükümet meydanında bir araya gelen binlerce Bigalı ile birlik ve beraberlik yürüyüşü gerçekleştirdi.

Seçim çalışmalarına yoğun bir tempoyla devam eden Cumhur İttifakı Ak Parti Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan’ın ‘Gönüller yapmak ve Biga’mızı birlikte yönetmek için Hamdibey Mahallesinde buluşuyoruz’ çağrısına binlerce Bigalı karşılık verdi. Başkan adayı Erdoğan’a destek olmak için hükümet meydanına akın eden Bigalılar ellerindeki Türk bayraklarını sallayarak yürüyüşe geçti. Gençlerin dev Türk bayrağı açtığı ve meşale yaktığı yürüyüşe bazı vatandaşlar ise evlerinin camından destek verdi. Hükümet meydanından yürüyerek Barış Kıraathanesi önüne gelen coşkulu kalabalığı yine yoğun bir kalabalık karşıladı.

Başkan adayı Erdoğan’a vatandaşların ilgisi büyük olurken, Hamdibey Mahallesi Muhtarı Saim ÖZCAN, Erdoğan’a çiçek takdim ederek ‘hoşgeldiniz’ dedi.

ADA DÜĞÜN SALONU ÖZELLEŞTİRİLDİ

Slogan ve ıslıklar eşliğinde Hamdibey mahallesinde konuşma yapan Cumhur İttifakı Ak Parti Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan, “10 yıl AK Parti Belediyeciliği zamanında Hamdibey Mahallemiz de fazlasıyla nasibini aldı. Hemen 100 metre ilerimizde bulunan Ada Düğün Salonu 27 ayrı kişiden helallik alınarak o yer toplamda Biga Belediyesi'ne dahil edildi ve projesi hazırlanarak halkımızın hizmetine sunuldu. Burada 400 liraya 500 liraya Hamdibey Mahallemizin ve Bigalı hemşerilerimizin cemiyetleri yapılıyordu. Fakat burası şu anda özelleştirildi ve 5000 lira 6000 lira vermeden burada cemiyet yapamıyorsunuz. Buranın yapım aşamasına düşünce ve hizmet verme alanı halkımızın, vatandaşlarımızın cemiyetlerini, özel günlerini daha az para ödeyerek yapmaları için düşünüldü ve belediyemize kazandırıldı. Ama maalesef Halkçı gözüken şu anki yönetim halkımıza bunu takdir etti, bunu layık gördü. Biz inşallah Ada Düğün Salonumuzu Hamdibey ve Bigalı hemşerilerimizin hizmetine belediye olarak sunacağız.” Dedi.

Cumhur İttifakı Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan konuşmasını şöyle sürdürdü:

'SATMAYA DEĞİL, YAPMAYA TALİBİZ'

Aynı projenin içinde belediye kira geliri olan çok geniş bir iş yeri vardı burasını da sattılar. Biz inşallah 'satmaya değil, yapmaya talibiz'. Yine mahallemizde bulunan Biga'mızın hizmetini yürüten Fen İşlerinin şantiyesinin bulunduğu alanda mahallemizin sınırları içerisinde orası da gelişen Biga'ya Toki ve Ortur bölgesindeki büyümeye, oradaki yaşayan insanların gelecek ve önümüzdeki günlerde sosyal ve kültürel anlamda bu mahallelere hizmet verilmek için projelerin hayata geçirileceği, çok güzel bir yerdi bunu da sattılar. Bildiğiniz gibi yine AK Parti zamanında, hayatımızı ve yaşamımızı kolaylaştıran doğalgazı kazandı. Biga ve biz 13 yıldır Biga'da doğalgazı kullanıyoruz. Havamız tertemiz, evimizde suyumuz sıcak, evlerimiz sıcak, emeği olanlardan Allah razı olsun.

“VATANDAŞLARIMIZ ÜÇ BUÇUK YIL CEZALANDIRILDI”

Şuan üzerinde bulunduğumuz yol seçimler öncesi ihalesi yapılmış ve çalışması başlamıştı. Seçimler oldu, şu anki yönetimi milletimiz göreve layık gördü. İhalesi yapılmış yolumuz üç buçuk sene sonra yapımına başlanıldı. Hamdibey Mahallesi vatandaşlarımız üç buçuk yıl cezalandırıldı. Seçimler yaklaştı yol yapıldı. Ada Mahallesi'ni güzel değiştirdik, yollarını yaptık! Boynunuzun borcu, göreviniz! Üç buçuk sene önce yapsaydınız. Herkes sizi alkışlasaydı. Yine AK Parti Belediyeciliği zamanında şehrimizin terminali, otogarımız yine mahallemize kazandırıldı ve otogar şehrimizin giriş kapısıdır. Biga'mıza giren ve giden yolcularımız orada son sistem, modern bir otogarda misafir edilmektedir. Hemen yan tarafında, belediyecilikte olmazsa olmaz İtfaiye Müdürlüğümüz çok güzel bir bina, yine bizim zamanımızda kazandırıldı. Kocabaş Çayı Islahı onaylandı, yapıldığı ve mahallemiz kötü kokulardan kurtuldu. İnşallah Ada Sporumuzu da Arapdede Köprüsü'ne doğru Kocabaş Çayı'na paralel olan alanda mahallemizin otopark ihtiyacını karşılayacak, çocuk oyun parklarının olduğu, yürüyüş alanlarının, bisiklet yollarının, kondisyon parklarının olduğu, aynı zamanda Adasporumuza halı sahayı inşallah o bölgeye kazandıracağız.

“HEP BİRLİKTE YAPACAĞIZ”

En önemli projelerimizden bir tanesi yine mahallemizde şu an mezbahanın önünde bulunan Devlet Su İşlerine ait olan 2 bin 200 metrekare alan üzerine Etentegre Tesisimiz var ve hemen onun ön tarafında kara yollarımıza paralel olan bölümde geniş meydanının olduğu, restoranların olduğu, yöresel ürünlerimizin satıldığı, tanıtıldığı, Biga insanımıza istihdam yaratacak belediyemize bir değer katacak Etentegre Tesisi ve yol misafirlerimize Bigalı hemşerilerimize hizmet edecek, son model, son sistem Showroomların olduğu, restoranların olduğu, bu projeyi de mahallemize hep birlikte kazandıracağız. Gençlerimiz, çocuklarımız bizim canımız. Baş tacımız. Çocuklarımızın sağlıklı yaşamı için, gelişimi için Ortur ve Toki'nin bulunduğu bölgeye 2 bin 200 metrekare alana spor salonlarının yapıldığı, 1000 kişilik Kapalı Spor salonunu da mahallemize inşallah hep birlikte yapacağız. Biga'mızın her alanda olduğu gibi geçmiş tarihi ile, kültürü ile, ekonomisi ile, hayvancılığı ile, tarımı ile, esnafıyla, sanayisi ile, sivil toplum kuruluşları ile olduğu gibi oto galericiler Biga'da bölgemizde merkez olan bir yer. İnşallah yine AK Parti belediyesi zamanında Biga Belediyesi'ne satın alınmış olan, şu an otogarın arkasında kamyon garajı olarak kullanılan araziye Galericiler Sitesini yapacağız ve Biga otomobil ticaretinin merkezi olacak inşallah.

“40 TANE PROJEMİZ VAR”

İlçemize hayvan barınağının Avrupa standartlarında projemizi hazırladık. Avrupa standartlarında olan hayvan barınağımızı da aynı zamanda evcil hayvanları olan vatandaşlarımızın şehir dışına gittiği zaman onları emanet edebileceği hayvan Oteli'ni de inşallah Biga'mıza hep birlikte kazandıracağız. Ödül almış bir projemiz daha var. Balıkkaya Mesire Alanı yaz aylarında bizim en güzel selfie'leri çektiğimiz, oksijeni bol, havası güzel, manzarası güzel. Balıkkaya Mesire alanımız Bigalı hemşerilerimize yazın cevap veremiyor. İnşallah mahallemize bakan tarafı 60 bin metrekare olarak belediyemizin orada yeri var. Seyir teraslarının olduğu, yine tüm Bigalı hemşerilerimizin en güzel selfie'leri çekeceği mesire alanımızın çevre düzenlemesi projelerimizi de hazırladık, orasını da genişleterek tüm Bigalı hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. 40 tane projemiz var. Bunları sosyal medya hesaplarımızdan paylaşıyoruz ve kitapçıklarımızda hazırlanıyor, inşallah bunları sizlere dağıtacağız.

“ÇANAKKALE'NİN GİRİŞ KAPISI BİGA'DIR”

Bildiğiniz gibi Cumhurbaşkanımızın Başbakanlığı döneminde Biga Belediyesi'ne bedelsiz olarak vermiş olduğu bir yer var, bu yer Biga'nın Bandırma girişinde daha önceden pancar deposu olarak kullanılan yer buradaki alanımıza hem geçmiş tarihimizi yaşatmak için, hemşerilerimizin kenarından geçen Çanakkale, yolculuk yapan misafirlerimiz için, Çanakkale'nin giriş kapısı Biga'dır duygusunu yaşatmak için bu projeyi çok önemsiyoruz. İstiklal Mücadelesi'nde Biga'nın yeri ve önemi çok ayrıdır. Düşmanı ilk karşılayan 27'nci Alay Bigalı askerlerden oluşan Mehmetçik'in adını aldığı Başçelebi Mehmet Çavuşun olduğu alay, düşmanı ilk karşılayan ve bir çoğunun şehit olduğu alay 27'nci alay ve Biga düşmanı ilk karşılayan o günkü Osmanlı'nın sancağı olan bir yer. Biz geçmişimizi unutmayacağız, ilelebet yaşaması için bu projeyi Biga'mıza kazandıracağız. Aynı zamanda burada yine yöresel ürünlerimizin satıldığı, dükkanların olduğu, restoranların ve aynı zamanda yine yol misafirlerimize hizmet edecek, Bigalı hemşerilerimize hizmet edecek tesislerin olduğu, Çanakkale'yi anlatan küçük bir tanıtım Müzesi'nin olduğu, Bigalı hemşerilerimize iş imkanının çoğaldığı, hem belediyenin gelir elde ettiği, hem de tarihimizi anlattığımız projelerimizin en önemli projelerimizden bir tanesidir.

“PROJEYE KÜÇÜLTEREK DEVAM ETTİLER”

Yine hemen hastanenin altında bulunan Yüksekokulun bulunduğu bölgeye biliyorsunuz daha önce belediye kantarı olarak kullanılan 3 bin metrekare alana 7 bin metrekare daha yer satın alarak Atatürk Kültür Merkezi'nin projesini hazırladık, ihale ettik, çalışma başladı. Seçim oldu ve şu anki yönetim dedi ki, bu proje bize ait değil, biz bunu iptal edeceğiz. Tabii ciddi anlamda tazminatla projeye küçülterek devam ettiler ve şu anki hali ile Biga'ya kazandırıldı. Burada yarı olimpik yüzme havuzu vardı, restoranlar vardı, konaklama tesisi vardı, spa salonları vardı. Bunları Bigalı hemşerilerimize çok gördüler ama biz bunu yine Yüksekokulun yanında bulunan gençlik merkezimizin yanındaki alana sizin desteğinizle Biga'mıza kazandıracağız.

“10 TANE HAT SATTILAR”

Şehir içi minibüsçülerimizi ziyarete gittik. Birlikte yöneten arkadaşlar yine bu mesleği yapan, evlerine ekmeğini direksiyonundan kazanan, insanlara sormadan yine para lazım diye 10 tane hat sattılar. Bu meslektaşlarımız ekmeğine sahip çıkmak için mahkemeye başvurdu. Mahkeme karar verdi, meslek grubuna haklı buldu ve şu anki belediye devletin Mahkemesi'nin vermiş olduğu kararı uygulamıyor. Burası bir kamu kurumudur, belediye kanunlarla yönetilir, suç işliyor ve inşallah biz göreve geldiğimiz zaman hiç kimsenin ekmeği ile, hiç kimsenin işi ile uğraşmayacağız. “Biz sorun Yaşatmaya Değil, Sorun Çözmeye Geliyoruz”. Biz mutluluğu sadece birkaç yere yazarak değil, sizin gözlerinizde, yüzünüzde o mutluluğu görmek istiyoruz. İnşallah hep birlikte mutlu olacağız. Daha güzel Biga'ya hatırda kalan, unutulmayan Biga'ya hep birlikte inşa edeceğiz.

“YAPAMAYACAĞIMIZ HİÇBİR ŞEYİN SÖZÜNÜ VERMEYECEĞİZ”

Biz dedik ya size yapamayacağımız hiçbir şeyin sözünü vermeyeceğiz. Hatırlayın, dediler Mega projemiz, Biga Port projesi Çavuş Köy'ün orada. Yaptılar mı? Şehitlik Mahallesi'ne Düğün Salonu dediler, yaptılar mı? Botanik Park dediler, zahirecilerimize Biga esnafımıza kiralık depo yapacağız dediler, yaptılar mı? Akuapark yapacağız dediler, yaptılar mı? Güzel Sanatlar Lisesi yapacağız dediler arkadaşlar, yaptılar mı? Ama reklamlarda ne diyor, ne söz verdiysek yaptık diyor. Yeniceköy'de dediler ki 1 Nisan'da bu yolu açacağız, açamadılar, açamazlar. Çünkü seçim kazanmak için bizim için her şey mübah diyenler bunlar. Biz sizi kandırmayacağız, milli ve manevi değerlerin dışına çıkmayacağız, çıkarsak hesap sizde, bu işin sahibi sizsiniz. Sizin kantarınız en hassas kantar, biz sizin kantarınıza güveniyoruz ve hatırlarda kalacak Biga'ya hep birlikte inşa edeceğiz. Ben buna inanıyorum, hepiniz hu akşam burada bize çok güzel hissettirdiğiniz, hepinize teşekkür ediyorum. Biz dertliyiz, bizim tek derdimiz Biga! İnşallah bu derdimizin çaresini de 31 Mart'ta siz vereceksiniz.”

Hamdibey Mahallesinde gerçekleşen mahalle konuşmasına AK Parti Biga İlçe Başkanı Ahmet Şahin, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Sadettin Saat, Gümüşçay Belediye Başkanı ve Adayı Adnan Pastırmacı, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları, Ülkü Ocakları Başkanı, İl Genel ve Belediye Meclis üyesi adayları katıldı.

Kaynak: Biganın Sesi


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Mobbing Yalanını Atanlar Kayıp 600 Bin Tl’nin Hesabını Versin
    »    
Başkan Erdoğan, Basın Mensuplarıyla Buluştu
    »    
İrez, CHP Meclis Grubuna Çalışmalar Hakkında Bilgi Verdi
    »    
Seçim Analizim
    »    
Başkan Ahmet Şahin Gündeme Dair Açıklamalar Yaptı
    »    
Biga Belediyesi’ndeki Mobbing’e CHP’den Sert Tepki
    »    
Biga Belediyesi’nde Stratejik Plan Toplantısı
    »    
“Köylerimizin Sorunlarını En Aza İndirmek İstiyoruz”
    »    
Biga Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
    »    
“Hacılık Mekke’de Başlamaz, Mekke’den Ayrılınca Başlar”
    »    
Çanakkale’ye Turizm Alanında Yeni Bir Pencere Açılıyor
    »    
Biga CHP İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı
    »    
İskenderoğlu, Hayvan Hakları ve Yasaları Çalıştayına Katıldı
    »    
Özgür Ceylandan Ulaştırma Bakanlığına Sorular
    »    
Her Şey Güzel Olmasın Mı?
    »    
Ne Yaparsanız Yapın Ama Milleti Germeden, Yormadan Yapın
    »    
Kömür Diye 31 Bin Ton Taş Almışlar
    »    
İstanbul’da Seçimin Yenilenmesi ve İmamoğlu Analizi
    »    
Mayıs Ayı Meclis Toplantısından Suya İndirim Çıktı
    »    
Bozcaadalı İşletmelerden Rezervasyonlara "Oy Ver" Cevabı!
    »    
Gücünüz Atatürk’ün Ölüsüne Bile Yetmiyor, Ölüsünü Bile Yenemiyorsunuz!
    »    
Kişiye Özel Demokrasi Olmaz
    »    
Ermeni Mezalimine Uğramış Türk Milletinin Acısını Paylaşıyorum!
    »    
Asıl Beka Sorunu Budur
    »    
Ceylan “Kızılay Arpalığa Mı Çevrildi?”
    »    
Başkan Bülent Erdoğan Görevine Resmen Başladı
    »    
Başkan Bülent Erdoğan Mazbatasını Aldı
    »    
Yenilmişlik Duygusu Var Ya İşte Tam Orada Dikkat Etmek Lazım!
    »    
Bu Hayatta En Büyük Kaybedenler, Bekleyenlerdir
    »    
Çanakkale’de Bülent Öz Farkı
    »    
Belde Belediye Başkanları Mazbatalarını Aldı
    »    
Çan’da Öz Dönemi Resmen Başladı
    »    
Pastırmacı Gönülleri Fethetmeye Devam Ediyor
    »    
Çanakkale’de CHP 11, AK Parti 10, İyi Parti 2 Başkanlık Kazandı
    »    
Kazanmak ve Kaybetmek Üzerine
    »    
Çiçeklidede’den Tarihi Birlik ve Beraberlik Mesajları
    »    
Turan “80 Yaşında Adam Buraya Geliyorsa Ben Daha Çok Çalışmalıyım”
    »    
Yeniceköy’den Tüm Biga’ya Sağduyu ve Birliktelik Çağrısı
    »    
Özgür Ceylan’dan Adaylara Tam Destek
    »    
“Güneş Balçıkla Sıvanmaz”
    »    
Adil, Dürüst Belediyeciliğimizin Başlamasına 4 Gün Kaldı
    »    
Şehitlikte İsmail Işık Coşkusu Meydana Sığmadı
    »    
İsmail Işık: “Belediyecilik Deneyim İster O da Bizde Var”
    »    
Kavaklıkta Bülent Erdoğan Coşkusu
    »    
Çavuşköy’den İsmail Işık’a Sevgi Seli
    »    
Turan; “Haydi Karabiga, Ahmet Elbi’yle "Değişimi" Yaşamaya…”
    »    
Muharrem İnce: Bu İş Bitmiş Hayırlı Olsun
    »    
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Biga´da
    »    
Siyasette Çıtayı Yükseltin
    »    
‘’Biga Halkı ile Kurduğumuz Gönül Köprüsünü Hiç Kimse Yıkamaz”
    »    
İYİ Parti Kırsal Alanda
    »    
Cumhur İttifakından Görkemli Yürüyüş
    »    
Erdoğan Hatırlarda Kalan Bir Biga İnşa Edeceğiz
    »    
“Bölgenin En Büyük Spor Kompleksi’ni İnşa Edeceğiz”
    »    
Çan’da Seçim Koordinasyon Merkezi Büyük Bir Coşkuyla Açıldı
    »    
Erdoğan Coşkusu Çiçeklidede’de Sokaklara Sığmadı
    »    
“5 Yıllık Deneyimimizle Başaracağız”
    »    
Birlik ve Beraberlik Mitingleri Büyük Bir Coşkuyla Başladı
    »    
Türk Milleti “Tek Nefes, Tek Ses, Tek yürektir”
    »    
Ceylan Yenice’yi Karış Karış Gezdi
    »    
Bigalılar 250 Metrelik Türk Bayrağı ile Birlik Mesajı Verdiler
    »    
AK Parti Çanakkale Zaferi Nedeniyle Şehitliği Ziyaret Etti
    »    
Çanakkale’de Romanlardan CHP’ye Tam Destek
    »    
“Biga’nın Hizmetkarı Olmak, 50 Yıllık Yaşamımın En Büyük Onurudur”
    »    
"Belediye Herkese Eşit Hizmet Etmek Zorundadır"
    »    
CHP Çan Belediye Başkan Adayından Şeffaf Belediyecilik Açıklamaları
    »    
“TOKİ ile Değil, Belediye İmkanlarıyla Sosyal Konut Yapıyoruz”
    »    
Şehitlik Erdoğan’ı Coşkuyla Karşıladı
    »    
CHP’li Erkek: “Eceabat Kararını Vermiş”
    »    
Ahmet Elbi’den Ziyaret
    »    
İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayından Semizoğlu’na Ziyaret
    »    
CHP’li Erkek Bayramiç’te
    »    
Ceylan Çanakkale’yi Karış Karış Geziyor
    »    
Ayhan Gider’den Vaat Değil, Çözüm
    »    
Çan Belediyesi, Hizmet-İş İle Toplu Sözleşme İmzaladı
    »    
Şehitlik’te Yer Gök ’Bizim İsmail’ Sloganıyla İnledi
    »    
Yeniceköy’de Bülent Erdoğan’a Sevgi Seli
    »    
“17 Senede Kaç Otopark Yaptınız?”
    »    
Biga’nın Onuncu Mahallesi: Esentepe Mahallesi
    »    
Cumhur İttifakı Coşkusu Sokaklara Sığmadı
    »    
Ak Partili Kadınlardan Yoğun Katılımlı Eğlence
    »    
“Hep Birlikte 31 Mart’ı Bayrama Çevireceğiz”
    »    
Gönlü Kazanılmadık Bigalı Kalmayana Dek…
    »    
Karataş Meclis Üyelerini Tanıttı
    »    
"Şehir Parkı’nı Ayağınıza Getireceğiz"
    »    
Cumhur İttifakı Adayı Kuzu, Projelerini Tanıttı
    »    
Çan İstikrara Devam Diyecek
    »    
Engin Özalp: "Gümüşçay’da Spora Canlılık Getireceğiz"
    »    
Gümüşçay’a Temiz Aday: Engin Özalp
    »    
"Birlik ve Beraberliğimizi Asla Kaybetmemeliyiz"
    »    
Erdoğan’ın Tanıtım Toplantısında Büyük Coşku
    »    
Cumhur İttifakı Gençleri Bir Arada
    »    
En Güzelini Ak Parti En Güzelini Ayhan Gider Yapar
    »    
Pastırmacı ”Devam Diyerek Geliyoruz”
    »    
Biga Ak Parti Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan’dan Ziyaret
    »    
CHP Biga Belediye Başkan Adayı’ndan Biga TSO’ ya Ziyaret
    »    
Biga CHP Belediye Başkan Adayı İsmail Işık’tan Ziyaret
    »    
Karabiga’ya Beklenenden Daha Fazla Hizmet Getirmek İstiyoruz
    »    
Turan, “90 Yıllık CHP’nin Hikayesi Brezilya Dizilerini Aratmıyor”
    »    
Başkan Işık, Şehir İçi Minibüse Bindi, Vatandaşı Dinledi
    »    


 

YAZARLAR
Ali Galip Akyıldırım
“Ölmek İstemiyorum”
Alaattin Akçal
Hayalim “2 Adet Çikolata”
Davut Doğan (Konuk Yazar)
Hey Siri!
Erdem Karan
Allah’a Ulaşmayı Dileyin Huzur içinde yaşamak(37)
Kadir Atay
Olağanüstü Kongre Moda Oldu
Murat Gülcen
-Kafa Yoranlar-
Niyazi Kısacık
Ceviz Kurdu
Uzm. Klinik Psikolog Nevzat Hasdemir
Çocuklarınızın Hayatını Kurtarın !!!
Ozancan Polat
Ucuz Strateji
Sinem Bülbül
Kayropraktik Nedir?
Lütfi Özgünaydın
Yazılarıma Bir Süre Ara Veriyorum
BİGA'DANÖBETÇİ ECZANE
ÇOK OKUNANLAR bu hafta | bu ay
ÇOK YORUMLANANLAR bu hafta | bu ay
İstatistik
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’ ve sitemizde yorum gönderenlerin şahsına aittir.
Çanakkale'nin Tamamen Renkli İlk Gazetesi
Biga'nın İlk İnternet Televizyonu ve Cep Gazetesi
Biga'nın Evlere, Köylere ve Okullarına, Dağıtılan En Yüksek Tirajlı Gazetesi
Sitemizde Yayınlanan Yazı ve Dökümanların İzinsiz Alınması Çoğaltılması Yasaktır
Biga Çarşamba Gazetesi / Atay Reklam
Tüm Hakları Saklıdır BİGA ÇARŞAMBA GAZETESİ    0